Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 3

QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 22, 22:02)
Va tas cukrus tau ir pakišo koją , išsilydė džiūdamas
ir sukietino morengiukus ....nu kaip tas cukrus pas jus
susidaro , nesuprantu , pas mane nė vienos granulės nebūna unsure.gif


Pas mane ispilant sirupa i baltymus lieka ant dugno cukraus kristalu (kur sirupas vire tame inde) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 22, 23:03)
Pas mane ispilant sirupa i baltymus lieka ant dugno cukraus kristalu (kur sirupas vire tame inde)  ax.gif

Gal sakau reikia siauro dubens tam sirupui virti. Aš jį viriau ant elektrinės viryklės ir mano bliūdas tai truputį platesnis nei tas raudonas kaitinimo ratas (nežinau kaip jį kitaip pavadinti) buvo. Juk ir pats cukrus tai neištirpo dubens kraštuse.
Atsakyti
QUOTE(Aistė S @ 2009 02 22, 22:09)
Gal sakau reikia siauro dubens tam sirupui virti. Aš jį viriau ant elektrinės viryklės ir mano bliūdas tai truputį platesnis nei tas raudonas kaitinimo ratas (nežinau kaip jį kitaip pavadinti) buvo. Juk ir pats cukrus tai neištirpo dubens kraštuse.


Jo reikia mazo bliudelio, as jau toki isigijau, nes Cipciukas pati patare maza indeli naudoti...
Ji dar sake man, kad pasiimciau puoda, kur cepelinus verdu, tai isvis "gerai" gausis sirupas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nes as 18 cm skersmens puodely kaitinau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 22 vasario 2009 - 22:12
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 22, 23:10)
Jo reikia mazo bliudelio, as jau toki isigijau, nes Cipciukas pati patare maza indeli naudoti...
Ji dar sake man, kad pasiimciau puoda, kur cepelinus verdu, tai isvis "gerai" gausis sirupas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nes as 18 cm skersmens puodely kaitinau  doh.gif

Matyt tam bliūde kur viriau sirupą ir buvo visa bėda. Kitą kart darysiu siauram. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 22, 22:10)
Jo reikia mazo bliudelio, as jau toki isigijau, nes Cipciukas pati patare maza indeli naudoti...
Ji dar sake man, kad pasiimciau puoda, kur cepelinus verdu, tai isvis "gerai" gausis sirupas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nes as 18 cm skersmens puodely kaitinau  doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...stukačka
beee.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 22, 22:24)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...stukačka
beee.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Cipciuk, sveika sugrįžus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Keksiukai nuostabūs bigsmile.gif Įsivaizduoju kokie skanučiai wub.gif wub.gif wub.gif bus išmėginti blush2.gif

O rakarmos tortukas man labai gražus thumbup.gif - tik sunku įžiūrėti visumą kai tokia didelė fotkė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 23 vasario 2009 - 01:07
Cypciuk kaip smagu matyt tave sugryzusia wub.gif pasiilgom jau taves 4u.gif as vakar prazaidziau visa vakara su sokoladu bet snipstas gavos, tai mielai pasivaisinsiu tavo keksiuku bigsmile.gif
Atsakyti
Siandien jau trecia diena is eiles kepiau eklerius biggrin.gif tik siandien isbandziau krema pagal Inocka:

200 g grietineles,
200 g varskes,
50 g cukraus,
saukstelis vanilinio cukraus,
puse saukstelio citrinos rugsties.

Varske pertrinti, jei didokais grumstais. Issiplakti grietinele su cukrumi, vaniliniu cukrumi ir rugstele. Tada sumaisyt su varske. Ir as dar blenderiu sublenderiavau.

Na sunku paskyt, su kuriuo idaru skaniau g.gif man skanu ir tas ir tas rolleyes.gif

Foto net nedesiu, nes vistiek vienodi visi lotuliukas.gif

Tik teslos normai pagal Cipciuka, kremo sio reiktu daryti manau pusantros normos.
Atsakyti
uzbegau pas Cipciuka konsultacijos ax.gif
noriu kepti morengini torta su lazdyno riesutais pgl Misele ir man neaisku del kremo rolleyes.gif
ten parasyta 1 1/2 stiklines grietineles( plakamos).tai kip cia suprast? 1,5stiklines ar kiek??? g.gif
Atsakyti
as jau kepiau si tortuka ir naudojau butent 1,5 stiklines ( na tam tikrus matuoklius specialius puodukus kuriuos sesuo atsiunte is amerikos tai dabar negaliu atsidziaugti jokio vargo nebera ir butent 237 ml )
oi nesupyks tikiuosi kad as atsakiaiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inetum @ 2009 02 23, 19:57)
as jau kepiau si tortuka ir naudojau butent 1,5 stiklines ( na tam tikrus matuoklius specialius puodukus kuriuos sesuo atsiunte is amerikos tai dabar negaliu atsidziaugti jokio vargo nebera ir butent 237 ml )
oi nesupyks tikiuosi kad as atsakiaiu  blush2.gif

aciu uz atsakyma mirksiukas.gif
Atsakyti