Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pagimdžiau savo Mildutę

Kokia nuostabi istorija wub.gif wub.gif wub.gif
As netgi susigraudinau ... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
kaip fainai parasyta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , labai idomu buvo skaityti, dabar lauksim antros istorijos.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms 4u.gif

QUOTE(patriuke @ 2010 08 20, 22:37)
eh, nusprendziau pasiskaityti istorija apie gimdyma ir kaip tik paemiau sita paskaityti na ir ka, labai man patiKO!
o ypac ta vieta, kai po gimdymo atnese i palata kakava su sausainiais (dabar man uz tai nieko nera smagiau skaaityt, kai eilini karta laikausi dietos... biggrin.gif).
o siaip, sveikinu ir linkiu kuo graziausio laiko su vaikuciu, kantrybes ir daug daug laimes!!! smile.gif))


Jums reikėtų į kulinarinį skyrelį užsukt pasiskaitinėt biggrin.gif

QUOTE(alita. @ 2010 08 21, 12:13)
sauni istorija! o geriausia tai pabaiga ''daugiau niekada niekada nebestumsiu'' ir tavo liniuote, kad nebe uz kalnu vel tas dziaugsmukas hihihi.gif


hihihi.gif Pažadai, pažadai lotuliukas.gif
Atsakyti
wub.gif megstu istorijas su gera humoro doze thumbup.gif
Atsakyti
Pralinksmino mane si istorija, super pasakojimas 4u.gif
Atsakyti
istorija super ,nera zodziu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif biggrin.gif
Labai smaiksti istorija, aciu jos autorei ir visiems dalyviams! thumbup.gif
good.gif
Atsakyti
Superine istorija - ne veltui ir apdovanota thumbup.gif Panasi i mano pirma gimdyma ... Skaitai ir savyje isgyveni ...
Cameron, turi labai gera jumoro jausma ... ir pasakojimo stilius liux - galetum ir romanus rasyt biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu nerealiai biggrin.gif

Skaiciu ir zavejausi ir tavimi ir gimdymo aplinka, et, kad Lietuvoje taip radus tokia vieta doh.gif
Atsakyti
Kokia faina gimdymo istorija! O pateikimas bigsmile.gif

Saunuole 4u.gif
Atsakyti
va, kaip smagiai galima aprašyti gimdymą thumbup.gif
labai linskma buvo skaityti apie planus namie apgyvendinti anesteziologą lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regata: 20 rugsėjo 2012 - 15:45
Super sauni istorija.Skaiciau ir prunksciau kaip arklys biggrin.gif Gerai,kad vyras vonioje uzsibarikadaves,nemato ir negirdi biggrin.gif
Atsakyti