Įkraunama...
Įkraunama...

seksualinis priekabiavimas universitete

QUOTE (Libra @ 2004 03 23, 09:25)
Jo, kiek zinau vedes. Ale tas psichologas pagal mane kazkaip ne i tema kalbejo.

Aha....is jo tai zvengiau, kazkoks keistokas, uzvaldytas paksizmo biggrin.gif Jam kazkaip apie politika pabiau norejosi pakalbeti smile.gif Bet jei Butkus tikrai vedes, man biski keista, kad ne karto nebuvo uzsiminta apie jo zmona. Nu tipo, kaip reagvo zmona bla bla ir pan. g.gif Paprastai zurnalistai megsta tame pasikapstyti g.gif
Atsakyti
QUOTE (mamusiuka @ 2004 03 23, 09:27)
Va va ir as vienu momentu lyg ir isgirdau kaip ten Butkus psihologui atsove, kad ka vesti tai jo pasirinkimas g.gif Siaip tai truputuka sokiravo reportaziukas apie Liepa (ar kaip ten jos tikrasis vardas) blink.gif

Liepa tai isvis krito mano akyse....galutinai...... juokas jau net toks ima is tos kvailos mergickos (nu kitaip nepavadinsi jau jos)
Atsakyti
jo vakar ausrine marija gerai ten pavare.... as tai jau tik ja pamaaciu galvoju - nu bus shakes petrui, ant savo gavos jis cia i ta laida atvare.... nu bet kai tik isgirdau tik ausrine marija iskart isgastis praejo - kaip ten ji sake "sita studente tingine ir ..... (dar kokia ten)" o petra kaip tik rodo, o tas is iprocio galva linksi...gerai atrode.
Siaip tai butkus normaliai kalbejo, jauciu biski nesitikejo kad giedre ji taip puls, bet sita tai nieko nenusimano pati taigi as ten per daug neklausiau ka ji ten kalbejo.
O siaip tai gi normaliai butkus viska sake. As tai nuo pat pradziu kai tik cia viska isriso - sakiau - reikia motyvuoti, kad susitiko kaip privatus asmenys, o cia sitas bajeris, kad destytojas turi buti 24 val per para tai absurdas... tai ka ir gydytoojas turi buti 4 val per para - nu tipo vaistau maximoj matau varo diedas, kuriam ant veido vezys - tai gydytojo etika neleidzia eiti ir sakyti jam tai. Tai ne gydytojo reikalas. o cia tipo destytojas turi buti 24 val per para...... absurdas

Atsakyti
QUOTE (Victory @ 2004 03 23, 09:31)
jo vakar ausrine marija gerai ten pavare.... as tai jau tik ja pamaaciu galvoju - nu bus shakes petrui, ant savo gavos jis cia i ta laida atvare.... nu bet kai tik isgirdau tik ausrine marija iskart isgastis praejo - kaip ten ji sake "sita studente tingine ir ..... (dar kokia ten)" o petra kaip tik rodo, o tas is iprocio galva linksi...gerai atrode.
Siaip tai butkus normaliai kalbejo, jauciu biski nesitikejo kad giedre ji taip puls, bet sita tai nieko nenusimano pati taigi as ten per daug neklausiau ka ji ten kalbejo.
O siaip tai gi normaliai butkus viska sake. As tai nuo pat pradziu kai tik cia viska isriso - sakiau - reikia motyvuoti, kad susitiko kaip privatus asmenys, o cia sitas bajeris, kad destytojas turi buti 24 val per para tai absurdas... tai ka ir gydytoojas turi buti 4 val per para - nu tipo vaistau maximoj matau varo diedas, kuriam ant veido vezys - tai gydytojo etika neleidzia eiti ir sakyti jam tai. Tai ne gydytojo reikalas. o cia tipo destytojas turi buti 24 val per para...... absurdas

Jo, cia tai absurdas. As savajam vakar sakau, jei tu butum dirikas, o as va sekretore, tai gautusi, kad tu prie manes prikabiauji, ane ? laugh.gif laugh.gif Dzin, kad tu ne mano dirikas, ale dirikas vis tiek laugh.gif laugh.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
niu, o mano nuomone, abi pusės ten jau kažkokios neaiškios... o jei p.Butkus vedęs, tai aš išvis nesuprantu - manau, jis turi būti vedęs 24h per parą biggrin.gif

šlykšti istorija.

ne iškelia realią problemą, o ją nugramzdina.

cool.gif
Atsakyti
Nu as ir siaip visa laida ziuredama keikiausi, kad, blyn, nera cia jokio skandalo, nafik cia ta giedre darkos ir apskirtai....ner skandalo gi sakau! laugh.gif
Atsakyti
As irgi nematau cia skandalo, bet ta Giedre man kvailoka pasirode, siaip turbut dauguma seimunu tokie biggrin.gif
Atsakyti
Nu ne veltui tas kvailas ulybonas nedingo nuo jos veido beveik per visa laida laugh.gif
Atsakyti
Aha, dar sake kad ir ja studentavimo metu destytojas bande pasinaudoti. Jeigu buciau vyras as tiek neisgerciau laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Gal jauna buvo grazi nerealiai? laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
ziurejau viena akim ta laida, na man pasirode skystas tas ju pokalbis, jokiu rimtu argumentu, tik pasisvaidymas frazemis, musu fakultete nera sexualinio priekabiavimo ir pan sad.gif
pavilioniene kaip priklauso pakso fanatikei - bjauriausiais zodziais juodino puse kurios nepalaiko. nepadoru ir negarbinga. kazkada teko paskaita lankyti pas pavilioniene - zinokit zertva rinktine.
o tas reportazas kuri susuko TTT turbut arciausiai tiesos buvo:)
vienzo akivaizdu kad ir petras ir liepa (egle smile.gif ) ne sventieji. o tas "skandalas" ispustas. nera ten jokio priekabiavimo.
beje kaip jums faktas, kad reportaza per panorama parode tik po 20 dienu nuo fiilmavimo - irasinejimo.
Atsakyti
Na tai lauke kol Paxo skandalas aprims. Nes sitas skandaliukas galejo buti neivertintas didelio skandalo fone laugh.gif
Atsakyti