Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvybė, patriotizmas, ksenofobija

Aš laikau save patriote. smile.gif Domiuosi istorija, etnokultūra... stengiuosi puoselėti tradicijas. Niekur kitur nenorėčiau gyventi, Lietuva man pati mieliausia... kalba pati gražiausia, o žmonės... ką aš žinau. Gal paprasčiausiai reikia pradėti nuo savęs jeigu nori ką nors pakeisti. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tranquility: 09 spalio 2008 - 11:32
Aš savo neigiamų emocijų stengiuosi nekraut kitiems žmonėms ir pvz.neinu į parduotuvę pasiriet su kuo nors.O kiek tokių yra doh.gif ,daug kartų esu mačius kai žmogus visai be reikalo puola kitą žmogų.Nežinau,gal taip nori kažkam išliet savo blogas emocijas.Va šitas dalykas man labiausiai ir nepatinka mūsuose....Metus gyvenau Vokietijoje,tai neteko niekad pastebėti kažko panašaus.Nesakau,kad ten visi superiniai,bet bent jau kultūros lygis tai tikrai kitoks. ax.gif
Atsakyti
aš esu patriotė - myliu savo Tėvynę. niekur nevažiuočiau (žinoma, nebent pasaulis aukštyn kojom apvirstų). čia aš turiu savo padėtį visuomenėje, draugų, pažįstamų ir giminaičių, kurie padeda, o aš padedu jiems. o dėl žmonių pavydumo ir piktumo - aš niekam nepavydžiu ir su niekuo nesirieju, taigi ir prie manęs niekas nekimba biggrin.gif
Atsakyti
as taip pat manau, jog bet kur jausies gerai, jei "sugyvensi" su savimi 4u.gif stengsies keistis, tada ir aplinkiniam bus alonu su tavim ax.gif
Atsakyti
Myliu as ta Lietuva, kad ir kokia ji butu.
Mes visi pikti cia gyvenam, nes gyvenimo salygos su...tos, bet grizt i ja smagu.
O turint galvoje, kad zmogus tox sutverimas, kad jam visur gerai atrodo ten, kur jo nera, tai...
Zodziu galiu save ivardinti kaip patriote lithuania.gif
Atsakyti
Daug lietuvių mentalitete man provincialumo atrodo. Bet visgi pats toksai šaltokas, neatlapaširdis būdas - savas. Neturiu omeny, kad džiaugsmas, kai kaimyno karvė padvėsė. Ir gyventi kitur nenorėčiau. Nėra čia blogai. Pakankamai pas mane to patriotizmo.
Atsakyti
Myliu Lietuvos gamta ir savo tevus. Tuo mano patriotiskumas ir baigiasi. Pabuvus 2sav norisi tik lekt y lektuva ir ... namo. Tiesiog jauciuosi svetima ir saugumo jausmo 0. Vengiu vairuoti masina, nes man LT vairuotojai - nebranginantys nei savo, nei aplinkiniu gyvybes. Zmoniu netolerancija irgi stebetina... Bet domiuosi Lietuva del artimuju, nes man ne tas pats, kas atsitiks su jais. Sie rinkimai bus pirmieji, kuomet nebalsuosiu. Tiesiog jauciu, kad neturiu teises ytakoti salies gyvenimo, su kuria nesieju savo ateities.
Atsakyti
as myliu Lietuva! wub.gif
mano nacionalizmo ir patriotizmo jausmas ypatingai sustiprejo, kai 1 metus gyvenau Belgijoje..ten gana daznai tekdavo susidurti su zmonemis, kurie nezinodavo, kur yra Lietuva, mazdaug: -aj, zinau zinau, cia sostone ryga..?..arba -tai jus cia miestas rusijoje?..ar isvis geriausia - o tai cia salis afrikoj?? blink.gif
kazkaip is pradziu erzindavo ir nervindavo toks zmoniu tamsuoliskumas, bet neuzilgo emiau didziuotis, kad esu is Lietuvos ir kantriai pasakoti ir destyti, kas mes tokie ir kokie mes..tuo paciu ir vidini savo jausma sustiprinau bigsmile.gif
labai gaila, kad siaip pasaulyje lietuviai pagarseje ne itin gerais savo darbais..o taip noretusi, kad ne tik mes patys, bet ir kitatauciai myletu musu sali.. smile.gif
Atsakyti
Nesu patriotė. Kažkada buvau... Kai buvau maža ir kvaila biggrin.gif Nepatinka man žmonės Lietuvoj... Ateity, tikrai žinau, kad čia gyventi nenoriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chr.: 13 spalio 2008 - 13:35
Aš iki šiol laaaaaaaabai nenorėjau užsienin išvažiuot gyvent, bet kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad išvažiuosiu......
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 10 13, 15:37)
Aš iki šiol laaaaaaaabai nenorėjau užsienin išvažiuot gyvent, bet kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad išvažiuosiu......

Nebūk toks tikras g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akviliukas:D @ 2008 10 13, 15:59)
Nebūk toks tikras  g.gif

Aš ir nesu, tik sulig kiekviena diena vis labiau ir labiau linkstu link išvažiavimo...
Atsakyti