Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno r. Noreikiškių lopšelis-darželis "Ąžuolėlis"

Gal yra jau lankančių šį darželį?
Mes jau nuo rudenėlio planuojam žygiuoti, tai įdomu būtų kokios info susižinoti.
Girdėjom tik kad maitinimas geras
Atsakyti
Nieks nelankot g.gif huh.gif
Atsakyti
sveika, man irgi įdomu sužinoti, kaip viskas šiam daržely, mat mes esam užsirašę, tik kada eilė ateis neaišku...
Atsakyti
QUOTE(LiVo @ 2005 10 08, 18:10)
sveika, man irgi įdomu sužinoti, kaip viskas šiam daržely, mat mes esam užsirašę, tik kada eilė ateis neaišku...

Kada eilė ateis,tai cia klausimas,bet kai prieis,tai bus gerai smile.gif mes jau lankom šį darželį apie mėnesi,tai esu labai patenkinta auklėtojomis,labai moka rūpintis vaikais.mums irgi 1metukai ir 7mėnesiai,tai nieko gero nemokėjom,o dabar ir valgyti pati moka ir bando piešti,ir žaidžia,žodžiu vaikas mokosi iš kitų vaikų auklėtojų pagalba.
Atsakyti
QUOTE(LiVo @ 2005 10 08, 16:10)
sveika, man irgi įdomu sužinoti, kaip viskas šiam daržely, mat mes esam užsirašę, tik kada eilė ateis neaišku...


o ar labai sunku patekti į šį darželį.. ax.gif
Norėčiau savo mažyle po kokių 1,5 metų pradėt leisti.. kai didžioji žingsniuos į mokyklą..
Sakau, gal jau pats laikas užrašyti tada.. g.gif

TIk dabar pastebėjau, kad mūsų čia visų (trijų biggrin.gif ). vaikučiai tokio pat amžiaus.. TIkriasuiai bus klasiokai bent jau mokykloje.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smaližė: 22 lapkričio 2005 - 15:10
ups... Jovitt Miglutė už mano Miglutę metukais vyresnė.. wub.gif
Vadinasi su Kornelija tik bendraamžės.. wub.gif
Atsakyti
Smaliže, kaip sakė darželio vedėja tai užrašyti vaikutį į darželį reikia kuo ankščiau, tipo vos gimusį, ir jie prieš rudenį skambina nori įsitikinti ar jau eisite, jei eilė atėjo, žinoma. nenori neleidi dar, nes jau visad būsi sąraše.
Atsakyti
QUOTE(LiVo @ 2006 01 11, 20:39)
Smaliže, kaip sakė darželio vedėja tai užrašyti vaikutį į darželį reikia kuo ankščiau, tipo vos gimusį, ir jie prieš rudenį skambina nori įsitikinti ar jau eisite, jei eilė atėjo, žinoma. nenori neleidi dar, nes jau visad būsi sąraše.

Dėkui už info wub.gif 4u.gif
Vadinasi truputėlį pavėlavom.. gimėm jau senokai.. biggrin.gif
Na, bet niekad nevėlu nueiti užsirašyti.. smile.gif
Atsakyti
Mes irgi planuojam ten uzsirasyti.
Kiek girdejau tai sveikos mitybos darzelis. Turi ir Lego kambari ir baseineli.

Pati lankiau sita darzeli. Geros aukletojos, tvarkingos patalpos. Aisku tai buvo labai seniai... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(drugutis @ 2006 03 30, 14:33)
Mes irgi planuojam ten uzsirasyti.
Kiek girdejau tai sveikos mitybos darzelis. Turi ir Lego kambari ir baseineli.

Pati lankiau sita darzeli. Geros aukletojos, tvarkingos patalpos. Aisku tai buvo labai seniai...  biggrin.gif


Sveikos mamytės, gal kuri nuo rudens vedat naujai į darželį savo vaikutį? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamka @ 2006 07 25, 11:48)
Sveikos mamytės, gal kuri nuo rudens vedat naujai į darželį savo vaikutį? smile.gif



taigi eiles ten nerealios!!! nes ir vieta visai grazi, gamta juk aplinkui ir atsei sveiko maitinimo darzelis, jo ir baseinelis yra, bet nezinau daugiau, zinau darzelinuku aukletoja viena tai labai labai griezta, kaip kareivinese, jei vaikutis ant puodo nesedi smile.gif .. bet ismoko atseit.. ten dirba vyro mama, kazka pasakojo, bet mes ten neisim, i eile nebuvom uzsirase, o kas ir buvo, tai sumazejo vietu skaicius, tai dar metams nusikelia kai kuriems smile.gif .. mano drauge kaimyne savo 2 metu sunu zada nuo rugsejo leisti biggrin.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arjadeva: 26 liepos 2006 - 09:42
QUOTE(arjadeva @ 2006 07 26, 07:37)
taigi eiles ten nerealios!!! nes ir vieta visai grazi, gamta juk aplinkui ir atsei sveiko maitinimo darzelis, jo ir baseinelis yra, bet nezinau daugiau, zinau darzelinuku aukletoja viena tai labai labai griezta, kaip kareivinese, jei vaikutis ant puodo nesedi smile.gif .. bet ismoko atseit.. ten dirba vyro mama, kazka pasakojo, bet mes ten neisim, i eile nebuvom uzsirase, o kas ir buvo, tai sumazejo vietu skaicius, tai dar metams nusikelia kai kuriems smile.gif .. mano drauge kaimyne savo 2 metu sunu zada nuo rugsejo leisti  biggrin.gif ...


Mano mergytė vyresnė, 4 metukų, ir mes i eile uzsirase nuo pat gimimo. Taigi tikiuosi, kad pateksim.
Atsakyti