Įkraunama...
Įkraunama...

Miegamieji

QUOTE(Lillita @ 2009 06 12, 13:41)
atrodo, pasirinkimas baldų didžiulis, bet kai reikia rasti tai, ko nori, tai tikrai pasidaro galvos skausmas, nes nieko nerandi  doh.gif  patarčiau gamintis tokią lovą, pasidarysite, kaip norėsite, išsirinksite kokią norit spalvą, medieną ar gobeleną..

Aš taip noriu išvengti to gaminimosi doh.gif Jau su virtuvės baldais atsikandau - terminai ilgi, kainos eigoj kyla, ko nori, neįmanoma padaryti (reikia vis tiek ieškoti kompromisų) doh.gif

Virtuvės baldais ir pačiu jos montažu (apskritai darbu) esu patenkinta, nes gerą baldžių buvau susiradusi per rekomendacijas, bet savų nervų gaila doh.gif biggrin.gif

Su pirkimu paprasčiau - nuvažiavai, išsirinkai, sumokėjai pinigus ir jau po kelių dienų kambary baldas stovi hihihi.gif Nei kaina pakils (ją gali dar ir nuderėti biggrin.gif ), nei laukt amžinybę reikės (geri baldžiai ir dabar užsakymų nemažai turi cool.gif ).
Atsakyti
QUOTE(nikita07 @ 2009 06 12, 13:55)
manau aplamai siais laikais geriausia yra darytis, o ne parduotuvese ieskoti, nes tose parduotuvese seniena, labai jau mazai naujiu baldu ( isskyrus klasikinius baldus : klasika ir lieka klasika visais laikais  biggrin.gif  ) . Tad geriau paciam ka nors kurtis, nu, o jei nera tos menynes gysleles ir fantazijos tada geriau kanors samdytis, dizaineriai visad kanors  pabraizys , papaisys pagal tavo nuorus ir tada jau ieskoti kas igyvendins, o tokiu manau yra pas mus ir ypac dabar, kai kainos nusileidusios , nei buvo anksciau skirtos kosmoso dienai
biggrin.gif


tai vat, kad salonuose gamybininkai siūlo a la standartinius baldus, kuriuose kainos sumažinimui pasiekti yra iki tiek supigintos medžiagos, kad baldai pasidaro baisiai nekokybiški.. kai gaminiesi nestandartinį gaminį pagal individualų užsakymą, pats pasirenki medžiagas, tai bent jau tikrai žinai, kas bus panaudota gamyboje ir kokia bus garantija (su sąlyga, kad gamintojai sąžiningi smile.gif)..
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2009 06 12, 15:03)
Aš taip noriu išvengti to gaminimosi  doh.gif Jau su virtuvės baldais atsikandau - terminai ilgi, kainos eigoj kyla, ko nori, neįmanoma padaryti (reikia vis tiek ieškoti kompromisų)  doh.gif

Virtuvės baldais ir pačiu jos montažu (apskritai darbu) esu patenkinta, nes gerą baldžių buvau susiradusi per rekomendacijas, bet savų nervų gaila  doh.gif  biggrin.gif

Su pirkimu paprasčiau - nuvažiavai, išsirinkai, sumokėjai pinigus ir jau po kelių dienų kambary baldas stovi hihihi.gif Nei kaina pakils (ją gali dar ir nuderėti  biggrin.gif ), nei laukt amžinybę reikės (geri baldžiai ir dabar užsakymų nemažai turi  cool.gif ).


Nu toks variantas sunkus:) jei nori kazko iskart pirkti ir dar isskirtinesnio tai iskart bus kaina nezmoniska, nors ir vadinama krize siuo metu:D bet geri baldai savo kaina turi. O jei pirksi pigius tai jie bus tikrai neistu kokybisku medziagu ir dar klausimas aplamai ar ilgai laikys, o dar ziurek ir pazystamas bus nusipirkes toki pati baldai, tai i svecius atejes jausies kaip namie biggrin.gif . O kas liecia uzsakant tai manau reiktu iskart iki galo suderinti viska, kad paskui darbo eigoje vadienamieji meistrai nepradetu kelti kainu uz bent koki varzta ale jis geresnis nei tas kuri buvom sake biggrin.gif , ir tam skirta sutartele, kurioje butinai turi buti irasyti terminai, o nepadarius gaminio pagal sutarti, delspinigiai. Ir kam siais laikais antireklama reikalinga biggrin.gif , nors visokiu yra visokiu reik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nikita07 @ 2009 06 12, 14:17)
Nu toks variantas sunkus:) jei nori kazko iskart pirkti ir dar isskirtinesnio tai iskart bus kaina nezmoniska, nors ir vadinama krize siuo metu:D bet geri baldai savo kaina turi. O jei pirksi pigius tai jie bus tikrai neistu kokybisku medziagu ir dar klausimas aplamai ar ilgai laikys, o dar ziurek ir pazystamas bus nusipirkes toki pati baldai, tai i svecius atejes jausies kaip namie  biggrin.gif . O kas liecia uzsakant tai manau reiktu iskart iki galo suderinti viska, kad paskui darbo eigoje vadienamieji meistrai nepradetu kelti kainu uz bent koki varzta ale jis geresnis nei tas kuri buvom sake  biggrin.gif , ir tam skirta sutartele, kurioje butinai turi buti irasyti terminai, o nepadarius gaminio pagal sutarti, delspinigiai. Ir kam siais laikais antireklama reikalinga  biggrin.gif , nors visokiu yra visokiu reik  biggrin.gif

