Įkraunama...
Įkraunama...

Graviravimas

QUOTE(GALUZE @ 2009 02 22, 18:08)
DREMEL firmos manau geri irankiai bet turbut labai brangus,reiks bandyt pasiskambint i firma pasiteiraut tik kiek suprantu reikia papildomai isigyt ir antgalius.
irmulia,man labai patiko Jusu turima masinele,bet kiek suprantu lietuvoje tokiu nera schmoll.gif


Dremel tai tikrai geras drinks_cheers.gif , bet manau, visai nieko ir toks kaip Proxxon, kuris nėra labai brangus (kaip tik šiandien buvau "Pasidaryk.Pats" ir mačiau nu liuks atrodo, tik nebuvo kada iš arčiau nužiūrinėti biggrin.gif ryt vėl ten lėksiu ir tuo pačiu pačiupinėti spėsiu biggrin.gif )

o maniškis Turbiflex 2 - iš Prancuzijos mirksiukas.gif ir LT tokių bent kol kas nėra mirksiukas.gif

QUOTE(mieguista avytė @ 2009 02 22, 18:52)
as tai dremel nepirkau, nes jiems reikia spec antgaliu, o fermui tinka visi.


Na tai kas tas fermas? g.gif biggrin.gif ar būtų galima išversti į suprantamą lietuvių kalbą? lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 22 vasario 2009 - 19:37
firmos pavadinimas lotuliukas.gif kaip dremel pvz biggrin.gif tigi nuoroda imeciau, bormasine mirksiukas.gif tiesinis slifuoklis kitaip.
Atsakyti
QUOTE(mieguista avytė @ 2009 02 22, 21:15)
firmos pavadinimas  lotuliukas.gif kaip dremel pvz  biggrin.gif  tigi nuoroda imeciau, bormasine  mirksiukas.gif  tiesinis slifuoklis kitaip.


doh.gif doh.gif doh.gif tai čia kokiam Bosch' ui priklauso matyt, bigsmile.gif o aš kad ieškau nete, kad ieškau ir nieko nerandu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 23 vasario 2009 - 00:14
Namuose turiu "Skil" firmos visa rinkini (su lanksciu velenu).Tinka jam ir "DREMEL" priedai,bet apsuku valdymas-rankinis.Paskaitose dirbu su kazkokios firmos,bet kojinio valdymo aparatu-nepalyginamai geresnis.
Papildyta:
Dekoju Irmulia uz patarima...bandysiu ikelti...kaip nors biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane tai Draper yra, tik jam to lankstaus veleno trūksta, nes be to tai nedaug ką ir išgraviruosi - sunkenybė biggrin.gif tai galvoju, gal pavyks Dremel'io veleną pritaikyti g.gif - teks visą dėžę temptis į senukus ir matuoti biggrin.gif
Atsakyti
Na štai, šiandien teko "pačiupinėti" iš arčiau PC "Pasidaryk.Pats" Vilniuje "Proxxon" graviruoklį

user posted image

thumbup.gif thumbup.gif Super daikčiukas - lengvas, patogus, tik jo kainytė 150 lt ( viso rinkinuko - pats įrankis, matinimo blokas, stiklinė su pavyzdžiais, bei keletas graviravimo frezų) g.gif garantija sako duoda 12 mėn. , gal ir nieko sakyčiau.... buvo ir atskirai be maitinimo bloko pirkti pats graviravimo įrankis su viena freza, kaina 69 lt berods, tik jie neturi atskirai jam matinimo bloko (be kurio vienas įrankis yra bevertis) ax.gif

Atsakyti
mane irg domina. noreciau ant metalo graviruoti. turiu kazkokia s... bormasine su antgaliais graviravimui, bet ji taip sleivoja, kad net neisivaizduoju, kaip reiktu su ja graviruoti blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 02 kovo 2009 - 14:02
Kas liečiau graviravimą ant metalo tai gan sudėtingas procesas ( bent iš tiek , kiek man teko bandyti) o dėl stiklo, kaip mergnos rašė- gan paprasta bigsmile.gif
Atsakyti
ooo, jau neseniai ketinau tokią temą kurti, nes pati laisvalaikiu tuo užsiėmu. 4u.gif Graviruoju ant stiklo, kelis kartus ir ant metalo bei akmens bandžiau.
Gimtadieniui pasiprašiau, ir tėvai padovanojo Dremel graviravimo įrankį, kuriuo, bent jau kol kas, esu patenkinta.
Graviruoju visokias stiklines, taures, ir panašiai, dovanoms. Praktiška, nes už 3 litus nupirkus stiklinę, po poros valandų turi originalią vienetinę dovaną. Labai smagus darbas, tik baisiai užknisa, kad reikia būti su "antsnukiu" ir apsauginiais akiniais, nes nuspaudžia veidą, trukdo normaliai kvėpuoti.
Ant stiklo lengviau graviruoti vien dėl to, kad paprasta persikelti piešinį, ant metalo sudėtingiau.
Atsakyti
štai, įdedu vienintelę savo graviruotą stiklinę, kurią susiprotėjau nufotografuoti. Dar kokios 10 iškeliavo pas draugus neįamžintos doh.gif

user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 kovo 2009 - 19:13
oho blink.gif thumbup.gif

o ant metalo ir neketinu tokiu sudetingu graviruoti, tiesiog daugiau siaip koki ornamentuka padaryti rolleyes.gif tik nesinori pirkti nezinant ar isvis imanoma su tokiais graveriais g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2009 03 02, 21:52)
oho blink.gif  thumbup.gif

o ant metalo ir neketinu tokiu sudetingu graviruoti, tiesiog daugiau siaip koki ornamentuka padaryti rolleyes.gif tik nesinori pirkti nezinant ar isvis imanoma su tokiais graveriais g.gif


na, su Dremel'iu tai tikrai įmanoma. Graviravau kalėdoms seneliui šaukštą, o tėčiui šakutę su užrašais ir ornamentais, tai labai netgi paprasta. Tik vat kur į Dremel'io pilną komplektą įeina toks papildomas prijungiamas įrankis, mažesnis toks, tai jo man nepavyksta naudoti, nes jam reiktų kokio nors stovo, kur jį pakabint galėčiau. Kitaip tas storas laidas labai trukdo. O pagrindinis Dremel įrankis tai sunkokas, reikia priprast, pasitreniruot, kad išmoktum stabilizuot drebėjimą. Jei tenka valandą dirbt be sustojimo, tai ranka įskausta. Bet šiaip tikrai smagu thumbup.gif
Atsakyti