Įkraunama...
Įkraunama...

sėdynine pirmeiga

Ode, dekui thumbup.gif ten tikrai labai issamiai viskas aprasyta biggrin.gif kogero per anksti mane gydytoja nugasdino rolleyes.gif lauksim, kol maziui pabos i pasauli dairytis aukstai pakelta galvyte biggrin.gif
Atsakyti
Tiesa pasakius, pamenu, kai manishke kazhkuriuo momentu apsiverte, pradejau bijoti, kad atgal nebeatsiverstu wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Ode @ 2004 09 21, 14:59)
Tiesa pasakius, pamenu, kai manishke kazhkuriuo momentu apsiverte, pradejau bijoti, kad atgal nebeatsiverstu wink.gif

biggrin.gif jauciu, pradzioj prasai maziaus - niugi, apsiversk, o paskui jau - tu buk, buk ramiai biggrin.gif bet turbut jis nepasiduoda itikinejimams ir padaro taip, kaip jam reikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Rucelie @ 2004 09 21, 15:23)
biggrin.gif jauciu, pradzioj prasai maziaus - niugi, apsiversk, o paskui jau - tu buk, buk ramiai biggrin.gif bet turbut jis nepasiduoda itikinejimams ir padaro taip, kaip jam reikia rolleyes.gif

Bootent. Del to reikia mazhiau nervuotis - nes tai lialiai kenkia labiausiai. Kaip bus taip bus, o jau daktaras padarys viska, kad ir mama, ir vaikelis butu sveiki ir druti.
Atsakyti
Nepergyvenk, dar jus nedideli, tokio amziaus vaikas labai greitai keicia padeti, maniske sedejo iki 34 sav. ir apsiverte, na ne taipkaip reikejo, bet nebesedejo, ypac padejo tam tikri pratimai, jei reikes paieskosiu, rasyk smile.gif
Taigi, apsivers, patikek, nors mum apsiverte, bet cezari dare del kitko smile.gif
Atsakyti
dekui, Vaida biggrin.gif as jau visai nusiraminau, laiko juk tikrai dar sociai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Rucelie @ 2004 09 21, 08:15)
vakar mums padare echoskopija (esam 17.5 savaiciu), ir paaiskejo, kad musu mazylis sedi. gydytoja nuteike, kad gal dar ir apsivers, bet zodziu ruostis Cezariui...
gal kuriai mamytei dar taip buvo? noriu zinoti, kokie panasiai musu sansai kad jis apsivers rolleyes.gif pasidalinkit savo patirtimi biggrin.gif

Na tik nusiramink. Kas do gydytoja, kad sitaip sneka. Anksti tam leliukui verstis, vietos jam ten gana ir jis dar ne karta apsivers. Mano antrasis sedejo iki 38 savaiciu. Jau tikrai buvau nusiteikus cezariui ir net nepajutau kaip apsiverte. Buvo maloni staigmena, kai echoskopas parode, kad leliukas pagaliau tvarkingai galvyte zemyn. Aisku, pirmas lelius anksciau apsivercia, bet laiko dar tikrai turi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Rucelie @ 2004 09 21, 15:51)
dekui, Vaida biggrin.gif as jau visai nusiraminau, laiko juk tikrai dar sociai biggrin.gif

Ner uz ka, o jei ir cezaris, tai patikek nieko baisaus...smile.gif
Atsakyti
Na, labai atsiprasau, bet as cia vienintele nenuraminsiu. MAN 24sav. pasake, kad vaikutis sedi, bet uztikrino, kad apsivers.... Deja... Neapsiverte. Ryt ryte varau i ligonine ir darys cezari.
Na, bet tu tikrai nesijaudink, nes 17sav. dar labai aksti ka nors uzgarantuoti. Dazniausia apsivercia, o reciau neapsivercia.
Nesijaudink.
Atsakyti
maniskiui kai buvo 28 savaites, echoskopu ziurejusi gydytoja sake: viskas tvarkoj, vaikas zemyn galva..na, as ir buvau patenkinta...paskui teko guleti ligonineje 34 savaite, ten padarius echoskopija, paaiskejo, kad vaikas sedi unsure.gif buvo smugis doh.gif jau buvau nusiteikusi cezariui ir ejau apie 38 savaite tartis su gydytoja, kuri galetu padaryt cezario pjuvi,..ir ka jus manot: gydytoja ziuri ir sako: "tai kad tau cezario gal ir nereikes-vaikas jau zemyn galva" biggrin.gif rezultate pagimdziau pati, o gydytoja juokesi, kad mazius prigasdino visus, o paskui persigalvojo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Willma: 21 rugsėjo 2004 - 17:33
Na, kaip tik pavarciau nesciosios kalendoriu, tai ten raso, jog leliukas gali keisti padeti mazdaug iki 35 savaites. Maniskis irgi sedejo, veliau (29-30 savaite) atsigule skersas...gydytoja irgi kazka apie cezari burbtelejo, bet as buvau isitikinusi, kad vietos vartaliojimuisi daug, taigi apsivers...ir neklydau. Guli jis daba galva zemyn ir laukia kada gims smile.gif
Tiesiog nereikia iskart skelbt "nuosprendzio", 17 savaiciu nestumas nera labai didelis, vietos leliukui ten daug, kolkas jis ten dar plaukioja ir tikekimes priplaukios teisinga padeti wink.gif
Sekmes!
Atsakyti
Kai pagalvoji, 17 sav. dar net lyties nelabai gali pasakyti. Ka jau kalbeti apie 'apsivertima' smile.gif
Atsakyti