Įkraunama...
Įkraunama...

Pilnatis

būnu kiek nervinga, nerami, sunkiai miegasi- o viso to pasekmė- būnu pikta doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
per pilnati visada prisimenu savo sapnus,nors siaip tai nera maloniausias laikas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinas_žaliom_akim: 02 gegužės 2009 - 17:53
per pilnati, as kaip visada labai padauginu ir niekad nieko neatsimenu kita diena. Per pilnati geriau tikrai negert
Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2009 04 23, 11:12)
Užeina nenumaldomas noras eiti į Ezoterikos skyrelį ir erzinti ezoterikes... rolleyes.gif

Kad tu kur prasmegtum, gal aš tavo klonas, man irgi tokia pati diagnozė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 05 08, 08:37)
Kad tu kur prasmegtum, gal aš tavo klonas, man irgi tokia pati diagnozė biggrin.gif

Oba blink.gif Vat čia tai nustebinot. Ir ne pilnatis rodos...
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 08, 11:06)
Oba  blink.gif Vat čia tai nustebinot. Ir ne pilnatis rodos...

Nesupratau blink.gif kas čia ne taip? unsure.gif Artėjam į pilnatį jau, rytoj ji.
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 05 08, 08:37)
Kad tu kur prasmegtum, gal aš tavo klonas, man irgi tokia pati diagnozė biggrin.gif

Jūs privalėjote parašyti taip:
Kad tu kur prasmegtum, gal tu mano klonas, man irgi tokia pati diagnozė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 08, 11:29)
Jūs privalėjote parašyti taip:
Kad tu kur prasmegtum, gal tu mano klonas, man irgi tokia pati diagnozė biggrin.gif

Dabar aišku, aš pastebėjau tai rašydama, bet neištaisiau .
Medini, nieko aš neprivalėjau, jūs tiesiog pats nusipiešėte mane savo galvoj tokią, kuri privalėtų parašyti būtent taip. Aš jus taip pat nusipiešiau kažkokį ir jūsų parašymas, kad tegu miršta vaikai, mane užgavo, tai tereiškia tik tiek, kad mano susikurtas paveikslas neatitiko orginalo. Tik tiek.
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 05 08, 10:37)
Dabar aišku, aš pastebėjau tai rašydama, bet neištaisiau .

Kodėl neištaisėte?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 08, 13:15)
Kodėl neištaisėte?

Uraratu už mane šiam forume prisiregistravo anksčiau, logiškai mąstant, niekaip negalėtų ji būti mano klonu.
Atsakyti
Blyn, taigi ryt pilnatis, o as ziuriu, ko mane taip vaza nuo nedidelio kiekio
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 05 08, 16:34)
Uraratu už mane šiam forume prisiregistravo anksčiau, logiškai mąstant, niekaip negalėtų ji būti mano klonu.

Kaip sakydavo Stanislavskis - "netikiu".
Atsakyti