Įkraunama...
Įkraunama...

Man jūra iki kelių!

QUOTE(Aurėja @ 2005 08 08, 11:02)
Nuotraukos iš pajūrio ar paplūdimio
O ežerų, upių, baseinų ir kt. nuotraukų šiemet jau turėjome fotokonkursuose ("Vanduo - mano stichija" ir t.t.)

Nius, tai reikės prie jūros braukt... ax.gif
Atsakyti
O mes kaip tik kitą savaitę prie jūros varom, tai gal dar spėsim ką įdėt šviežio, nes senų kažkaip nesinori ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunne @ 2005 08 07, 22:53)
O mes dar tik atostogausime prie jūros sad.gif Gaila, kad rugpjūtis tarsi išbraukiamas iš atostogų laiko schmoll.gif

Tai gal dar spėsit smile.gif dar yra laiko iki 18 dienos smile.gif
Atsakyti
o aš šįkart vėl negalėsiu dalyvaut cry.gif ech, tokia jau ne mamų dalia blush2.gif
Atsakyti
Mačiau pirmąsias nuotraukytes biggrin.gif Gražu, net širdelę suspaudė ax.gif Aš dar šiais metais jūros nemačiau, todėl tos nuotraukytės man sukelia nuostalgiją ax.gif Nežinau, ar spėsiu nuvažiuoti į Palangą, ar reikės praeitų metų seną nuotraukėlę dėti g.gif Bet konkurse būtinai dalyvausiu biggrin.gif
Atsakyti
aga pirmos nuotraukos tikrai fainos thumbup.gif . Jaučiu bus didelis konkursas, nes pirmą dieną jau tiek patvirtintų
Atsakyti
pavadinimas visai gražus.nepriekabiaukit 4u.gif
o dabar aš galvoju...taip džaugiausi super nuotrauką padarius prie karjerų..tai netinka?eee...prie jūros buvom,bet tik vieną dieną...tai ir fotkių ne kažin ką ten padarėm.. unsure.gif na,bet gal ką ir rasiu rolleyes.gif

ar tikrai netinka prie karjerų?visai ten kaip ir paplūdimys... ax.gif
Atsakyti
As idejau tokia " na nestandartine thumbup.gif idomia" nuotrauka. Kai paspaudziu patvirtinti -ji atsiduria prie "nepatvirtintu" po kiek laiko foto matau prie "neuzpildytu" tada ir vel spaudziu "patvirtinti" ir istorija kartojasi : foto atsiduria prie "nepatvirtintu" po kiek laiko foto matau prie "neuzpildytu" tada ir vel spaudziu "patvirtinti" ....
KA TAI REISKIA g.gif
Ar mano foto nepatvirtins del to kad ji "keista"? verysad.gif
-ar JOS nepatvirtina - nes pavadinima uzmirsau parasyti su lietuviskomis raidemis blush2.gif ?
- ar sia puslapis "streikuoja" ? blink.gif

dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audrelija: 08 rugpjūčio 2005 - 15:09
Audrelijai:
Pacituoju Aurėjos postą:
QUOTE(Aurėja @ 2005 07 11, 14:31)
Kaip jau ne kartą konkursų temose rašėme, kai nuotrauka konkurso administratorių perkeliama į skyrelį "Neužpildytos", vadinasi,  ji nepatvirtinta konkursui. Tuomet reikia paieškoti kitos nuotraukos, tinkamesnės fotokonkursui bei mėginti dalyvauti dar kartą. Ten galima paraišką redaguoti - prikabinti kitą foto ir vėl siųsti administratorių patvirtinimui.

4u.gif
Atsakyti
"Va taip va!" - na ir vaizdzialis blink.gif thumbup.gif Nerealus dangaus ir jūros vaizdas, mistika, romantika, kas tik norit - ir patenkinta ledais išsiterliojusi marmūzė biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Iš dabar esančių man patiko,nors jos visos gražios:
PERLIPUS TĄ KALNĄ,AŠ PASIEKSIU JŪRA,
PAVYSIM,BANGELE PAVYSIM!- na tos kojytės mažytės.... thumbup.gif

Ir mes dalyvausim,bet palauksim truputi,gal bus naujų foto po savaitgalio.
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2005 08 08, 18:43)
Iš dabar esančių man patiko,nors jos visos gražios:
PERLIPUS TĄ KALNĄ,AŠ PASIEKSIU JŪRA,
PAVYSIM,BANGELE PAVYSIM!- na tos kojytės mažytės.... thumbup.gif

Ir mes dalyvausim,bet palauksim truputi,gal bus naujų foto po savaitgalio.


Geras, man irgi šitos dvi nuotraukos kol kas labiausiai patiko thumbup.gif.
Atsakyti