Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 13

Rasų lanka,
Kai daro kaklo echoskopijas - pasižiūri ir skydliaukę tuo pačiu, kai ima kraują biocheminiams tyrimams - paprašau padaro ir hormonų pusiausvyrą (siunčia tyrimą į Kauno klinikas) kartas nuo karto. Taip ir seku savo skydliaukę, nes turiu 4 mm mazgelį.
Smagu, kad Jūsų mamytė geriau jaučiasi. Manau, kad dėl susilpnėjusių imunitetų mums kimba visokie negalavimai, tačiau gi norisi ir grynu oru pakvėpuoti.
Manau, kad mažinant porcijas, galima tikrai pasiekti gerų rezultatų. Aš pati tokiu būdu gal prieš 15 m. numečiau 6 kilogramus. Svoris laikėsi iki ligos, gal apie 10 m., neataugo, kadangi maitinausi tuo pačiu maistu, tik gal kokius tris kartus mažiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NBA: 15 vasario 2009 - 19:34
QUOTE(NBA @ 2009 02 15, 21:33)
Rasų lanka,
Kai daro kaklo echoskopijas - pasižiūri ir skydliaukę tuo pačiu, kai ima kraują biocheminiams tyrimams - paprašau padaro ir hormonų pusiausvyrą (siunčia tyrimą į Kauno klinikas) kartas nuo karto. Taip ir seku savo skydliaukę, nes turiu 4 mm mazgelį.
............................................................................
Manau, kad mažinant porcijas, galima tikrai pasiekti gerų rezultatų. Aš pati tokiu būdu gal prieš 15 m. numečiau 6 kilogramus. Svoris laikėsi iki ligos, gal apie 10 m., neataugo, kadangi maitinausi tuo pačiu maistu, tik gal kokius tris kartus mažiau.

O tai Jums skydliaukės hormonus visą laiką normaliai rodė? Nereikėjo vaistukų? Prieš mamytės ligą, jai buvo sutrikusi hormonų gamyba, ir paskyrė gydymą. Mamytė labai buvo patenkinta, nes savijauta tapo nuo vaistukų tiesiog puiki. Sakė, kad senai taip nesijausdavo. Bet vat susirgo, o per chemijas gydytojas nenutraukė vaistukų, kad kas blogiau nebūtų. Taip ir vartojame. O mazgai yra nemaži ir ant abiejų skydliaukės skilčių. Buvo sakę , kad reiks operuoti, bet kas čia dabar bežino. Gydėm svarbiausią, o mazgus ir hormonus stebim.
Apie vienos dienos iškrovas aš žinau, kad jos veiksmingos. Tik tam reikia laiko, kol svoris nukris. Bet kai nukrenta, TAI ILGAM. biggrin.gif Na, bet jei pati mamytė prakalbo apie maisto kiekio mažinimą - tai gal prikalbinsiu ir dėl iškrovos dienos. Nes šiaip šiuo klausimu būna sunku. Ji jokiu būdu neatsisakys gardaus kasnelio, nors ir soti buna. ax.gif O Jūs per iškrovos dieną valgydavot vieną produktą, ar tik skysčiais pasitenkindavot?
Atsakyti
QUOTE(Teta @ 2009 02 13, 18:48)
Jorky, iš to ką parašėte nematau nieko labai baisaus. Taip, jei mamytei reiks herceptino, tai reiškia kad ji turi HER2 teigiamą faktorių. Taip, tai agresyvesnė krūties vėžio forma. Bet ir su ja moterys gyvena. Tik reikėtų pasistengti gauti tą herceptiną (kompensuojamą, nes šiaip jis brangus) ir kuo greičiau po švitinimų. Beje, Veronika Pavilionienė jūsų mamytės "kolegė". Pernai pavasary vienu metu gydymės Eglės sanatorijoje. Ir tada ji jau dainavoužkimusi, o dabar tai balsas o cho cho.

25 seansai švitinimo yra standartas. Visoms tą duoda.

O dėl įtarimų, kad jums kažko nepasakė, tai siūlyčiau jums pačiai nueiti pas gydytoją (geriausia pas chemoterapeutą) ir tiesiai pasiteirauti. Gal geriau nueiti nežinant mamai, jeigu tos naujienos išties būtų nelabai kokios. Bet operacijos metu, tai niekos pilvo neechoskopuoja. Man pirmą pilvo echoskopiją darė prieš chemoterapiją, o antrą po gydymo po 3 mėnesių

Norėtųsi, labai norėtųsi, kad gydytojai būtų dėmesingesni. Bet jeigu jie pergyvens dėl mūsų kiekvieno bėdos, tai po dešimto ligonio išpažinties nusišaus. Tegul jie būna kūno gydymo profesionalai, o dvasios gydytojų nueikim į bažnyčią. Perduokit mamytei kuo šilčiausius linkėjimus. Ir tegul ji iš gydytojų išgirsta tik tai kas naudinga, o visu kitu tesuabejoja. Gal gydytojas tiesiog sumaišė istorijas...

