Įkraunama...
Įkraunama...

Berniukų šukuosenos

labukas. Mano maziui 2 metukai,plaukuciai sviesus,garbanoti (nors nera kaip sprirales susiraite). Zadam eiti apsikirpti i vaiku kirpyklele,bet pamaniau reiktu nusinesti koki pavyzduka kaip noretumem apkirpti. Gal patartumet kokia rinktis?nes nelabai internete randu garbanoti linkusiu plaukuciu kirpimu.Galvoju sonuose trumpiau o gale palikti raitytis truputi,bet ne tokia uodega,o daugiau plauku. va kazkas panasaus: http://www.modidu.lt...otazines-03.jpg aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanaa: 10 balandžio 2012 - 19:49
Rekomenduoju vaiku kirpyklele Kaune BAMBINA, apkerpa stilingai ir graziai.
Papildyta:
QUOTE(samanaa @ 2012 04 10, 20:43)
labukas. Mano maziui 2 metukai,plaukuciai sviesus,garbanoti (nors nera kaip sprirales susiraite). Zadam eiti apsikirpti i vaiku kirpyklele,bet pamaniau reiktu nusinesti koki pavyzduka kaip noretumem apkirpti. Gal patartumet kokia rinktis?nes nelabai internete randu garbanoti linkusiu plaukuciu kirpimu.Galvoju sonuose trumpiau o gale palikti raitytis truputi,bet ne tokia uodega,o daugiau plauku. va kazkas panasaus: http://www.modidu.lt...otazines-03.jpg  aciu  4u.gif


labai panasiai dabar maiskis apkirptas wink.gif laukiam nesulaukiam kada nusiims kepures ir galesime demostruoti savo puikia sukuosena thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lialka85 @ 2012 04 11, 21:46)
Rekomenduoju vaiku kirpyklele Kaune BAMBINA, apkerpa stilingai ir graziai.
Papildyta:
labai panasiai dabar maiskis apkirptas wink.gif laukiam nesulaukiam kada nusiims kepures ir galesime demostruoti savo puikia sukuosena  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o jusiskis garbanotas?
Atsakyti
Mano vyruka kerpamas trumpai,vyriskai, plauku be proto daug ir greitai auga,tai i kirpykla praktiskai kas menesi keliaujam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2012 04 12, 09:35)
o jusiskis garbanotas?


beveik tiesus, nors gale trp sukasi, bet nera garbanotas.
Papildyta:
QUOTE(Creed @ 2012 04 12, 14:14)
Mano vyruka kerpamas trumpai,vyriskai, plauku be proto daug ir greitai auga,tai i kirpykla praktiskai kas menesi keliaujam doh.gif


mes reiktu kas dvi savaites, bet stengiames istempti menesi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lialka85 @ 2012 04 11, 21:46)
Rekomenduoju vaiku kirpyklele Kaune BAMBINA, apkerpa stilingai ir graziai.
Papildyta:
labai panasiai dabar maiskis apkirptas wink.gif laukiam nesulaukiam kada nusiims kepures ir galesime demostruoti savo puikia sukuosena  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

gal foto turite bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2012 02 17, 22:16)
Niekaip nerandu nuotraukos, taip noriu, kad gražiai mažąjį mano apkirptų. Va kažkas panašaus kaip čia...

user posted image

Mano jaunėlis iki 2m vaikščiojo ilgaplaukis.Tada po truputį vis trumpinom ,trumpinom.
Nuo 3 iki 4m vaikščiojo kaip Pingvinuko įdėtoj nuotraukoj(tik mūsiškio plaukų ne tiek daug). Nuo 4m kerpam "kepurėle".
Labai džiaugiuosi radusi kirpėją ,kuri supranta ko aš noriu.Su vyresnėliu išbandėm begalę,kol atradom tą kuri supranta mūsų norus.Dabar abu vaikinukai kerpasi tik pas ją.
Vyresnėlis vienas nuvažiuoja apsikirpt.
Mažąjam nekyla jokių problemų dėl kirpimo,kadangi pripratęs nuo mažumės.
Visai neseniai su kirpėja prisiminėm pirmuosius kirpimus, kai tik greitom buvo galima su žirklėm- čikšt šen ,čikšt ten,o dabar sėdi ramut ramutėlis thumbup.gif Būtinai paprašo ,kad pakvėpintų ir dar pasimaivo prieš veidrodį
Atsakyti
BERNIUKŲ ŠUKUOSENOS
Atsakyti
Sveikos, gal kas nors galėtų patarti, kaip apkirpti baisiai garbanotą berniuką? Ant jo galvos toks debesis. Jau net nelabai ir gražu, reikia kažkokio kirpimo, o kokio - niekaip neišgooglinu. Taip pat gal galėtų kas nors rekomenduoti, kas sugebėtų apkirpti Klaipėdoje? Kirpėjai apskritai kažkaip vargsta su garbanotais plaukais, o čia dar ir berniukas...
https://lh3.googleus...20/IMGP6451.JPG

Kad jie dar banguotųsi kažkaip tai normaliai, o čia toks debesis...
Atsakyti
Ilgų plaukų šukuosena smile.gif
Atsakyti
turim daug garbanotu plaukuciu, nuo ausyciu nuimam, o virsuje paliekam 4u.gif
Atsakyti
Užrašiau pas savo kirpėją, viskas, kas bus, tas bus.
Atsakyti