Įkraunama...
Įkraunama...

sėdynine pirmeiga

Mano mazoji, neapsiverte. Turbut nespejo, nes gime 33 sav. O gal ir nebutu apsivertus rolleyes.gif
Atsakyti
Mano iki pat pabaigos vartaliojos. biggrin.gif Nors pagal knygas ir kt. jau tipo negalejo sukinetis - per didelis. Mano zuikis 2.gif isimtis. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Beto zinau metodu, kaip apsukti. tongue.gif Man padejo. Ir dar daug kam. rolleyes.gif
Viskas bus gerai, nepergyvenk. Yra to laiko- pasisuks tavo 2.gif Sekmes!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipliukas: 22 rugsėjo 2004 - 07:28
Man atrodo tikrai anksti sakyt kad lelius neapsivers blink.gif
Man dar dabar nieks nepasake kokioj padetyje jis yra, bet kaip matai kitoms ir paskutinem savaitem apsivercia thumbup.gif
Taigi, manau, kad tu nesiok ta mazaji stebukleli ir lauk biggrin.gif
Atsakyti
33 savaiciu lelius buvo skersas blink.gif , gydytoja sake kad paprastai is tokios padeties 2.gif atsiseda ir jis atsisedo, o 37 sav. jau buvo apsivertes thumbup.gif ir pagimdziau naturaliai. Beje vaikis buvo tikrai ne mazas - 4270 gr wink.gif

beje gydytoja uzdraude daryti bet kokius pratimus- jei vaikas pasirinko tokia padeti, tai taip turi buti - pries gamta nepasokinesi. Beje viena is neapsivertimo priezasciu buna trumpa virkstele. O jei per prievarta vaika versti blink.gif - gali prisizaisti sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 22 rugsėjo 2004 - 10:46
QUOTE (westa @ 2004 09 22, 10:45)

beje gydytoja uzdraude daryti bet kokius pratimus- jei vaikas pasirinko tokia padeti, tai taip turi buti - pries gamta nepasokinesi. Beje viena is neapsivertimo priezasciu buna trumpa virkstele. O jei per prievarta vaika versti blink.gif - gali prisizaisti sad.gif

g.gif g.gif racijos tikrai yra unsure.gif
Atsakyti
Tavo atveju dar nera ko pergyventi rolleyes.gif Man 33 sav pasake kad apsivertes, issigandau, zinoma, bet gydytoja labai protingai mane nuramino:" jei rado kaip persiverst, vadinasi uzteks vietos ir atsiverst". Pagal pojucius atrodo kad tikrai atgal sugrizo thumbup.gif Nepergyvenk anksciau laiko. wink.gif
Atsakyti
Sveikos, besilaukiancios mamytes, smile.gif

siandien apsilankiau pas gydytoja ir ji mane truputeli isgasdino pasakiusi, kad maziuko padetis - galvyte aukstyn, o ne zemyn. Pries tris savaites buvo ta pati situacija. Tiesiog mane kankina nerimas, ar maziukas tikrai sugebes laiku apsiversti unsure.gif Be to lankau beseina ir labai tikiuosi, kad nepakenksiu jam besimankstindama.

Tiesiog tai musu pirmagimis ir mudu su vyru labai pergyvename.
Atsakyti
APSIVERTE clap.gif clap.gif thumbup.gif tikiuosi, taip ir bus biggrin.gif
Atsakyti
jurcik, tikrai nepergyvenk, kad baseina lankydama pakenksi maziukui. Man tai gydytoja sake kuo dazniau eisi i baseina tuo geriau. O kai buvau 29 savaiciu irgi 2.gif sedejo, paskui apsiverte, o kaip dabar nezinau, nes kazkaip malasi po visa pilva smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mano antrasis lelius sėdėjo, tik man to nesakė iki pat galo, o aš nieko neišmaniau, tai ir teko daryti cezarį.
Dabar laukiuosi ir jaučiau, kad irgi sėdi - paklausiau gydytojos - akurat, bet kadangi dar liko 2 mėnesiai, tai sako, dar gali apsiversti.
Bet aš galvoju, jei nieko nedarysiu, tai ir neapsivers, kaip ir aną kartą.

Drastiškų priemonių imtis nenoriu, bet gal yra kokių tai patarimų, gal kam pavyko leliuką apversti? Juolab, kad jis pas mane palyginti mažo dydžio anot gydytojos...
Atsakyti
Labas,
Mano ir sėdėjo. Ko tik nedariau. Ir spec. pratimėliai namie, ir spec. partimėliai Mažylio baseinėlyje. Tas mano kleckas nesivertė ir viskas. Kartais tų pratimėlių dėka pavyksta apversti. Bet man nepasisekė. Paklausk gydytojos dėl pratimėlių. būna, kad rankomis gydytojai apverčia, tačiau paskutiniu metu nebepraktikuoja. Gal kokia sena gydytoja, išmananti, apverstų rankomis. Bet čia vėl visokių komplikacijų gali būti. Dabar, kai jau viskas praėjo, gavoju, kad jeigu jau tam leliukui taip geriau, tai ir lai sėdi mirksiukas.gif . Ką tu čia jam bepadarysi....
Atsakyti
Mano mazius irgi sedejo, bet 36 savaite lygtais paeme ir apsiverte, net nepajutau biggrin.gif nedariau jokiu pratimu smile.gif nors vistiek dareme cezario pjuvi smile.gif
Atsakyti