Įkraunama...
Įkraunama...

Man jūra iki kelių!

QUOTE(dėja @ 2005 08 08, 18:43)
PERLIPUS TĄ KALNĄ,AŠ PASIEKSIU JŪRA,

Nuotrauka graži, tik kad jūros nesimato... ax.gif
Atsakyti
Audrelija, ištrauka iš bendrų fotokonkursų taisyklių :
QUOTE
9. Fotokonkurse nebus tvirtinamos tos nuotraukos, kurios buvo apdorotos naudojant fotomontažą (foto nuotraukų jungimas į vieną atvaizdą, papildomos grafikos ir kitų dailės elementų naudojimas). Gali būti pakoreguotas ryškumas, ar fotografuojant nudojami filtrai – įspūdžio, spalvų sustiprinimui, bet ne fotomontažas, nebent konkretaus konkurso taisyklėse bus nurodyta kitaip.**

Šis konkursas nenumato, kad priimsim apdorotas nuotraukas.

Sekmės.
Atsakyti
Nuotraukos visos gražios, bet kažko ypatingo kol kas nematau, galėčiau balsuot už bet kurią g.gif
Atsakyti
O man tos storos kojytės smėliuke thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
...tarp žemės ir dangaus... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2005 08 09, 07:17)
Audrelija, ištrauka iš bendrų fotokonkursų taisyklių :

Šis konkursas nenumato, kad priimsim apdorotas nuotraukas.

Sekmės.


BET as nenaudojau fotomontazo schmoll.gif as dariau meniska buitini montaza: ant melynos pakloddes ( panasios i juros dugna) padejau vaika su is sijonu pasiuta undno uodega ir apdeliojau dekoratyvinemis kriauklemis ax.gif

na paziurekite argi ne grazu wub.gif user posted image
Atsakyti
o čia būtinai su vaikais foto turi būti????????
Atsakyti
Saunuole, man labai grazu, net ir nesugalvociau taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrelija @ 2005 08 09, 12:18)
BET  as nenaudojau fotomontazo  schmoll.gif  as dariau meniska buitini montaza: ant melynos pakloddes ( panasios i juros dugna) padejau vaika su is sijonu pasiuta undno uodega ir apdeliojau dekoratyvinemis kriauklemis  ax.gif

na paziurekite argi ne grazu  wub.gif user posted image

sorry bet aš kažko neįžiūriu jūros ar paplūdimio mirksiukas.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Matau tokiu atveju tik paklodę, keletą jūros žvaigdžių ir kriauklių, bei vaiką... g.gif
Nuotrauka graži, bet ne šaim konkursui
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2005 08 09, 12:55)
sorry bet aš  kažko neįžiūriu jūros ar paplūdimio  mirksiukas.gif  biggrin.gif  mirksiukas.gif
Matau tokiu atveju tik paklodę, keletą jūros žvaigdžių ir kriauklių, bei vaiką...  g.gif
Nuotrauka graži, bet ne šaim konkursui


O gal ta paklodė paplūdimyje ant smėlio patiesta? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2005 08 09, 12:23)
o čia būtinai su vaikais foto turi būti????????


Taip, vaikai šiame konkurse - pagrindiniai herojai, o šalia, be abejo, gali būti ir "antraplaniai" tongue.gif - seneliai/tėveliai, broliai/sesės ir augintiniai biggrin.gif Būtent tokio fotokonkurso: jūra+vaikai pageidavo nuo pat "fotokonkursų eros pradžios" labai daug forumo dalyvių. Suaugusieji savo nuotraukas iš pajūrio turėjo galimybę demonstruoti visai neseniai konkurse "Vanduo - mano stichija".
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2005 08 09, 12:55)
sorry bet aš  kažko neįžiūriu jūros ar paplūdimio  mirksiukas.gif  biggrin.gif  mirksiukas.gif
Matau tokiu atveju tik paklodę, keletą jūros žvaigdžių ir kriauklių, bei vaiką...  g.gif
Nuotrauka graži, bet ne šaim konkursui



O as matau : "meniska juros imitacija"
sory -bet juk savoka "jura" galima ir placiau interpetuoti -na bet tai tik mano nuomone smile.gif
Atsakyti