Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 3

Šiaip vakar manes neapleido mintis kokį vis tik kremą Cipciukas perka.
Maniškis yra toks iš Maximuose, IKI parduodamų 3.89 ,šokoladinis arba vanilinis.
Jo gamybai reikia pieno 300ml. šalto su miltukais išplakti, jei norisi riebesnio 100g sviesto.
Nes pas Cypciuką mačiau pieno mažiau smile.gif
Atsakyti
jinai macnesnį daro mirksiukas.gif aš būčiau irgi linkusi tvirtesnį, t.y su 200 ml daryti ax.gif
Atsakyti
O kodel nieks nebando su nuga ananasinio paragauti bigsmile.gif matytumet kaip ji ten tinka smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 27, 16:09)
O kodel nieks nebando su nuga ananasinio paragauti  bigsmile.gif matytumet kaip ji ten tinka smile.gif  blush2.gif

PArašyk receptuką tos nugos ,kaip daryti
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 02 27, 15:25)
PArašyk receptuką tos nugos ,kaip daryti


Reikia migdolus uzplikyt vandeniu, nulupt odeles, tada as orkaitej juos paskrudinu, isemus sutrupinu, ir ant keptuves pakepinu su sviestu ir cukrumi, kol riesutai apsitraukia karamele. Stai ir nuga biggrin.gif as mazdaug is akies dedu sviesta ir cukru.

CIA visas aprasymas mano.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 27 vasario 2009 - 15:30
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 27, 16:28)
Reikia migdolus uzplikyt vandeniu, nulupt odeles, tada as orkaitej juos paskrudinu, isemus sutrupinu, ir ant keptuves pakepinu su sviestu ir cukrumi, kol riesutai apsitraukia karamele. Stai ir nuga biggrin.gif as mazdaug is akies dedu sviesta ir cukru.

Kažkodėl man Nuga asociojuojasi su karamele, su Tofyy, o čia aš vadinu Grilijažu, Kozinaku...bet idėja super duper, tai tas sluoksnis būna kietas?????
O jei su lazdyno daryčiau riešutais???
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 02 27, 15:30)
Kažkodėl man Nuga asociojuojasi su karamele, su Tofyy, o čia aš vadinu Grilijažu, Kozinaku...bet idėja super duper, tai tas sluoksnis būna kietas?????
O jei su lazdyno daryčiau riešutais???


Idejau nuoroda. Nekietas buna, man nesigauna kaip griliazas, tieisog riesutai cukrum apsitrauke. Manau viskokei riesutai tinka. As i krema siek tiek dedu, ir aplipdau torta. Man tai labai skanu.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 27, 16:31)
Idejau nuoroda. Nekietas buna, man nesigauna kaip griliazas, tieisog riesutai cukrum apsitrauke. Manau viskokei riesutai tinka. As i krema siek tiek dedu, ir aplipdau torta. Man tai labai skanu.

pagalvosi kad visiška glušė aš esu, bet kur tu tą nuorodą įdėjai ???
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 02 27, 15:36)
pagalvosi kad visiška glušė aš esu, bet kur tu tą nuorodą įdėjai ???


173 zinutej biggrin.gif ten kur rasiau apie nuga, tu perskaitei, ir nepastebejai kad as dar ja papildziau smile.gif na siek tiek auskciau zvilgterk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 27, 16:38)
173 zinutej biggrin.gif ten kur rasiau apie nuga, tu perskaitei, ir nepastebejai kad as dar ja papildziau smile.gif na siek tiek auskciau zvilgterk smile.gif

radau ačiū
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 02 27, 14:40)
Keiščiau visą tortuką į mažą gabalėlį tavo Kijevi torto ,jis man akyse ,mintyse, širdyje wub.gif  wub.gif  wub.gif


O man juodas miškas mintyse wub.gif - dar jo neragavau blush2.gif

QUOTE(padima @ 2009 02 27, 14:48)
o kaip del dazu ar galima deti i ji gal kas zino?


Man neteko šito kremo dažyt, bet įtariu, kad galima, juk dažų tik kelių lašiukų reikės g.gif Dėl visa ko pamėgink iš pradžių mažą kremo dalį padažyt ir žiūrėk kas darosi. Pagalvojus - tie kurie braškiniai kremai tai 100 procentų su dažais jau gatavi būna ax.gif
Atsakyti
O as juoda miska ragavau, kai pabandymui sau dariau, o kita savaite darysiu trecia karta, bet ne sau, tad vel neteks paragaut ax.gif
Atsakyti