Įkraunama...
Įkraunama...

Pilnatis

QUOTE(rozmarinas @ 2009 04 23, 09:36)
manęs neveikia. aš pati veikiu pilnatį.


biggrin.gif
Atsakyti
manes neveikia. Na, nebent nakti miegamajame sviesiau nes uzuojaidu niekada neuztraukiu. megstu kai ryte pazadina saulute 4u.gif
Atsakyti
veikia, pastebejau kad tampu jautresne , kazkaip liudna ir asaros byra biggrin.gif ne visada bet kartais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 04 23, 09:36)
manęs neveikia. aš pati veikiu pilnatį.

Vis tik kabina mane ši mintis. Gal pasakytumėt, kaip jūs veikiat pilnatį? O gal čia tik žodžių žaismas?
Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2009 05 18, 01:26)
Vis tik kabina mane ši mintis. Gal pasakytumėt, kaip jūs veikiat pilnatį? O gal čia tik žodžių žaismas?


na, as taip isivaiduoju, jeigu kas nori nueiti issikasti viniu, nereikia imti lempos.
Atsakyti
Na, kadangi šiandien pilnatis, tai parašysiu ką perskaičiau:
"Stojus pilnačiai, blogiau pasijunta uždaro būdo, santūrūs, retai besišyspantys, linkę slėpti savo emocijas žmonės. Jie greičiau pavargsta, skundžiasi galvos skausmais ir kitokiais nemaloniais pojūčiais. Jų savijautą galėtų pagerinti lengvinanti rauda arba juokas.
Atviri, naivūs, mėgstantys bendrauti žmonės sulaukę pilnaties jaučiasi "kaip ant sparnų", o kūrybinguosius užplūsta įkvėpimas.
Pilnatis suaktyvina visų organizmo sistemų veiklą, skatina išsakyti mintis, išlieti emocijas, todėl žmogui gali būti sunku tvardytis." 4u.gif

Geros dienos.
Atsakyti
Pilnatis mano katę veikia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 06 09, 20:07)
Pilnatis mano katę veikia. smile.gif

Kaip blink.gif ?Stogais vaikšto blink.gif ?
Atsakyti
Mano katę irgi veikia biggrin.gif jau trečia diena namo nepareina, šiandien mačiau guli kieme sau, į vieną tašką žiūri g.gif Net valgyt neateina g.gif
Nelinksma, aišku g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mc Lovin @ 2009 06 10, 18:02)
Mano katę irgi veikia biggrin.gif jau trečia diena namo nepareina, šiandien mačiau guli kieme sau, į vieną tašką žiūri g.gif Net valgyt neateina g.gif
Nelinksma, aišku g.gif

Tai gal bijo sustorėt, gal apsiskaičiusi tavo katė ir žino, kad per pilnatį svoris labiau auga? biggrin.gif O kad žiūri į vieną tašką, tai gal medituoja? Žinai, tos šiuolaikinės katės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 06 10, 17:06)
Tai gal bijo sustorėt, gal apsiskaičiusi tavo katė ir žino, kad per pilnatį svoris labiau auga? biggrin.gif O kad žiūri į vieną tašką, tai gal medituoja? Žinai, tos šiuolaikinės katės  unsure.gif

Deja, miršta ji verysad.gif Bandėm gaivint visaip, ir gerom emocijom davint, bet nea, viskas, ji vis nori iš namų išeit, o mes ją grąžinam, kiek žinau katės mirti išeina iš namų, bet aš negaliu žiūrėt kaip ji po balkonu kankinasi doh.gif
Papildyta:
Aš ją namo parsinešiau, ir stebiu, kaip miršta verysad.gif
PILNATIS verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mc Lovin: 10 birželio 2009 - 21:59
Per pilnati tampu vilkolakiu.. smile.gif

Veikia teigiamai,daug duoda energijos...nes psichika stabili.. mirksiukas.gif
Atsakyti