Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 3

QUOTE(erika_jaz @ 2009 02 23, 17:56)
uzbegau pas Cipciuka konsultacijos ax.gif
noriu kepti morengini torta su lazdyno riesutais pgl Misele ir man neaisku del kremo rolleyes.gif
ten parasyta 1 1/2 stiklines grietineles( plakamos).tai kip cia suprast? 1,5stiklines ar kiek??? g.gif


Taip , 1 pilna ir dar kitos puse - tai ir yra 1 ir 1/2 smile.gif
Atsakyti
Reikėjo rašyt 3/2 stiklinės, būtų aiškiau..
Sorry, bet... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 23, 22:59)
Taip , 1 pilna ir dar kitos puse - tai ir yra 1 ir 1/2  smile.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Maliku @ 2009 02 23, 23:28)
Reikėjo rašyt 3/2 stiklinės, būtų aiškiau..
Sorry, bet...  cool.gif


visuose receptuose (ne tik Cipsiuko rolleyes.gif ) rasoma 1 1/2 ar 1 1/3 stiklines ir t.t. cool.gif tokios zaidimo taisykles cool.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maliku @ 2009 02 23, 22:28)
Reikėjo rašyt 3/2 stiklinės, būtų aiškiau..
Sorry, bet...  cool.gif

pagal mane, tai 3/2 mazai kam suprantamas matas, labiau matematinis nei kulinarinis 4u.gif
Atsakyti
Parašau taip , kaip yra davusi autorė .....o 3/2 . gėda blush2.gif , bet man aukštoji matematika blush2.gif .....o aplamai tai , man 3/2 - tai stiklinė padalinta į 3 dalis ir paimtos jos 2 dalys ...na bet aš turbut truputi išėjau pagrybauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 24, 18:58)
Parašau taip , kaip yra davusi autorė .....o 3/2 . gėda  blush2.gif , bet man aukštoji matematika blush2.gif .....o aplamai tai , man 3/2 - tai stiklinė padalinta į 3 dalis ir paimtos jos 2 dalys ...na bet aš turbut truputi išėjau pagrybauti  ax.gif

as kartu tada su jumis, nes man lygiai taip pat rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(BloodBlondie @ 2009 02 24, 18:59)
as kartu tada su jumis, nes man lygiai taip pat  rolleyes.gif


Dviese linksmiau bus , vilkas neižgasdins hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 24, 19:01)
Dviese linksmiau bus , vilkas neižgasdins hihihi.gif


3/2 - tai tas pats kas 3:2=1,5 biggrin.gif manau nare, kuri taip parase, tai gal juokais taip parase, nes taip nieks tikrai neraso smile.gif
Atsakyti
Na ji teisi , tiesiog mes prie kitų pamatavimų pripratusios smile.gif .....tada manau dar daugiau bus klausimų , " kiek tai yra ?"
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 24, 19:30)
Na ji teisi , tiesiog mes prie kitų pamatavimų pripratusios  smile.gif .....tada manau dar daugiau bus klausimų , " kiek tai yra ?"


Geriausia tai rasyt pvz 1,5 stiklines, ir nebus problemu smile.gif

Cipciuk, ateikit i plepesius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 24, 18:58)
Parašau taip , kaip yra davusi autorė .....o 3/2 . gėda  blush2.gif , bet man aukštoji matematika blush2.gif .....o aplamai tai , man 3/2 - tai stiklinė padalinta į 3 dalis ir paimtos jos 2 dalys ...na bet aš turbut truputi išėjau pagrybauti  ax.gif

Cia atvirkstinis variantas - stikline padalinta i 2 dalis ir tokios dalis paimtos 3, o kaip jus raset, tai atitiktu 2/3 ax.gif
Atsakyti