Įkraunama...
Įkraunama...

Man jūra iki kelių!

Man jūra iki kelių!


Vasaros foto konkursų puokštę užbaigsime smagiu, jūsų pačių pasiūlytu ir išsirinktu, konkursu – „Man jūra iki kelių!”
Daugelis jūsų atostogas su vaikučiais praleidote prie jūros. Mažyliai statė smėlio pilis, šokinėjo per bangas, ieškojo gintarėlių, kartu su jumis vakare palydėdavo saulę ir t.t. Tad laukiame gražių smagių įdomių vaizdelių iš pajūrio bei paplūdimio!
Nuotraukoje gali būti ne tik jūroje besimaudantis ar pakrantėje žaidžiantis mažylis/-iai, bet ir jų tėveliai.
Išrinkite gražią, kokybišką įdomią nuotrauką, kad į ją būtų malonu ir įdomu žiūrėti ne tik jums, bet ir kitiems.

Nepamirškite prieš siųsdami nuotrauką konkursui susipažinti su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis! taisyklės čia

Sugalvokite nuotraukai originalų pavadinimą, taip sulauksite daugiau vertintojų dėmesio ir balsų. Rašykite jį lietuviškomis raidėmis (š,ą,č,ę,ė,į,ų,ū,ž).

Nuotraukas konkursui pateikti galėsite nuo 2005 08 08 iki 2005 08 18.

Už 3 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime 2005 08 19 – 2005 08 26.

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite firminių supermama.lt prizų!
Atsakyti
O mes dar tik atostogausime prie jūros sad.gif Gaila, kad rugpjūtis tarsi išbraukiamas iš atostogų laiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunne @ 2005 08 07, 22:53)
O mes dar tik atostogausime prie jūros sad.gif Gaila, kad rugpjūtis tarsi išbraukiamas iš atostogų laiko schmoll.gif



Mes irgi sad.gif dar tik atostogausim,galetu toki konkurseli padaryti vasaros pabaigoje ax.gif
Atsakyti
Šiaip yra nusistovėjęs posakys Man jūra iki kelių! , kuris reikštų ką kitą, o ne šiaip nuotraukas prie jūros g.gif
Temą aš suprantu kitaip , negu konkurso aprašyme sad.gif
Vat, dabar net nežinom kokią nuotrauką siųst g.gif
Atsakyti
Nu jo, pagal pavadinima ka kita pagalvojau
Atsakyti
QUOTE(forFUN @ 2005 08 07, 22:23)
Nu jo, pagal pavadinima ka kita pagalvojau

Ir kokią dabar nuotrauką siųst? g.gif
Išsiųsiu kokią ne tokią, tai ne taip supras, tad prašome, patikslinkit, prašau, tai ar pagal konkurso aprašymą siųst, ar pagal pavadinimą? g.gif
[B][COLOR=orange]Klausimas Aurėjai smile.gif
Atsakyti

Aha, mums irgi įdomu, ar būtinai turi būti nuotrauka prie jūros, nes jei taip, tai prie jūros šią vasarą nevažiuosim cry.gif. O pavadinimą aš irgi supratau kaip posakį, o ne tiesiogiai blush2.gif.
Atsakyti
Taigi aiškiai parašyta Aurėjos poste tongue.gif Mes irgi šiemet nebuvom prie jūros, ir nebūsim cry.gif bet yra senesnių nuotraukų, teks kažkurią nuskanuoti ax.gif
Atsakyti
Aš manau, kad turėtų patvirtint nuotraukas darytas ne būtinai prie jūros ax.gif Tegul tai bus: jūra, ežeras, pelkė... tongue.gif rolleyes.gif Taip suteiksit galimybę sudalyvaut didesniam skaičiui norinčių mirksiukas.gif Be to, gi ne visi ir prie tos jūros nuvažiuoja verysad.gif
Atsakyti

 ! 
...Tad laukiame gražių smagių įdomių vaizdelių iš pajūrio bei paplūdimio!
Nuotraukoje gali būti ne tik jūroje besimaudantis ar pakrantėje žaidžiantis mažylis/-iai, bet ir jų tėveliai.
...
Atsakyti
Va mes tai taip pat dar tik važiuosim prie jūros sad.gif
Man atdrodo, kad galėtų būti nuotraukos ne tik iš pajūrio ax.gif Pritariu jėgai, kad ne visi prie tos jūros ir nuvažiuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Julena @ 2005 08 07, 23:26)
Ir kokią dabar nuotrauką siųst?  g.gif 
Išsiųsiu kokią ne tokią, tai ne taip supras, tad prašome, patikslinkit, prašau, tai ar pagal konkurso aprašymą siųst, ar pagal pavadinimą?  g.gif
  [B][COLOR=orange]Klausimas Aurėjai  smile.gif


Į visus iki šiol vykusius konkursus nuotraukos buvo siunčiamos pagal aprašymą bei taisykles, o ne pagal pavadinimą, nes pavadinimas yra tik konkurso "vardas" (beje, jį pasiūlė patys forumo lankytojai, temoje apie pasiūlymus fotokonkursams). Juk turėjome fotokonkursą "Mamyte, tu man skaniausia", kuriame nebuvo kanibališkų nuotraukų mirksiukas.gif biggrin.gif Visada reikia skaityti aprašymą bei taisykles. O jose labai aiškiai viskas išdėstyta. Nuotraukos iš pajūrio ar paplūdimio nebūtinai turi būti šių metų (kas dar tik važiuosit/skrisit į pajūrį), tinka ir pernykštės, ir dar senesnės nuotraukos. O ežerų, upių, baseinų ir kt. nuotraukų šiemet jau turėjome fotokonkursuose ("Vanduo - mano stichija" ir t.t.)
Atsakyti