Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dažnai randate ar pametate pinigus?

Mano vyro regėjimas kaip erelio, tai jis, vairuodamas autobusą, sustojo stotelėje ir sako žiūriu pelkėj 5 lt guli, nu ką, išlipo ir pasiėmė. Ir taip ne vieną kartą yra nutikę.
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2011 01 25, 09:28)
Neseniai radom piniginę su 500 Lt, gerai, kad viduje buvo kvitas apie apmokėtą bitės sąskaitą su savininko numeriu tai nereikėjo ilgai vargt, kad grąžint , už radybas gavom 50 Lt

Tikrai šaunuolė thumbup.gif Kad taip mano piniginę su 600 litų kur pamečiau būtų gražinę, bet pinigus paėmė, o tuščią nutrenkė. Bet atsirado žmogelis kuris radęs tik dokumentus nepatingėjo paieškoti kam jie priklauso rolleyes.gif
Atsakyti
Kai isgyjau suni ir pradejau daugiau vaikscioti tai dazani randu pinigu, pries krize zmones pamezdavo dazniau popieriniu pinigeliu dabar pameta tik centus smile.gif dar su suniu esam rade mobilu telefona, bet jis buvo labai suslapes tai nebeveike.
Atsakyti
Siandien pirma karta turbut piniga radau.Net 10cnt. Siaip dazniausiai randu raktus ir telefonus.Nepralobau,viska pavyksta grazint,nes dazniausiai kaimynai pameta tongue.gif
Atsakyti
smile.gif centu kartais randau,daugiau nieko ir pati nebuvau pametusi
Atsakyti
radau 1lita isalusi.Kadangi pas mane rankinej atsuktuvas visa laika buna lotuliukas.gif ,issikrapsciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2011 02 11, 00:37)
radau 1lita isalusi.Kadangi pas mane rankinej atsuktuvas visa laika buna lotuliukas.gif ,issikrapsciau lotuliukas.gif

Prajuokinai nerealiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2011 01 25, 17:25)
ne, aš ne šauonuolė, tik keičiu savo lietuvišką mąstymą  biggrin.gif
nereik savintis svetimų pinigų , nes aš tokia sumą pametusi labai liūdėčiau tai pamaniau kad  tas žmogus irgi nekaip jautėsi

Ot visai ir nelietuviška... tarp lietuviu kaip tik dažniau gali atgaut daiktus ar grąžint permokas pardavėjoms... Buvau pametus mobilų ir pinigę (su pinigais bei kortelėm), abu grąžino, o taip pat ir grąžino banko kortelę, kurią palikau bankomate... Pati daugybę kartų grąžinau pardavėjoms permokas ir mano draugai taip pat. O va, draugė anglė net apsiskelbė ant savo FB sienos kaip daug prisipirko drabužėlių vaikui už dyką, nes pardavėja atmetė kaip iš didesnės kupiūros ir gavos, kad ji dar viršaus pinigų gavo... O komentarai kokie draugų, visi tik sveikino su tokiu laimikiu ir prašė pasakyt, kokioj pardėj ir kaip ta pardavėja atrodė, kad galėtų ir patys laimę pabandyt... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Angel*ina @ 2011 01 31, 16:49)
Mano vyras turi iproti eiti nosi i zeme iremes  doh.gif  Kazkada jam sakiau, ir kaip tu nesugebi babkiu rasti, pastoviai galva nuleides vaiksciodamas  doh.gif
Na o paskutini syki, prie kazkokios auto rado pinigine (ryskiai lipant is auto kazkam iskrito). Viduj teise, dokumentai, ir 40 euru (cia Ispanijoj veiksmas vyksta). Sako man, ka daryti? Sakau grazink, pagal teises matosi kad jaunas biciukas pametes. Gretimam name gyveno, tai vyras kai nuejo, duris atidare tevas, ryskiai pusiau gatavas, ar apsirukes, tik pagriebe pinige, nei aciu nei ate ir maniskiui vos duru i veida nesuvare  blink.gif
Kai papasakojo, sakau zinai ka, nafik, sekanti syki negrazinsim.. Toks siutas apeme, jokio dekingumo, zmones siais laikais  doh.gif
Tai dabar ir as pradejau dairytis pamestu piniginiu prie auto, ypac stovejimo aikstelese...  doh.gif  Nors vidinis balsas man sako, kad mano sazine nepakeltu tokio svorio, ir  grazinciau  unsure.gif
Geriausia tai butu rasti palaidas babkes, tada nereiktu nieka, grazinti, nes kaip ir nezinotum kam  cool.gif


O jei čia tik mums siųstas išbandymas... O jei negrąžinęs ž kada nors būtent dėl to pajusi tą patį praradimo jausmą, tik gal žymiai skaudesnei sumai? Aišku, čia tas JEI... mirksiukas.gif
Papildyta:
Aš vaikystėj rasdavau rublių ir kapeikų, tai mama man vis sakydavo - nesidžiauk radęs, neverk pametęs... Tai man tada tokia neteisinga ta patarlė atrodė lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif as draugu gatvej kartais nepastebiu, kur jau cia koki lita ikritusi tarp plyteliu pamatysiu lotuliukas.gif .. Ne, nerandu tokiu budu. Tik kartais randu savo kokio rubo kisenej seniai "uzmirsta".. ir tai laime rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 02 19, 13:22)
Viena narė rado pinigų (istorija kolkas nutyli kur) ir kažkaip norisi pakalbėti tokia optimistine tema biggrin.gif Ar dažnai randate pinigų? Pvz. pamirštate kur pasidėjusi ar tiesiog atrandate gatvėje. Pasiimate seniai nukištą rankinuką, o ten užkištas banknotas.

Mano vyras turi įprotį dalį pinigų įsikišti į kišenes. Kokį rūbą bepaimsi: švarką, striukę, paltą, kelnes, visur gali atrasti popierinių. Tai koks 10 Lt., tai 50, tai 100 "pamirštas" guli. Ir taip nuo seniausių laikų.

Sesuo žiopla.  doh.gif Jau nežinau kiek piniginių yra pametusi. Kur ji jas mėto - niekas nežino. Bet faktas - pameta reguliariai.

Be to yra tokių laimingųjų ar kaip juos pavadinti, kurie nuolat randa pamestus pinigus. Juk būna, kad kažkas įsideda į kišenę, o traukdamas pirštines (ar kt.) išmeta pakeliui.


Kartais randu kišenėje arba rankinės mažame skyrelyje kokius 2 ar 5lt biggrin.gif Gatvėje pinigų neteko rasti, na būna matau guli kokie 2ct, čia daugiausia kiek esu radusi, bet neėmiau biggrin.gif Ai dar atsiminiau, prieš kelis mėnesius ėjau į svečius ir taip norėjosi kokį tortuką nusinešti, bet piniginėj buvo buvo tik pakankamai stambūs pinigai, o aš labai nemėgstu išsismulkinti, nes paskui viską išleidžiu biggrin.gif Tai kažko ieškojau, lentynoje radau seną piniginę, o ten ir 20lt biggrin.gif Tai labai laiminga buvau, va didžiausias mano radinys biggrin.gif
Atsakyti
Vaikystėje esu radusi 50 lt po Palangos tiltu,jūroje plaukiojo. Išdžiovinau ir išleidau tą pačią dieną pasivažinėjimui karusėlėse.
Atsakyti
Didžiausias mano radinys - 50 Lt. Radau juos miške, grybaudama, bet tai buvo prieš kokius 15 metų. ax.gif
Atsakyti