Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 3

QUOTE(Lera @ 2009 03 12, 23:36)
bigsmile.gif  4u.gif  mirksiukas.gif tu žinai apie ką aš čia  biggrin.gif


.... blush2.gif aš dabar erelis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 03 13, 00:33)
mieloji, užuojauta totali 4u.gif o kokius miltus naudoji? ir ar persijoji juos? kiaušinius reikia illlllllllgai plakti, kol pabąlą jie lotuliukas.gif nu turi gautis nor Tu ką, bandyk dar kartą 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Bandysiu kept jei pritruksiu ryt,su visu pagalba pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 03 12, 23:39)
man ne riebume, o skonyje ten bėda, vat sviestas su rududu ir ganašas skanu, nors rududukui pirmenybė ir simpatijos, ir dar tas kur kelmui naudojau, labai skanus pertepimas, o aš dabar galvoju, kad darysiu jaučiu vieną sluoksnį su rududu, kitą su grietinėle ir kas jau gausis, tas, knygą neturėtų būti sudėtinga ir iš negriuko padaryti, viduriuką įdubesnį ir šonus nukertuoti g.gif


Aišku daryk , gal super tortas gausis , thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, kur aš be Jūsų patarimų ir palaikymo notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
man negro bucinio biskvitas laaaaaaaaaabai skanus. kepiau jau gal kokius 3 - 4 kartus. Pirma kart tepiau duotuoju kremu ( sviestas su kondensofke) , seimynai nepatiko ( o man sviestukiniai patinka tongue.gif ), tai kita kart tepiau plakta dvaro grietine. Vat sitas tiko visiems.

Juodasis miskas , fantastika, bet vel mano suneliui nepatiko... vysnios , visiems kitiems tiko viskas super

ACIU Tau Cipciuk thumbup.gif thumbup.gif



Atsakyti
Lusasita , pas mane šeimoj kiekvienas turi savo mėgstama tortą , vienam tokio reikia kitam anokio , karta kažkokia šventė nusimatė .....galvoju nu ką čia jiems iškepus g.gif , draugė sako " Asorti " .....galvoju , kas čia per asorti , o gi viename torte trijų rūšių tortai sudėti , ......na ir pabandžiau : napoleonas , biskvitinis su braškėmis ir morenginis ......kiek laimės visiems buvo , tik kai valgė , vienas kitam nemėgstamus gabaliukus atidavinėjo lotuliukas.gif , bet buvo patenkinti , pabandykite kada mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 13 kovo 2009 - 07:58
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 13, 08:55)
Lusasita , pas mane šeimoj kiekvienas turi savo mėgstama tortą , vienam tokio reikia kitam anokio , karta kažkokia šventė nusimatė .....galvoju nu ką čia jiems iškepus  g.gif , draugė sako " Asorti " .....galvoju , kas čia per asorti , o gi viename torte trijų rūšių tortai sudėti , ......na ir pabandžiau  : napoleonas , biskvitinis su braškėmis ir morenginis ......kiek laimės visiems buvo , tik kai valgė , vienas kitam nemėgstamus gabaliukus atidavinėjo  lotuliukas.gif , bet buvo patenkinti , pabandykite kada  mirksiukas.gif

MAn nepavyktų, čia tai jau aukštasisi pilotažas.
BEt su tuo mėgsta nemėgsta ir pas mus problemos. Esame tik tryse, o jau skirtumai šakės.
Man nevėžis yra pats skaniausias, Napaleonas, Morenginis
Sūnui negriukas, ir visos jo interpretacijos.
Vyras valgo ir tokį ir kitokį bet jam Juodas miškas yra pats gazas:)
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 13, 07:55)
Lusasita , pas mane šeimoj kiekvienas turi savo mėgstama tortą , vienam tokio reikia kitam anokio , karta kažkokia šventė nusimatė .....galvoju nu ką čia jiems iškepus  g.gif , draugė sako " Asorti " .....galvoju , kas čia per asorti , o gi viename torte trijų rūšių tortai sudėti , ......na ir pabandžiau  : napoleonas , biskvitinis su braškėmis ir morenginis ......kiek laimės visiems buvo , tik kai valgė , vienas kitam nemėgstamus gabaliukus atidavinėjo  lotuliukas.gif , bet buvo patenkinti , pabandykite kada  mirksiukas.gif

o čia tai joo bigsmile.gif čia jau aukštasis pilotažas karsta.gif
Atsakyti
Cipciuk, norejau paklausti, o kiek mazdaug iskyla normalus biskvitas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(juodukeee @ 2009 03 13, 08:48)
Cipciuk, norejau paklausti, o kiek mazdaug iskyla normalus biskvitas? g.gif


O kurį tu vadini normaliu ??.....turbūt bet koks biskvitas bus tiksliau ....nu aš nepasakyčiau , kad jis jau laaaaaabai baisiai iškyla schmoll.gif , supili 3 cm. aukščio tai 6 cm. būna ....nu kartais nežinau kas jam patinka , tada gal iki kokių 8 cm. pasistengia paugėti , o geriausia pakyla va tas kur pora puslapų atgal parašiau , paprastasis-tradicinis , jis kažkaip labai išpūrėją ir bent man , nebuvo nė karto , kad sukristų ....aš patarčiau , pradedančiosioms nuo jo pabandyti , tada turėsite su kuo palyginti kitus biskvitus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 13, 11:34)

cipciuk, idek tikslu puslapiuka kuriame yra tavo anukele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 03 12, 14:07)
mergaites, nepamirstam prabalsuoti  4u.gif
http://www.milupa.lt...b...&section=47

Adryte jau 52 puslapiuky thumbup.gif prabalsuota
Atsakyti