Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dažnai randate ar pametate pinigus?

QUOTE(Inguteliute @ 2011 03 13, 20:34)
Mano didžiausias radinys 50lt.  bigsmile.gif  Važinėjausi kaime su dviračiu ir tik žiūriu kažkas žolėje spindi ant kalniuko. Tai ką, nulipau aš nuo to dviračio, užsirioglinau ant kalno ir pasiėmiau  blush2.gif


Iš folijos gal tie 50 Lt buvo, kad spindėjo? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš neseniai radau 50Lt thumbup.gif ėjau sau šaligatviu ir tiesiog po kojom atskriejo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2011 03 14, 09:37)
Iš folijos gal tie 50 Lt buvo, kad spindėjo? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Kai važiuodamas į kaimo parduotuvę apsipirkti randi 50lt, jie ne sidabru net spindi, o auksu lotuliukas.gif Kas gali būti geriau?
Atsakyti
Esu radus 100lt. rolleyes.gif
Atsakyti
Greičiausiai 20LT esu radusi daugiausiai.smile.gif
Atsakyti
Cia is linksmesniu variantu. Gyvenu ne LT, mano miestelyje pagrindineje gatveje prie vienos kavinukes ant plyteliu kazkoks padla jumoristas su superglue priklijaves 50 cnt moneta lotuliukas.gif Ir svarbiausia, ta kavinuke tokia populiari, lauke visada staliukai, daug zmoniu, o ta moneta geltona, didele, blizga nuo 10 metru... Pirma syki issiduriau as, einu, ziuriu blizga (o as isaukleta kad kiekviena kapeika reikia pakelti, nes babkiu neturesi), galvoju o blyn, 50 cnt., pasilenkiu o tos padlos neimanoma atplesti lotuliukas.gif Antra syki su vyru ejom.. Tai vyras pasilenkes bande suciupti ta moneta doh.gif
Ir svarbiausia, einu ta gatve kasdien, bet vis kazkoks instinktas islieka griebti ta moneta. Ir matau ne viena zmogeli bandanti "pakelti" pinigeli, paskui apsidairo ir sparciu zingsniu nesa muila, nes palieki tokioj durnoj situacijos, visi zmones kavinukej suziura... Atrodo mirsi be tu 50 cnt lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif va čia tai išmintis
Atsakyti
baltų centų esu daugokai radus, vaikystėje radau kažkada apie 50lt, o va vakar radau sveiką 90ct vertės autobuso bilietėlį biggrin.gif ot laiminga tapau..
Atsakyti
Daugiausiai esu radus 20 lt, visai netiketai, bet kazkodel nesmagu pasidare. Gal kas pamete buvo reikalingesni negu man ax.gif
Atsakyti
Gal kada ankstyvoj jaunystej ir buvau ką daugiau radusi, nepamenu.
Nesenai prie turgaus radau 5lt,vis šis tas biggrin.gif
Atsakyti
vaikas budama radau pinigine pamesta parduotuveje ir atidaviau pardavejai. Noreciau tiket, kad rado kieno ji yra, nors pagal pardavejos dziaugsmingas akis, manau, kad pinigine liko jai doh.gif
Atsakyti
Nei randu, nei pametu (tfu tfu tfu biggrin.gif )
Atsakyti