labai, labai dekui Jums uz palaikyma 4u.gif mano mamai herceptinas paskirtas, ji turi ji gauti po svitinimo. del ehoskopijos, tai mamai jos dar nedare nei karto g.gif del to ir pamaniau, kad gal padare jai narkozeje, kazka pamate ir ji neatsimena.
gydytojas nesumaise istoriju, ji pas ji nuejo su israsu is onkologijos ligonines ( gydytojas dirba KMUK), mes ji radome per pazistamus. o jis vat taip sugadino nuotaika verysad.gif
Atsakyti
Jorky 4u.gif ,
Gal mamytė jau psichologiškai geriau šiek tiek jaučiasi?
Atsakyti
As nenoreciau kad po gydymo pastoreciau blush2.gif Nes dabar mano svoris toks kaip visada buvo iki antro nestumo.
Kaip mane nervuoja ta temperatura! doh.gif Antra diena jau dienos metu nera - vakare kila iki 37.5.Antibijotikus geriu,jau beveik nebekoseju,sloga dar yra.Ar gali buti savaite temperatura nuo persalimo???
Atsakyti
Labas vakaras. Didžiausia laimė man kai išgirstu Ugn*inės balsą arba gaunu sms. Ji dar vis izoliatoriuje, bet po truputį jaučiasi geriau. Sakė visai neturi jėgų, net kalbėti yra labai sunku, bet kaip po tiek operacijų pakankamai normaliai jaučiasi smile.gif Svarbiausia dega noru pasveikti ir tuom tiki bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavyte @ 2009 02 15, 23:18)
Labas vakaras. Didžiausia laimė man kai išgirstu Ugn*inės balsą arba gaunu sms. Ji dar vis izoliatoriuje, bet po truputį jaučiasi geriau. Sakė visai neturi jėgų, net kalbėti yra labai sunku, bet kaip po tiek operacijų pakankamai normaliai jaučiasi  smile.gif Svarbiausia dega noru pasveikti ir tuom tiki  bigsmile.gif

Smagu kad nors po truputi bet gereja 4u.gif Vargsele,kiek turejo isgyventi,linkiu kad greiciau jau butu daugiau jegu ir maziau skausmo 4u.gif
Atsakyti
:Tiesog labą vakarą. Gripas užpuolė, negalėjau nueiti į Ugnies medžioklę su varovais. Žinau, jog ne tas 80-tų, bet vistik norėjosi sugrįžti į žalią jaunystę. Bilietus turėjau, bet bus tų spektaklių dar...Esu pasiskiepinus, tai ir sergu ne taip baisiai. Vakar galva plyšo, smegenys netilpo makaulėje, šiandien geriau, rytoj bus dar geriau. smile.gif Tai taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 15 vasario 2009 - 22:12
4u.gif

Grįžau aš po savo pirmų gyvenime slidinėjimo nuotykių. Kaip ir visai nieko. Bet...Šliuožiu trasa ir ašaros byra....Mamai KT parodė MTS dinamiką (ir skaičiaus, ir dydžio). Turbūt vėl chemijos. Nors, jei pirminė schema nelabai padėjo, nedaug vilčių ir dėl kitos (FOLFIRI).

Stiprybės visoms ir Jūsų artimiesiems...

P.S. Ačiū už straipsnius 4u.gif , krūvą gavau, tik dar nespejau pastudijuot...
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 02 15, 20:58)
Jorky  4u.gif ,
Gal mamytė jau psichologiškai geriau šiek tiek jaučiasi?

as jai padedu atrasti vilti is naujo... gal siek tiek geriau, o gal man tiesiog nesako. kol kas nesidomi tuo , kuo domejosi iki to poklbio su gydytoju. bet nuotaika taisosi, manau viskas bus gerai.
Labai aciu Jums uz rupesti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2009 02 15, 23:09)
4u.gif
Šliuožiu trasa ir ašaros byra....Mamai KT parodė MTS dinamiką (ir skaičiaus, ir dydžio). Turbūt vėl chemijos. Nors, jei pirminė schema nelabai padėjo, nedaug vilčių ir dėl kitos (FOLFIRI).

console.gif Toks gyvenimas. Man ir visur vieni limfazgiai. Seniai žinau, nuo lapkričio mėnesio. Naujo gydymo laikas tik klausimas doctor.gif, gal pavyks dar pratempti mėnesį, du. Svajoju apie tris. Žmogui tenka paimti tai ką duoda ir tai kiek duota.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 15 vasario 2009 - 22:25
QUOTE(ifauru @ 2009 02 16, 00:09)
Grįžau aš po savo pirmų gyvenime slidinėjimo nuotykių. Kaip ir visai nieko. Bet...Šliuožiu trasa ir ašaros byra....Mamai KT parodė MTS dinamiką (ir skaičiaus, ir dydžio). Turbūt vėl chemijos. Nors, jei pirminė schema nelabai padėjo, nedaug vilčių ir dėl kitos (FOLFIRI).

console.gif Laikykites. O gal atvirksiai,pades kita schema? Nieko neismanau apie tai,tiesiog noriu nuraminti jus 4u.gif

adis sveikite 4u.gif Kita karta nueisite i spektakli 4u.gif
Atsakyti