Ir? gal dar išoperuot balso stygas?
Ir? gal dar išoperuot balso stygas?
Ka cia tuom norejai pasakyti?
As siaip uz sunu auklejima, ypac dideliu, maziukai nelabai svarbu, bet vis tiek turi klausyti, ypac kai ne namie, ir kad zinotu, kas namie seimininkas, nes jei nebus zmogus, jie manys esa.
Na yra uzduchinti ir yra paprasciausiai sveikai auklejimi. Manau vargu ar noretum susitikti neisaukleta koki vokieciu avigani, kuris neklausytu seimininko, net pavadelis nepadetu su tokiu, drauge turi gana gera suni , isaukleta ir tai kazkada sako laikau, kai rovesi i prieki ir isnarino ranka, dar jaunas buvo. Maziukam kitaip. Nors ir tai cia pas mus nuskambejo istorija liudna, kaip isbego i gatve mazas suniukas ir ikando kazkokiai findai, si padave skunda ir teismas vercia suniuka nuzudyti, jo seiminikas vieniskas senukas, gyvena jie kaime, niekam iki siol neuzkliuvo, sako jis vienintelis mano draugas..
Tai duhinti sunu nereikia, bet dresuoti irgi reikia, kad klausytu, kad zinotu, kad zmogus yra jo seiminikas , o ne atvirksciai. nes buna ir maziukai tokie pasiute pasidaro, kandziojasi, zmoniu neprisileidzia, puola ir t.t. o normalios emocijos, visokie pasimaivymai, tai manau normalu. kaip tame video, gaila man tokiu is tikro, jie gi invalidai suniukai, Va tokius reiktu uzdrausti veisti.
Tai duhinti sunu nereikia, bet dresuoti irgi reikia, kad klausytu, kad zinotu, kad zmogus yra jo seiminikas , o ne atvirksciai. nes buna ir maziukai tokie pasiute pasidaro, kandziojasi, zmoniu neprisileidzia, puola ir t.t. o normalios emocijos, visokie pasimaivymai, tai manau normalu. kaip tame video, gaila man tokiu is tikro, jie gi invalidai suniukai, Va tokius reiktu uzdrausti veisti.
tai čia nė kalbos nėra apie tokius dalykus, bet kad paloja ant kaimynų, kai girdi kažką juos darant, tai gerai, kad praneša, kad darbo sau randa. Gyvai po to nepuldinėja tų kaimynų, tik savo kieme ar namie loja. Arba kai valgyti prašo, tai tiesiog ragina, kad greičiau, sukasi, rodosi kaip nori ir tiek. Arba paloja žaidžiant, gi labai smagu. O šiaip tai šuo turi būti švelnus, leistis atlikti procedūras ir pan. Mano mažiukė tai iš viso labai dėkinga už viską. Ji iš ryto bučiuojasi, kad atsikėlėm, po ilgo pasivaikščiojimo bučiuojasi, dėkoja jau kieme įėjus ir pan. Auksas ne vaikas.
Koki "blokeli"?
Blokeliai buvo 1990 metais, tai as atsisedau ir susilitavau schemute, kuri atstatydavo iskraipytus PAL signalus. Filmnet kanale.
Apie 1995 jau buvo naudojama pusiau analogine pusiau skaitmenine D2MAC sistema, tai ten reikejo kisti kortele, tai buvo tokios su mikroshemomis... Kai pasikeicia kodai tai ishimi mikrushke ir suprogramuoji naujus... Dar turiu prisiminimui. Ar tokia smart kortele su laidais kur jungiasi prie kompo, o kompas imituoja...
Po to atsirado skaitmenine apie 2001 su ja kodavimo sistemos ivairios, tai reikedavo dar kodavimo moduli pirkti toki kuris palaiko daug kodavimo budu ir i ji kisdavosi kortele.
Apie 2004 metus jau buvo vos ne viskas nulauzhta. Pasikeisdavo kodai, reikedavo internete surasti nauja ir ivesti.
Baigesi tas balius.
Pradejo kodus keisti kas kelios minutes, atsiradoo kur kas sudetingesnes korteles, jau seni metodai netiko...
Tai asirado korteliu dalijimosi sistema. Kazkas turi korteliu originaliu ir internete paleidzia kodu dalijimosi serverius. Tai aishku jau uzh pinigus aishku labai nebrangiai.
Imtuvas jau turjo buti su procesoriumi ir ten instaliuot reikedavo dekodavimo virtualius modulius ir interneto kodu priemimo moddulius.
Iki kokiu 2016 viskas buvo puiku, bet Sky kompanijai atsibodo ir sugalvojo uzhraukti shi reikala. Ivede korteliu surishima su imtuvu, kas kodus padarydavo atsekamus. Tai yra internete juos paplatinus budavo nesunku nustatyti prenumeratoriu ir jo korta ishjungti.. Tam uzhtekdavo ivesti i kodavima smulku pakeitima.
Ir va matau, kad shita dalyka jau irgi nulauzhe...
Siuo metu nesinaudoju, laiko nera, bet idomu butu pabandyti
imtuva koki naudoji ?
Ir? gal dar išoperuot balso stygas?
operuodavo spekuloantai
pagrindini tai Xtrend kazkoki, pirkau gal 2015. Viduj Linux Enigma2.
Dar kita turiu irgi Enigma2. Gerai, kad namu tinkle jungiasi gali failus pasiimt ar ka paedituot
Dar viena,,pislia,, is uz juru mariu atejus aiskina koki tv turiu ziuret
Taip. Mes skirtinguose pasauliuose gyvename. Praraja tokia didelė tarp Vakarų Eurropos ir Lietuvos....
Taip. Mes skirtinguose pasauliuose gyvename. Praraja tokia didelė tarp Vakarų Eurropos ir Lietuvos....
Matai liaudziai reikia kazkokiu artistu ,zvaigzdziu .Kai jie tusti ziuri svetimus gyvenimus ir zvaigzdes ypac triusiku spalva . Pas mus namuose ,realiu zvaigzdziu uztenka ,ir neidomu svetimu triusiku ziurejimas , Ar ikirtai esme
Beje,i kariuomene geju neima ... o gejum tapti neproblema
<div>
<p>Taip. Mes skirtinguose pasauliuose gyvename. Praraja tokia didelė tarp Vakarų Eurropos ir Lietuvos....</p>
</div>
</blockquote>
<p>Matai liaudziai reikia kazkokiu artistu ,zvaigzdziu .Kai jie tusti ziuri svetimus gyvenimus ir zvaigzdes ypac triusiku spalva . Pas mus namuose ,realiu zvaigzdziu uztenka ,ir neidomu svetimu triusiku ziurejimas , Ar ikirtai esme </p>
<p>Beje,i kariuomene geju neima ... o gejum tapti neproblema </p>
Skubėk pas savo psichiatrą, kad pakeistu vaistus, dabartiniai tau netinka
Liūdna...šalta





