Įkraunama...
Įkraunama...

Pilnatis

Tiesa sakant manes asmeniskai jinai neveikia... gal kiek esu pridujusi tokia ir apsimiegojusi. Uzvedziau sia tema , nes labai idomus dalykas nutinka su mano buvusiu draugu . Mes su juo issikyre jau metai, bet kaip tik pilnatis taip jis mane prisimena , paraso , ar dar kokia nesamone padaro, pasireiskia meiles protrukiai. Anksciau nepastebejau to, bet dabar kuo toliau tuo labiau. O kaip baigiasi si faze, tai baigesi ir jo ivairios atakos, rasinejimai ir meiles prisipazinimai lotuliukas.gif ir dar... keista labai , bet kai mama paklause apie ji per pilnati, tai jis apsireiskia vos ne ta pacia minute... kazkaip keistai :)kazkoks ``laidininkas`` mama mano lotuliukas.gif gal kam irgi taip panasiai yra buve ? buves draugas beje oziaragis g.gif ar priklauso nuo horoskopo tai gal ? rolleyes.gif
Atsakyti
aha, veikia. Neuzmiegu doh.gif
Atsakyti
Ne tik negaliu greit uzmigt, bet ir sapnai buna kaip per veiksmo ar siaubo filmus smile.gif siaip kiek zinau pilnatis veikia silpnesnes psichikos zmones ir nusikaltimu daugiau ir savizudybiu ir t.t.
Atsakyti
Veikia per sapnus, pastebetas galvos skausmas esant pilnaciai.. kokia grazi siandiena diena: pilnatis, penktadienis, trylikta thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
As pasidarau nervinga unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fille @ 2009 02 13, 16:00)

Veikia per sapnus, pastebetas galvos skausmas esant pilnaciai.. kokia grazi siandiena diena: pilnatis, penktadienis, trylikta
  thumbup.gif  4u.gif

tfu tfu tfu kol kas ramu, nieko nenutiko biggrin.gif

Buna pabludiju naktim per pilnati ... blush2.gif tada man nesimiega... aisku kita diena sugadinta, vien zo, veikia kazkaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fille @ 2009 02 13, 15:00)
Veikia per sapnus, pastebetas galvos skausmas esant pilnaciai.. kokia grazi siandiena diena: pilnatis, penktadienis, trylikta  thumbup.gif  4u.gif

Nu man tai siandien dienele buvo doh.gif Veikia, ir dar kaip bigsmile.gif
Atsakyti
Veikia rolleyes.gif Jaučiuosi kaip per PMS. Kažkoks graudulys gerklėj būna. Ir šiaip jautresnė wink.gif
Atsakyti
Manes asmeniskai tai neveikia, o va vaika doh.gif tada jau nebesusitvarkom doh.gif pyksta ir nezino kodel, nervojasi, verkia, nevalgo normaliai doh.gif
Atsakyti
manęs neveikia. aš pati veikiu pilnatį.
Atsakyti
Užeina nenumaldomas noras eiti į Ezoterikos skyrelį ir erzinti ezoterikes... rolleyes.gif
Atsakyti
man tai neina miegoti doh.gif
Atsakyti