Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvybė, patriotizmas, ksenofobija

QUOTE(Makalius @ 2008 10 07, 21:09)
Nes netoleruoja homoseksualių žmonių?  unsure.gif

prie ko čia homoseksualai? tiesa, čia kur gyvenu, jų irgi nelabai mėgsta. schmoll.gif
o šiaip Lietuvoj skaičiausi nekomunikabili, sunkiai bendraujanti -- dabar kažkaip tokių problemų neįsivaizduoju. dėl to ir sakau -- nesuprantu Lietuvos žmonių.
Atsakyti
nesu patriote.tieisog jeigu butu galimybe iskart emigruociau.kodel?todel,kad tieisog Lietuva ne man ir tiesiog zmones cia tokie kurie na nezinau kaip isireikst, nemegstantis naujovu galbut rasistai
Nesakau,kad visi,bet dauguma
Atsakyti
taip yra geresniu, blogesniu zmogeliuku toj Lietuvoj..., bet ar ju nebus ir kitur?zinome nea 4u.gif gal reiketu labiau atsigrezti i save, paklausti saves ko as tikrai noriu, kokia as noreciau buti, kad gerai jausciausi cia 4u.gif a nesutikau su drauge kuri sake nebegaliu man reik palikt Lituva tik tada pradesiu gyvent, isspressiu problemas...bet problemos toli grazu gyvena ne Lietuvooj ar kitoj saly, jos gyvena mumyse 4u.gif
Atsakyti
taip, aš patriotė.. myliu savo kraštą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diddle @ 2008 10 07, 23:05)
taip yra geresniu, blogesniu zmogeliuku toj Lietuvoj..., bet ar ju nebus ir kitur?zinome nea 4u.gif gal reiketu labiau atsigrezti i save, paklausti saves ko as tikrai noriu, kokia as noreciau buti, kad gerai jausciausi cia 4u.gif a nesutikau su drauge kuri sake nebegaliu man reik palikt Lituva tik tada pradesiu gyvent, isspressiu problemas...bet problemos toli grazu gyvena ne Lietuvooj ar kitoj saly, jos gyvena mumyse 4u.gif

Tikrai sutinku, kad ir Lietuvoj yra geru zmoniu. gyvenu kitoje salyje tik daugiau nei metus. i Lietuva buvau grizusi 3 kartus aplankyti tevu ir draugu ir kiekviena karta galvoju gal Lietuva ne tokia, apie kokia visada galvojau. bet ne, griztu ir matau tuos pacius nepatenkintus zmones, nueini i parduotuve, tai tave aprekia, kad kazka ne taip padarei ir t.t... cia, kur gyvenu niekas neparodo, kad turi namie problemu, jie dazniausiai sypsosi, jei reikia - visada pades, jei tau sekasi - dziaugsis su tavim, o ne taip kaip lietuvis tik pavydes.
Atsakyti
nesu labai didele LT patriote.
Atsakyti
Mes abu su vyru mylim Lietuvą ir niekur neketinam išvažiuoti. Buvom vieną vasarą išvažiavę į Angliją dirbti. Pasijutom ten kaip antrarūšiai. Nenoriu daugiau taip jaustis. Išvažiuočiau tik tuo atveju, jei mane pakviestų ten dirbti kažkokia firma ar univeras, t.y. būčiau tikrai reikalinga. Nors ir tai pagalvočiau, nes kaip ir susitvarkėm čia buitį, būtų gaila viską palikti.
Visos čia kalbate apie lietuvių netikusią kultūrą ar bendravimą. Bet juk mes ir esame ta visuomenė, kuri jums taip nepatinka. Gal ir pačios taip pat elgiatės? Nesu gyvenime susidūrus su jokiais sunkumais: nei poliklinikoje, nei parduotuvėje nesu aprėkta, kur benueičiau visur sulaukiu pagalbos. Aš manau, kad kaip tu elgiesi su žmonėmis, taip ir jie elgiasi su tavim. Argi normalu kai žmonės Lietuvoje elgiasi kiauliškai, bet užsienyje visiškai kitaip? Gal patiem pirmiausia reiktų pasikeisti ir tada kiti pradės keistis. Argi yra sunku nusišypsoti pardavėjai, palinkėti jai geros dienos, užleisti atsisėsti nėščiąjai ar senutei, nusišypsoti nepažįstamajam ir t.t.? Pamatysit ir jums diena prašviesės ir kitam nuotaiką pataisysit.
P.S. Netaikau niekam asmeniškai.
Atsakyti
Taip pikkolo, jūs teisi. Aš jau senai nerodau savo nuotaikos aplinkiniams, visada pasisveikunu, nusišypsau, pajuokauju su nepažystamais(situacijai susiklosčius). Yra tekę sutikt ir tokių žmonių su kuriais kalbi mandagiai, bet gauni atgal "kaip su šlapiu škuduru per veidą", tiesiog nekreipiu dėmesio, palinkiu geros nuotaikos ir tiek smile.gif
Tik va kartais forume nesusilaikau ir lepteliu ką nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2008 10 08, 00:31)
o ne taip kaip lietuvis  tik pavydes.


šiaip jau pavydas yra bendras žmonių bruožas, o ne tik lietuvių smile.gif
Net vienas žymus filosofas prieš pora šimtų metų rašė, jog pasidaro lengviau matant, kaip kitam nesiseka.. biggrin.gif
kadangi jūs čia viską taip negatyviai aprašėte, darau prielaida, jog pati esate pikta ir nepatenkinta, tad kodėl norite, kad su jumis maloniai elgtųsi, jeigu jūs pati nieko neduodate? pradėkite nuo savęs. nusišypsokite porą kartų tam pačiam žmogui ir trečia kartą jis jau pats jums nusišypsos.
Atsakyti
aš patriotė, tik ne Lietuvos, o Vokietijos.
Papildyta:
QUOTE(sena niekšė @ 2008 10 07, 22:44)
o šiaip Lietuvoj skaičiausi nekomunikabili, sunkiai bendraujanti -- dabar kažkaip tokių problemų neįsivaizduoju. dėl to ir sakau -- nesuprantu Lietuvos žmonių.

Eina sau, kaip gerai pasakyta
Atsakyti
QUOTE(adaptacijaa @ 2008 10 08, 11:57)
šiaip jau pavydas yra bendras žmonių bruožas, o ne tik lietuvių smile.gif
Net vienas žymus filosofas prieš pora šimtų metų rašė, jog pasidaro lengviau matant, kaip kitam nesiseka..  biggrin.gif
kadangi jūs čia viską taip negatyviai aprašėte, darau prielaida, jog pati esate pikta ir nepatenkinta, tad kodėl norite, kad su jumis maloniai elgtųsi, jeigu jūs pati nieko neduodate? pradėkite nuo savęs. nusišypsokite porą kartų tam pačiam žmogui ir trečia kartą jis jau pats jums nusišypsos.

Kadangi jus manes nepazistate, tai nezinote kokia as esu smile.gif . tik grizus i lietuva man tik ir norisi sypsotis, nes taip esu pripratus sitoje salyje, kurioje dabar gyvenu. bet pabuvus ten kelias savaites, sypsena pati dinsta nuo zmoniu santykiu. smile.gif manau, zmones dirbantys valstybinese istaigose turi buti ypatingai malonus, taciau nuejus i tokia istaiga girdi tik rekimus, vietoj to, kad normaliai paaiskintu. vienu zodziu, visai nesijauciu patriote unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2008 10 07, 22:44)
prie ko čia homoseksualai?

Ai čia šiaip sau pasakiau lotuliukas.gif
Atsakyti