Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 3

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 27, 17:57)
O as juoda miska ragavau, kai pabandymui sau dariau, o kita savaite darysiu trecia karta, bet ne sau, tad vel neteks paragaut  ax.gif

Dariau vakar aš tą Juodą mišką. Man tai nelabai gavosi. Biskvitus iškepiau vakare. Rytą ikišau į maišelius ir išvariau darban. Ištraukiau grįžusi. Jie kieti, sausi buvo. Su peiliu (nes siūlu perpjauti buvo neįmanoma) negražiai perpjoviau. Sulaisčiau, sutepiau. Šiandien ragavome. Tas tortas man toks sausokas, biskvitas, grietinėlė kas sau. Matyt reikėjo tepti ką tik iškeptus, pravėsusius biskvitus. Klausimas: kaip gausiai juos reikia sulaistyti? Aš ušpyliau ant jų 150 mililtrų. Gal čia labai mažai? Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
o dievuleliau kokiu cia pas jus grozybiu bigsmile.gif
saulegraza,koks nuostabus tortukas bigsmile.gif 4u.gif
man dar toli tooooooooooli iki jusu doh.gif
Atsakyti
Na ne per dauk , jei kiaušai mažesni , bet jei L arba XL , per daug skysčių ...tešla tampa lyg tystanti ( guminė ) kočiojant gryžta atgal . smile.gif bet taip nutinka kartais , tai geriau , kad taip neatsitiktų mirksiukas.gif

---------------------------------------------------------------------------------------------

Saulėdrąža......su tokiais grožiais prašau žygiuoti į papuošimų temą ......aš nukritau user posted image....................man didelė garbė , kad pristatei jį čia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 27 vasario 2009 - 22:48
QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 27, 22:44)
Na ne per dauk , jei kiaušai mažesni , bet jei L arba XL , per daug sysčių ...tešla tampa lyg tystanti ( guminė ) kočiojant gryžta atgal . smile.gif bet taip nutinka kartais , tai geriau , kad taip neatsitiktų mirksiukas.gif

---------------------------------------------------------------------------------------------

Saulėdrąža......su tokiais grožiais prašau žygiuoti į papuošimų temą ......aš nukritau user posted image....................man didelė garbė , kad pristatei jį čia  smile.gif


Aisku, zinosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistė S @ 2009 02 27, 22:39)
Dariau vakar aš tą Juodą mišką. Man tai nelabai gavosi. Biskvitus iškepiau vakare. Rytą ikišau į maišelius ir išvariau darban. Ištraukiau grįžusi. Jie kieti, sausi buvo. Su peiliu (nes siūlu perpjauti buvo neįmanoma) negražiai perpjoviau. Sulaisčiau,  sutepiau. Šiandien ragavome. Tas tortas man toks sausokas, biskvitas, grietinėlė kas sau. Matyt reikėjo tepti ką tik iškeptus, pravėsusius biskvitus. Klausimas: kaip gausiai juos reikia sulaistyti?  Aš ušpyliau ant jų 150 mililtrų. Gal čia labai mažai? Ačiū už atsakymą.


MAŽOKA , BENT JAU DVIGUBAI , NORS TAS BISKVITAS NEBŪNA TOKS SAUSAS , g.gif .......nenusisekė jis tau .....
Atsakyti
Kepiau vakar pliuskas...gavosi thumbup.gif ,tokios skanios ir purios.Tikrai dar ne karta kepsiu,seniai valgiau tokias skanias bandeles 4u.gif .Kepiau 10min
Aciu cipciuk uz recepta notworthy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dai'na: 28 vasario 2009 - 11:18
QUOTE(Vaiiva @ 2009 02 27, 20:15)
Cipciukas daro su dirbtinu kiek zinau  mirksiukas.gif  As kiek dariau irgi dariau su dirbtinu, puikiai gaunasi  smile.gif

dirbtinas tai tas skystas toks ? doh.gif
Atsakyti
na ir dar vienas klausimas iskilo,noriu daryti meduti is puses normos raso trys kiausai visai normai,tai kazin kaip man atmatuot to pusantro kiausinio,ar imt tada du maziukus kiausinius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2009 02 28, 13:19)
na ir dar vienas klausimas iskilo,noriu daryti meduti is puses normos raso trys kiausai visai normai,tai kazin kaip man atmatuot to pusantro kiausinio,ar imt tada du maziukus kiausinius doh.gif

dėti 1 kiaušinį
Atsakyti
Cipciuk, minėjote, kad deginate medučiui cukrų - berods pusę jo normos. Kodėl tik pusę? Kokio intensyvumo turi būti rudumas, kad jaustųsi karamelė, o ne degėsis?
Labai vertinga Jūsų citata dėl biskvito sukritimo/iškilimo kalnu! Gal žinote biskvito, kur dedasi vienodas kiekis vienetais kiaušų, cukraus ir miltų (pvz. 6 šaukštai miltų, 6 šaukštai cukraus, 6 kiaušiniai)proporcijas gramais? Vienur rašo, kad šaukštas miltų sudaro 30 g, kitur - 25 g, kiaušas kiaušui nelygus .... koks tas idealus biskvitas vis dėlto? mastau.gif
...ir dar tuo pačiu paklausiu - kokią funkciją atlieka krakmolas biskvite ir kokią miltų dalį paprastai juo keičia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wild: 28 vasario 2009 - 15:07
Oi , blogai man baigsis doh.gif ......nu ką padarysi , vienam dideliam kiaušiniui imasi 30 g.miltų ir 30 g. cukraus ...nei daugiau , nei mažiau smile.gif o dėl , krakmolo , tai biskvitas būna standesnis , lengviau pjaunasi , bet man skaniau tik su miltais smile.gif

-----------------------------------------------------------------------------------------


Padima
......
Reikia dėti pusantro kiaušinio , arba 2 M ,

----------------------------------------------------------------------------------------

DAINA , KAIP DŽIUGU , KAD GAVOSI ,...... SKANIOS JOS LABAI , LABAI .... nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 28 vasario 2009 - 16:38
cipciuk norėjau paklausti, dengsiu Anansinį tortą, mase, viršų sutepti kremu, kad priliptų, tai turbūt ir šonai turi būti sutepti g.gif AČIŪ
Atsakyti