Įkraunama...
Įkraunama...

Berniukų šukuosenos

Niekaip nerandu nuotraukos, taip noriu, kad gražiai mažąjį mano apkirptų. Va kažkas panašaus kaip čia...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(spylka78 @ 2011 03 29, 20:25)

As butent taip ir kerpau tik kad uodegyte buvo ilgesne, bet paskui kas 2 vaikas su tokia sukuosena pradejo vaikciuoti doh.gif tai nuo naujuju bandom augint o paskui kazka galvosim.
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2012 02 17, 18:16)
Niekaip nerandu nuotraukos, taip noriu, kad gražiai mažąjį mano apkirptų. Va kažkas panašaus kaip čia...

user posted image


Labai gražu wub.gif aš ir taip savo klecką norėčiau apkirpti smile.gif bet maniškio plaukai banguojasi, tai deja, deja rolleyes.gif
Atsakyti
man pingvinuko ideta sukuosena labai patiko. sunui jau 3m beveik nekirpom plauku tai jau uzauginom nemazus. noriu kad vaikis butu ilgais plaukuciais. kur internete galeciau paziureti berniuku sukuosenu? ax.gif
Atsakyti
Padraika22, aš žiūriu tik TAIP
Atsakyti
Mano vaikis visad augindavo plačią juostą gale, bet šiais metais nusprendėme keistis ir jau kelis kartus kirpomės savo naujos šukuosenos linkme. Kadangi pas jį verpetas pakaušyje kaip sukūriukas ratu, tai ta linkme ir auginame plaukus. Viršugalvis į vieną pusę ant šono, o galas į kitą pusę ant šono per petį. O šoniukus trumpai su žirklutėmis. Su mašinėle stengiamės nesikirpti.

Tikiuosi, kad kas nors supras kaip mes čia primastę ir koks ateities planas 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
LAbai grazu ilgesni plaukiuciai.Mes turejome,bet nusprendeme trumpinti,taip ir padareme,nes prakaitavo galvyte.DAbar trumpi,o gale palikome placia sruoga ilgesnius,mums atrodo graziai,o ka kiti mano neaktualu.Siaip vasara paivairiname soniukus padarome juostelemis.
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2012 02 17, 21:16)
Niekaip nerandu nuotraukos, taip noriu, kad gražiai mažąjį mano apkirptų. Va kažkas panašaus kaip čia...

user posted image

Mano vidurinėlis panašią šukuoseną turi, tai didžiausias minusas, kad daug priežiūros reikalauja - nuo dažno šukavimosi (judriam, nedabitai berniukui tai tikrai labai sunku) iki kirpimo kas kelias savaites, maximum mėnesį (o kadangi kirpėjų namie nerasta, tai ir finansiškai atsiliepia). Brolių plaukai gerokai mažiau priežiūros reikalauja, tad ir vidurinėliui dažnai kila noras pasitrumpinti plaukus. Nežinau, kiek ilgai dar įkalbėsiu panašiai šukuosenai. O vešlių baltų plaukų tikrai gaila būtų...
Atsakyti
o mus kirpikloi 1 m.isgazdino ir dabar kerpu pati
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SESIA: 03 kovo 2012 - 22:09
sveikos,
na as irgi seniau vesdavau sunu i vaiku kirpykla, bet atvirai pasakius per metus laiko nei karto nebuvom visiskai patenkinti su kirpimu, tai kreivai, tai nedakirpta,iskandziota gabalais,ar tai dar kokia nesamone schmoll.gif , kol galu gale paskutini karta dar ir su masinele lyginant sonus ikirpo vaikui doh.gif , ta pacia diena nusipirkau zirkles, ir nuo tada kerpu vaika pati thumbup.gif
pirmi kirpimai buvo apgailetini doh.gif blush2.gif bet vaikas mazas, plaukai geit auga, tai as ant jo vis praktikavausi ir tobulejau rolleyes.gif dabar kaip as ji apkerpu tai ne lyginti nereikia, geriau nei kirpykloje, todel siulau ir kitoms nesvaistyti pinigu kirpykloms ir pacioms vaikucius kirpti wink.gif , beje cia butu galima ir pamokeles pravest, ar tai nufilmuoti zingsneli po zingsnelio, ar aprasyti, taip kitas pamokant mirksiukas.gif
si nuotrauka jau sena, geras pusmetis man rodos, bet nieko geresnio neradau, kuri parodytu butent mano sunelio kirpima smile.gif

user posted image

dar vienas pliusas, kiek pinigeliu susitaupo kerpant paciai, o jei dar ne vienas berniukas namuose, kaip pas mane biggrin.gif ...
Atsakyti
mes nuo metukų į kirpyklą vedam, turim gerą kirpėją pritaiko super mums
Atsakyti
Gal žinote ar Pukio kirpykloje yra albumas, kur būtų galima išsirinkti patinkančią šukuoseną?
Atsakyti