Įkraunama...
Įkraunama...

seksualinis priekabiavimas universitete

QUOTE (Fea @ 2004 03 23, 11:25)
Zodziu ,reziume - nesvarus kokis tai reikalas cia gavos.

Pritariu.Lietuvoj dabar skandalu metas.
Atsakyti
Na čia eilinį kartą konkuruoja dvi televizijos. laugh.gif . Kiekviena iš savo varpinės. O profesoriai Pavilioniai-etatiniai Grinevičiūtės laidų dalyviai laugh.gif .
Atsakyti
taigi ta Liepa-Egle kaip sakant "paliko antriems metams"-teks vel mokytis magistraturos 2 kurse tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Čia dar neaišku, ar tikrai paliko. Kaip rašiau anksčiau, ją išbraukė už nepažangumą (2 skolos). Jei ji norės, galės kitais metais grįžti, bet su sąlygom:
1. mokės už mokslą, t. y magistrinio darbo rašymą, nes tik tiek jai liko. Tai kainuos 2750Lt
2. Turės likviduoti skolą, kui kainuos apie 120Lt
3. Jei ji paliekama antriems metams, tai už kurso kartojimą papildomai mokės apie 300Lt.
Atsakyti
Tai ji ir Egle ir Liepa viename? g.gif
Atsakyti
Taip, jos tikras vardas Egle, Liepa - sou darymo vardas laugh.gif
Sio "skandalo" ISVADA:
Jei jau savo noru stojai i aukstaja mokykla, tai buk maloni - studijuok, o ne studentauk. Tada nereikes nei "pazistamu" pagalbos, nei skandalu, nei, galiausiai, paciai dar ir susimoket uz visa tai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Tuja @ 2004 03 24, 08:10)
Tai ji ir Egle ir Liepa viename? g.gif

VU ji egzistuoja kaip Eglė Kiauleikytė. O Liepos Kiauleikytės net nėra registruotos, t.y. tokio žmogaus Lietuvoje nėra. Išvada: Butkų apkaltino sex priekabiavimu neegzistuojantis asmuo. O toks faktas teisme turės įtakos.
Atsakyti
Na ir aš įkyšių savo trigrašį. Pirmiausia tai manau, ties sakant paziūrėjus LNK laidą "Požiūris", ar kaip ten ji vadinasi, kur eina prieš Vakaro žinias, tai po to man tokia mintis šovė, kad jie meilužiai. Beje neužstoju, nei jo nei jos, abu geri. O dėl priekabaivimo, tikrai nemanau, kad jei tau viras švelniai kepštelėjo per užpakaliuką,tai jau gali būt seksualinis priekabiavimas, bendradarbis irgi taip darė, bet tik tol kol aš atgal taip daryt nepradėjau, apsiramino. Beja dėl universitetuose priekabaivimo, gal jis ir yra, bet neteko man to patirt ir negaliu sakyt, kad esu negraži, dirbu su vyrais ir labai dažnai komplimentų sulaukiu, Baigiau vyrišką universitetą (VGTU, statybą), bet neprisikabino nei vienas dėstytojas, nors buvo vienas kuris merginas mylėjo, bet nesu girdėjus, kad jis su kuria nors būtų miegojęs. Beja kelios merginos, tos kurios prasčiau mokėsi, buvo pletkus apie kitas, moksliukes paleidusios, kad jos su juo miega, bet tai tik pavydas. Na ir galu gale buvom mes 5 prancūzai tai irgi prisiklausiau visokių nesamonių, kad mes už atsparumą padidintus pažymius gavomir t.t.( mokiausi visą savaitę atsparumą, tai ne manau, kad buvau mažiau verta nei 10), nes mes gerai su juo sutardavom, jis buvo mus praktikai pasiiemes i priiemimo komisiją ir tik todel, kad mus gerai pažinojo ir žinojo, kad balų neklastosim, kaip kai ne kuris kiti studentai, komisijoje dirbdami. ati ar tai yra priekabiavimas? su tuo dėstytoju, mes visi dar ir dabar susitinkam ir labai šiltai bendraunam, nemanu, kad pas mus yra studentu ir destytojo santykiai, net jei keli dar mokosi.
Atsakyti
QUOTE (toja @ 2004 03 24, 10:17)
tai po to man tokia mintis šovė, kad jie meilužiai. Beje neužstoju, nei jo nei jos, abu geri.

kazkaip man irgi toks ispudis.
Atsakyti
QUOTE (manu @ 2004 03 24, 12:34)
kazkaip man irgi toks ispudis.

Aha, jinai pareikalavo kad jis ja vestu, o jisai atsisake ir buvo apkaltintas priekabiavimu. sad.gif sad.gif
Oho, kiek jau versiju, bet kuri tiesesne? g.gif
Atsakyti
Klausyk, Libra, nieks čia versijų nekūria, aš pasakiau, savo nuomuonę, po tos laidos per LNK, kaip iš tikro yra tik jie du žino, bet jei tu ta mintį pasigavus, skleisi pletkus, kad taip būtent buvo, tai va čia tai jau bus ne tik skandalas, bet ir šmeištas. Ar ne perdaug keista, kad būtent Liepą puola neteisybe, kodėl tos moksleivės, kur apkaltino mokytoją priekabaivimu nepuola ir iš to spauda skandalo nedaro. Beja pilnai tikiu, kad būtent taip norėjo LNK parodyt, kiek televizijų, tiek versijų, o kuri tikroji, tik du žmonės žino, bet deja, jie to nepasakys ......
Atsakyti
Na va, jau ir man pareiske apkalta kad smeiziu ohmy.gif
Toja, as gi nesakiau kad tu tas versijas kuri, ir nesinervuok labai. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Libra: 25 kovo 2004 - 12:58