Įkraunama...
Įkraunama...

Sutrukinėję lūpų kampučiai

O aš dažniausiai kai suskyla pasitepu tepaliuku nuo pūslelinės Acic ir man puikiai padeda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nailea @ 2009 02 11, 17:05)
sveikos 4u.gif perziurejau,lyg ir tokios temos neradau g.gif
Man jau 3 savaite itrukes vienos puses lupu kamputis net issiziot sunku doh.gif ,apie valgyma net nekalbu verysad.gif ,naudoju ir riebius kremus ir vazelinus nepadeda.Vaistininke rekomendavo "Boro plius" tepaliuka nuo issausejimo, bet nepadeda verysad.gif Bandziau ir Compeed pleistriukus nakciai,lyg ir padejo,bet diena vel tas pats,o su pleistriuku diena vaiksciot labai nepatogu unsure.gif
Gal kuriai nors is jusu yra taip buve? Kaip su tuo kovojate? 4u.gif


kai man taip būna, aš tiesiog riebiu lupų balzamu patemu... suminštėja, kas buvo išsausėja ir viskas normaliai pasidaro smile.gif man tai padeda, nereikia nieko įmantresnio... rolleyes.gif
Atsakyti
As taip pat turiu sia problema ir man siuo metu taip pat dvi savaites jau net gal trecia eina vaikstau su itrukusia lupa kamputyje i rvazelinu ir kremu ir nuo puslelines tepiau,tik va vitaminu jokiu nebandziau,manau reiks kokiu nors nusipirkti visam organizmui,nes pasaruoju metu ir prastai jauciuosi ir svaiate laiko sergu angina ir visokiais velniais,jau nusibodo pust nosy...tai manau vitaminu nusipirksiu i rziuresiu kaip seksis toliau smile.gif
o siaip kad aliejus padeda girdejau tik tokios taktikos neisemiau dar,nezinau kodel,kazkaip keistai skamba smile.gif
Atsakyti
man dar vaistinėje pasiūlė tepalą, Bepanten. tai nusipirkau, lyg ir padeda 4u.gif
Atsakyti
man taip pat jau koki menesi ir kampuciai iskile, ir lupos suskilineje...negaliu isbut netepus visokiais tepaliukas, traukia lupas labai...bet niekas nepadeda...ir vitaminus geriu, dar galvojau kad gal man gybelis, nes ryte buna apnasu aplink lupas, geriau fluconazolio, bet negereja... doh.gif gal kas buvo susidure su grybeliu?
Atsakyti
Nusipirkit A+D tepaliuka vaistinej, padeda!
Atsakyti
berods,kai skilineja lupos,yra vitamino b trukumas.
sita dar is vaikystes kazkur girdejau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Errnyte @ 2009 02 21, 03:37)
As taip pat turiu sia problema ir man siuo metu taip pat dvi savaites jau net gal trecia eina vaikstau su itrukusia lupa kamputyje i rvazelinu ir kremu ir nuo puslelines tepiau,tik va vitaminu jokiu nebandziau,manau reiks kokiu nors nusipirkti visam organizmui,nes pasaruoju metu ir prastai jauciuosi ir svaiate laiko sergu angina ir visokiais velniais,jau nusibodo pust nosy...tai manau vitaminu nusipirksiu i rziuresiu  kaip seksis toliau smile.gif
o siaip kad aliejus padeda girdejau tik tokios taktikos neisemiau dar,nezinau kodel,kazkaip keistai skamba smile.gif



man vaistininke siule aliejuka,bet as kadangi dirbu 3 pamainom tai man nelabai iseitu ji su savim nesiotis,o vakarais kartais pamirstu pasitept blush2.gif ,labai puikiai padejo paprastas nivea kremas mazytej tabletytej kur buna thumbup.gif ir vitaminus gert pradejau ax.gif
Atsakyti
Na, nezinau, gal jau ir buvo mineta....
sutrukusius lupu kampucius gydo Klotrimazolio tepaliuku (jis priesgrybelinis), nes ilgai negyjantys lupu kampuciai butent rodo, kad juose yra isiveises grybelis, nes labai palanki terpe - silta, dregna, mikrobu sociai....
O trukinejimo riezastys gali buti ivairios - vitaminu trukumas, issausejimas ir ttt.

P.S
cia man viena mano kliente taip aiskino (ji gydytoja)
Atsakyti
Is mano patirties.... lupu kampuciai itruksta, kai yra C vitamino virsyta doze. As nuo vaikystes pastebejau, pvz. jei suvalgau daugiau Kivio ar citrinos man visada suskyla kampuciai. Gal kokius papildus vartoji kur yra ne mazai vitamino C g.gif
Atsakyti
Iš prigimties lūpų odos sluoksnis yra labai plonas, jautrus ir lengvai pažeidžiamas. Neprižiūrimos lūpos ima skeldėti, trūkinėti ir šerpetoti. lūpų sausėjimą gali sukelti vitaminų trūkumas, ypač vitaminų A ir E. Jų yra lūpų balzamuose, bet geriausia būtų gauti jų su maistu: valgykite daugiau morkų, pomidorų, pieno produktų, kiaušinių, jautienos ir kt. Paraudimus ir įtrūkimus aplink lūpas dažnai sukelia B grupės vitaminų trūkumas, kurių yra žuvyse, salotose. Trečia, dantų pasta, ypač turinti fluoro, taip pat gali būti lūpų sausėjimo priežastis. Tokiu atveju reikia kuo greičiau pakeisti pastą

Vitaminas B2! Jo trukumo priezastys: nuovargis, neveiklumas, gerklės skausmai, įtrūkę lūpų kampai, perštinčios akys
Atsakyti
Sveikutės, pabandykit BANEOCIN (antibiotikų preparatas)- man padėjo, prieš tai kankinausi keletą savaičių ir ko tik neišbandžiau, siūliau draugei, kuri kentėjo ir išbandė viską - tikrai super thumbup.gif Jo kaina apie 23 Lt
Atsakyti