Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 3

huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 14 kovo 2009 - 13:24
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 14, 10:37)
O tie baibokai kiek gali stoveti laiko?

Kiek tik nori mirksiukas.gif Aisku valgyti po kokio pusmecio nelabai gal rolleyes.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 14, 12:24)

Kas atsitiko, nusilakstei? lotuliukas.gif
Atsakyti
Laukiau kol man atsakys del marcipano biggrin.gif aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 14, 13:24)


Jau tau fsio mergaite doh.gif , gana ***** lakstyti , brangiausio nėra , tai ji varinėja ....paskui žiūri akutes pastačius hihihi.gif .....nugi metus jei šaldytuve lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 14, 14:56)
Jau tau fsio mergaite  doh.gif , gana ***** lakstyti , brangiausio nėra , tai ji varinėja ....paskui žiūri akutes pastačius  hihihi.gif .....nugi metus jei šaldytuve  lotuliukas.gif


Viskas, as isprotejau huh.gif blush-anim-cl.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 14 kovo 2009 - 14:59
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 14, 14:58)
Viskas, as isprotejau  huh.gif  blush-anim-cl.gif user posted image

new_russian.gif new_russian.gif new_russian.gif nugis...neišprotėk...
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 12, 20:52)
Kaip malonu matyti dar vieną būsimą draugę  biggrin.gif ....o dabar turiu pareigą atsakyti ....aš tas cukatas pirkau URMO BAZĖJE  , bet jei mergaitės sako , kad yra p. centruose , reiškiasi yra , aš neatkreipiau dėmesio , taip jie saldūs , todėl ir vadinasi cukatais , o kuom būtent tu nori aplieti tortą ????......parašyk , tada atsakysiu tiksliai , .....darant iš tirpinto šokolado ornamentus nereikia jokių instrumentų  schmoll.gif , tik paprasta iš kepimo popieriaus susukta tūtelė ir nukirptas labai mažas jos galiukas , kaip storesnės adatos storio skylutė , tada pilasi karštas šokoladas , užsukama tūtelė ir paišoma ką tik norime , aišku iš pradžių reikia ant kepimo popieriaus nusipiešti ornamentus , atšalusius nuimti šaltais pirštais , geriau tai daryti , atsidarius šaldytuvą ( šaldytuve ) , nes nuo pirštų jis staigiai tirpsta , sudedame į mažus indelius ir galima laikyti šaldytuve kiek tik nori . Na ar kiek aiškiau  mirksiukas.gif

Laaabai aciu uz atsakyma!!! Vakar buvom uzklyde i Kauna, tai specialiai MB prasiau,kad uzsuktu i "Kepejo" parduotuve. Tai pradziai jau turiu kond.maiseli su antgaliais, sepetuka aptepimams ir trafaretukus ax.gif
Kas liecia torto apliejima sokoladu, tai man iki visokiu ornamentu ir piesiniu dar toli biggrin.gif blink.gif Artimiausiu metu noriu issikepti jusu medaus torciuka, o su sokoladu maniau tiesiog aplieti kokias nors juosteles, kad nors siek tiek graziau butu. Tai karstu sokoladu aplieti negalima blink.gif ji butina pries tai uzsaldyt, ar cia tiesiog ornametus liecia?
Aciu uz demesi ir pagalba! mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi ne , tu ne taip supratai , viską darai su karštu šokoladu , tik gali pasidaryti ir tokių ornamentų ,atšaldysi , paskui kai reikės uždėsi , galėsi ismeigti į kremo roželes ( juk antgaliukus jau turi smile.gif ) , o jei nori ant torto pilti ar su juo paišyti , tai tik su karštu biggrin.gif

Rugiagėle , brač laikykis , męs su tavim group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 14 kovo 2009 - 17:14
help.gif help.gif help.gif mergaitės padėkit dabar prašau dar, aš gi užsispyrus ir darau kol padarau gerai... dariau dabar ką tik cukrinę gėlių masę iš naujo, nes pirmą kartą darydama ryškiai padauginau želatino. Dabar klausimas didysis, masę tai jau matau, kad labai gerą pasidariau: o rožės iš šios masės klijuojamos irgi su šilta želatina mastau.gif g.gif nes recepte nurodyta tik, kad antroj dienoj jau su ja klijuot gėlyčių viduriukus, o dabar iš karto su kuo??? nu gal kvaila, ale kad nesugadinčiau savo kreminių rožių, kol kas maišelyje sudrėkintą, ir laukiu Jūsų atsakymo wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Kondencuotu pienu , tepi su teptuku , kai kas kijuoja degtine , o geriausia tai spec. klijai , tačiau ju čia nėra pirkti unsure.gif , tiesa , dar tinka aisingas ...1 baltimas ,2,5 did. šaukštai vandens ir 230 g. pudros , viską suki 9 minutes , jei tingi , plak mikseriu , bet ne trumpiau 9 min. ......sekmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 14, 17:33)
Kondencuotu pienu , tepi su teptuku , kai kas kijuoja degtine , o geriausia tai spec. klijai , tačiau ju čia nėra pirkti  unsure.gif , tiesa , dar tinka aisingas ...1 baltimas ,2,5 did. šaukštai vandens ir 230 g. pudros , viską suki 9 minutes , jei tingi , plak mikseriu , bet ne trumpiau 9 min. ......sekmės mirksiukas.gif

aciuks.gif friends.gif nepatikėsit, bet aš tas geltonas, kur vakar ant medučio fotkinau tai su mikroskopiniu kiekiu vandens suklijavau lotuliukas.gif lotuliukas.gif einu aisingo daryt, nes kondensuoto neturiu namie ax.gif
Atsakyti
O as nulipdziau is marcipanines mases dvi boruzes nezgrubilas tokias unsure.gif galvojau greit man ten pavyks, o ten brac kelias valandas uztrukau...
Atsakyti