Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvybė, patriotizmas, ksenofobija

o kaip su tais atsitiktinumais ir sutapimais, gali paaiskinti, tai ne mistika?
Papildyta:
susivakuoji, susidziovini ir valgai kiaurus metus, labai skanu man grybukai, kai Lt gyvendavom visada vaziuodavom grybauti, man nelabai sekasiduag pririnkti, bet pats veiksmas fainas biggrin.gifna ir uodus pamaitini lotuliukas.gif

Kokia čia mistika?

Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2022 08 08, 12:45)
Kokia čia mistika?

O tai kokie desniai valdo tai?paaiskink.
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2022 08 08, 12:45)
Mokslas įrodęs, iš ko kilom ir tt</p>

Pirma nera irodes, tera evoliucijos hipoteze, kuriai labai truksta tam tikru grandziu, antra pvz kataliku baznycia evoliucijai pritaria, del kuno kilmes.

Trecia kas itakojo didyji sprogima nezinoma visiskai.
Atsakyti
Mokslas nėra IRODES is ko mes kilome.
Montekrista, is kur tu tai istraukei?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2022 08 08, 13:00)
Mokslas nėra IRODES is ko mes kilome.
Montekrista, is kur tu tai istraukei?


Ji juk TIKI mokslu, o tikejimui nereikia irodymu
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2022 08 08, 13:05)
Ji juk TIKI mokslu, o tikejimui nereikia irodymu

Mokslas neirodęs to, tai ir tiketi nera kuo.
Apie ka tu cia nuaišnekėjai?
Atsakyti

Kokie dar dėsniai? Atsistiktinumas ir yra atsitiktinumas

Atsakyti

o kaip su tais atsitiktinumais ir sutapimais, gali paaiskinti, tai ne mistika?
Papildyta:
susivakuoji, susidziovini ir valgai kiaurus metus, labai skanu man grybukai, kai Lt gyvendavom visada vaziuodavom grybauti, man nelabai sekasiduag pririnkti, bet pats veiksmas fainas biggrin.gifna ir uodus pamaitini lotuliukas.gif

Voveruškos vaduotis nesksnios, o džiovint galima ir mslt po to į miltelius, bet nu kiek taip sunaudosi...Kibirą?

Atsakyti

Ji juk TIKI mokslu, o tikejimui nereikia irodymu
Taip. Aš būtent tai ir rašiau.

 

Arba dar galima tikėti įrodymais, kad jie pakankami, nors tai irgi tik susitarimo reikalas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 08 rugpjūčio 2022 - 12:41
QUOTE(Montekrista.back @ 2022 08 08, 13:34)
<p>Kokie dar dėsniai? Atsistiktinumas ir yra atsitiktinumas</p>

Koks atsitiktinumas?
Papildyta:
QUOTE(Amadėja* @ 2022 08 08, 13:40)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="IDOMUCIA" data-cid="72982629" data-time="1659953154"> Ji juk TIKI mokslu, o tikejimui nereikia irodymu</blockquote> Taip. Aš būtent tai ir rašiau.
<p> </p>
<p>Arba dar galima tikėti įrodymais, kad jie pakankami, nors tai irgi tik susitarimo reikalas.</p>

Jei tu tiki mokslu, tai turi, kaip žirnius, berti mokslimes teorijas.
Kazkaip toks vaizdas, kad tu nieko nebaraškini jose.

Papasakok apie...tarkim...vieną bet kokią egzistuojancia mokslinę teorija. Isaiskink jă taip, kad mes suprastume.

Montekrista, tau toks pats klausimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 08 rugpjūčio 2022 - 13:37

QUOTE(-burbanti- @ 2022 08 08, 13:23)
Mokslas neirodęs to, tai ir tiketi nera kuo.
Apie ka tu cia nuaišnekėjai?

Geriausia tikėt savimi.

QUOTE(Amadėja* @ 2022 08 08, 13:39)
Voveruškos vaduotis nesksnios, o džiovint galima ir mslt po to į miltelius, bet nu kiek taip sunaudosi...Kibirą?</p>

Nėra normalių grybų, tai ir voveruškos ne grybas. Kiek esu prisišaldžius, pavasarį viskas į konteinerį eina. Nebent į padažus, bet tam irgi geresnių grybų yra.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2022 08 08, 14:41)
Geriausia tikėt savimi.


Kiek ilgai važiuosi su tokio tipo tikejimu? Tu be nuodėmės, sventas zmogus, kuriuo galima butu sekti?
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2022 08 08, 14:41)
Nėra normalių grybų, tai ir voveruškos ne grybas. Kiek esu prisišaldžius, pavasarį viskas į konteinerį eina. Nebent į padažus, bet tam irgi geresnių grybų yra.

Yra geru vakavimo receptu. Musu vovieruskos issilaikydavo visus metus uzkonservuotos.

Butu galimybė ir Anglijoje vakuociau, viska is eiles bet..bet...šaltų sklepų čia nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 08 rugpjūčio 2022 - 13:47
QUOTE(Montekrista.back @ 2022 08 08, 13:34)
<p>Kokie dar dėsniai? Atsistiktinumas ir yra atsitiktinumas</p>

Be jokios priezasties ir logikos atsitinkantis dalykas, sutapimas ir pan, kurio negali paaiskinti tai ir yra mistika, ar ne?
Papildyta:
QUOTE(Amadėja* @ 2022 08 08, 13:39)
Voveruškos vaduotis nesksnios, o džiovint galima ir mslt po to į miltelius, bet nu kiek taip sunaudosi...Kibirą?</p>

man skanios, kitus dar galima saldyti, o tai kas cia tera tas kibiras? mes kelis krepsius susivakuodavom. kaip skanu paskui pasikepi su bulvytem arba sriuba grybu.
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2022 08 08, 14:41)
Geriausia tikėt savimi.

Nėra normalių grybų, tai ir voveruškos ne grybas. Kiek esu prisišaldžius, pavasarį viskas į konteinerį eina. Nebent į padažus, bet tam irgi geresnių grybų yra.

o kas esi tu? ka sioje zemeje darai, koks tavo tikslas ir paskirtis?

bet skanu biggrin.gif voveruskas tai geriau nesaldyt apkarsta.
Atsakyti