Visai neblogas variantas hihihi.gif Juokauju, žinoma lotuliukas.gif

Su tomis sutartimis sunkoka - patentininkai nelabai nori jų pasirašinėti; o primygtinai reikalauti ir dėl to konfliktuoti nesinori doh.gif

Tai man ir įdomu, kokiuose salonuose galima lovų apžiūrėt. SBA nesinori, nes ten tikrai pigiausi variantai sukišti, kas reiškia, jog baldas tikrai nebus kokybiškas doh.gif Kitas variantas - Juodasis alksnis; tačiau ten vos kelios lovos unsure.gif Čia ir baigiasi mano žinios apie baldų salonus lotuliukas.gif

Gamybą pasilieku tik tokiu atveju, jei tikrai neįmanoma gauti jau pagamintos produkcijos doh.gif
Atsakyti
Kaip nekeista mes savo miegamojo lova radome baldu rojuje. Aisku 4 kartus ji atkeliavo ne su tokiu gobelenu, bet galiausiai po ilgu naktu ant ciuzinio atkeliavo musu issvajotoji, minksta 200x220 lovyte. Norejau ikelti parodyti, bet nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2009 06 12, 14:58)
Visai neblogas variantas hihihi.gif Juokauju, žinoma  lotuliukas.gif

Su tomis sutartimis sunkoka - patentininkai nelabai nori jų pasirašinėti; o primygtinai reikalauti ir dėl to konfliktuoti nesinori  doh.gif

Tai man ir įdomu, kokiuose salonuose galima lovų apžiūrėt. SBA nesinori, nes ten tikrai pigiausi variantai sukišti, kas reiškia, jog baldas tikrai nebus kokybiškas  doh.gif Kitas variantas - Juodasis alksnis; tačiau ten vos kelios lovos  unsure.gif Čia ir baigiasi mano žinios apie baldų salonus  lotuliukas.gif

Gamybą pasilieku tik tokiu atveju, jei tikrai neįmanoma gauti jau pagamintos produkcijos  doh.gif


paieskok dar nakts mebeles (latviski, tikrai neblogi, domus galerija), softimus, siaip Dalios baldu neblogi miegamieji, zinau ir daugiau, bet kainos bus didokos..
Atsakyti
QUOTE(Lillita @ 2009 06 12, 17:33)
paieskok dar nakts mebeles (latviski, tikrai neblogi, domus galerija), softimus, siaip Dalios baldu neblogi miegamieji, zinau ir daugiau, bet kainos bus didokos..

Ačiū 4u.gif

O tie brangesni salonai kokie? Jei bus pakeliui, galima užsukt - gal kažkas ypač sužavės smile.gif Ar bent idėjų pasisemt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2009 06 12, 18:48)
Ačiū  4u.gif

O tie brangesni salonai kokie? Jei bus pakeliui, galima užsukt - gal kažkas ypač sužavės  smile.gif Ar bent idėjų pasisemt  ax.gif


Interio, Ail design, To ir To, Leksima, Optimata, Art sesutes, Sortimenti, Casabella, Kler baldai, prasieikite Domus galerija..
na, ir aišku, Madam W ax.gif

ir dar daug daug kitų smile.gif
Atsakyti
O gal kas žinote, kad gali pagaminti tik lovųgalį iš masyvo? g.gif tiksliau, kas rekomenduotumėte kaip gerus gamintojus. arba kur nusipirkt, irgi tinka... 4u.gif
Atsakyti
aš irgi svajoju apie miegamojo lovą iš medžio masyvo, su originaliu galvugaliu... rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillita @ 2009 06 12, 23:16)
Interio, Ail design, To ir To, Leksima, Optimata, Art sesutes, Sortimenti, Casabella, Kler baldai, prasieikite Domus galerija..
na, ir aišku, Madam W  ax.gif

ir dar daug daug kitų smile.gif

Dėkoju - visus salonus užsirašiau 4u.gif Tikiuosi bent kelis juos rasti ir Kaune 4u.gif
Atsakyti
radau skelbimą neblogą, gal kam pravers. mes irgi ieškom lovos, turim savo čiužinį, norėčiau tokios gal kaip skelbime raudona (tokio modeliuko), tik kitos spalvytės. Pabandžiau paskambint nurodytu nr, pirmadienį lauksiu atgalinio skambučio smile.gif
Atsakyti