Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir žvynelynė


Sveikos,
Norėjau pasiklausti, gal tarp jūsų yra tokių, kurios taip pat serga šia odos lyga. Man įdomu kokias paveldimumo prognozes jums yra sakę gydytojai, ar naudojate vaistus nėštumo metu?
Atsakyti
sveikute,
mano mama serga šia liga, mes su sese jos nepaveldėjome, ši liga yra paveldima, nors mamos giminė neatsimena kas būtu giminėj sirge, tai gali persiduoti proproanūkams, o dėl vaistu naudojimo nieko nežinau
Atsakyti
...........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dolė: 07 rugpjūčio 2005 - 19:06
Sveika, žinau, kad yra homeopatiniai vaistai, kurie vartojami nėštumo metu sumažina riziką vaikui paveldėti šią ligą. Reiktų kalbėti su rimtu homeopatu.
Atsakyti
QUOTE(Moliugiene @ 2005 08 06, 08:45)
Sveikos,
Norėjau pasiklausti, gal tarp jūsų yra tokių, kurios taip pat serga šia odos lyga. Man įdomu kokias paveldimumo prognozes jums yra sakę gydytojai, ar naudojate vaistus nėštumo metu?

Sveika,
as irgi turiu ta malonuma...tai va jei tikrau dabar pastojau eisiu pas gydytoja ir pasiklausiu, tada cia gal ir pasidalinsim... kolkas nieko nezinau kas susije su neshtumu ir zvynelin jo metu...
Atsakyti
Aš kaip tik pirmo nėštumo metu nenaudojau jokių vaistų ir ji pati ( žvynelinė ) išnyko.Kol maitinau nebuvo , o po to vėl zaraza atsirado.Tiesa , pas mane lengva forma-tik galvoje yra pleiskanų.Dabar , kai esu nestuke.gif ,lyg ir mažėja tos pleiskanos.Žiūrėsim ar visai išnyks verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2005 08 15, 01:26)
Aš kaip tik pirmo nėštumo metu nenaudojau jokių vaistų ir ji pati ( žvynelinė ) išnyko.Kol maitinau nebuvo , o po to vėl zaraza atsirado.Tiesa , pas mane lengva forma-tik galvoje yra pleiskanų.Dabar , kai esu  nestuke.gif  ,lyg ir mažėja tos pleiskanos.Žiūrėsim ar visai išnyks  verysad.gif

Sveika,
Mar regis tu irgi is vasario menesio nestuke.gif ?
Matai kaip tau gerai del zvynelynes. As irgi dabar nieko nenaudoju is vaistu, tai galvoje pleiskanu tikrai padaugejo. Bet gal kai eisiu pas gydytoja, ji ka nors paguodziancio pasakys. iki
Atsakyti
QUOTE(Ram164 @ 2005 08 14, 12:32)
Sveika,
as irgi turiu ta malonuma...tai va jei tikrau dabar  pastojau eisiu pas gydytoja ir pasiklausiu, tada cia gal ir pasidalinsim... kolkas nieko nezinau kas susije su neshtumu ir zvynelin jo metu...

Sveikute,
Jei nepatingesi ir nepamirsi, brukstelk ka tau pasake gydytojas, nes noretusi isgirsti kelias nuomones. As pas savo gydytoja eisiu tik 09 05. O, beje, kokioje tu poliklinkoje lankaisi, o gal vaikstai privaciai pas odos gydytoja?
Atsakyti
nestuke.gif dar nesu, bet stengiuosi pastoti...
sergu psoriaze, gydausi pas homeopatą, konsultavausi dėl nėštumo ir šios ligos suderinamumo.....
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2005 08 26, 13:11)
nestuke.gif dar nesu, bet stengiuosi pastoti...
sergu psoriaze, gydausi pas homeopatą, konsultavausi dėl nėštumo ir šios ligos suderinamumo.....

Sveikute,
ir kokie tu konsultaciju rezultatai - ka sako gydytojas?
Man tiesiog idomu kelios nuomones
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif as dar ne nestuke.gif ,bet 2 kartus jau buvau tongue.gif tongue.gif ,pas mane yra galvos zvyneline ir isties nestumo metu ji beveik pranyksta thumbup.gif ,bet po to vel atsiranda,kol buvau nestuke.gif jokiu vaistu nenaudojau schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif .tiesa ji man pasireiske po pirmo gimdymo mazdaug praejus 2 metams,gimineje tokios ligos nera g.gif ,na gal toli toli atgal biggrin.gif .kiek zinau kad si liga yra nepagydoma ir net neaisku is kur ir nuo ko ji atsiranda yra daug nuomoniu bet moksliskai tai paaiskinimo nera cry.gif kiek mano ginekologe sake kad musu vaikams tikrai nepersiduos o ir pro pro gali ir nebuti tongue.gif .Manau kad nereiketu pergyventi kad bus kas nors negerai tiesiog stebekite save ir tarkites su gydytoja ir viskas bus OK thumbup.gif .Laimingu jums nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos,

Pas mane viso kūno žvynelinė. Esu girdėjusi tik tiek, kad jei motersi serga šalia liga, tai vaikams paveldėti yra mažai šansų, o jei tėtis, tada rizika kur kas padidėja.
Atsakyti