Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno r. Noreikiškių lopšelis-darželis "Ąžuolėlis"

nu nežinau nežinau unsure.gif
Mums eilė atėjo dėl to kad tėvelis dar mokėsi, tai priėmė normaliai, tik biškį dar grupės remontas kainavo, kokia 70,- Lt. Bet, kaip supratau, visi kažką į darželį ateidami susimoka. Na paskui dar kėdutes, puodelius, žaisliukus supirkom darželiui, bet - kai pagalvoji- viskas pateims vaikučiams, auklėtojos nieko sau ir neprašo wink.gif
Atsakyti
Keista, kai tokios amžinos eilės darželiuose, kodėl nepastato kito darželio šitam rajonui.. doh.gif .. Na ir mokestį galėtų didesnį imti - jaučiu vis tiek atsirastų norinčių ten vesti savo vaikučius.. Nes į mūsų šitą kraštą auklę prisikviest, tai doh.gif ...
Atsakyti
Na mes irgi uzsirasem sia vasara. Galvojau, kad kitam rudeniui jau leisiu, bet dave suprast, kad eile neateis. Tad teks dar metelius palauk, o maziuj su mociute draugaut biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. As taip pat uzrasiau savo sunu (kai jam buvo 2 men) i ta darzeli. Kiek girdejau, tai labai geras darzelis - geriausias Kauno raj. O eiles tikrai dideles. Tad siulau ilgai nelaukti. Kiek zinau, tai mamom-studentem eiliu nera.
Atsakyti
O jei tevas studentas, ar yra lengvatu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(smėliukė @ 2006 11 23, 04:30)
O jei tevas studentas, ar yra lengvatu? g.gif



Man rodos taspat ar tevas ar motina studentai , svarbu kad dieniniam , va man ir nepassiseke, as neakivaizdiniam tai ir neskaito manes kaip studentes verysad.gif
Atsakyti
g.gif O jei magistrantas dieniniam??? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smėliukė @ 2006 12 11, 16:08)
g.gif  O jei magistrantas dieniniam??? rolleyes.gif

Studentas yra studentas.. mirksiukas.gif nesvarbu, bakalauro laipsnio ar magistro siekiantis.. Va mes pavėlavom.. vyras ir daktarą spėjo apsigint.. sad.gif teks dabar pagal eilę laukt... nes aš mokytis nebenoriu blush2.gif
Atsakyti
Vat as ir vargstu, bandau savo mergaite i lopseli ikisti.
Berniukas jau 1.5m lanko irgi per vargus ikisom. Bet nieko nemokejom.

Mergaite savo uzrasiau, kai jai 2men buvo. Dabar 1.8m. Bet kai tik skambinu, einu kalbeti, ta pati giesmele. Vietu nera, grupes sukomplektuotos. O pries mus dar pora vaiku eileje, kurie irgi nori eiti.
Siulau ir parama, bet kaip sugedes telefonas vis ta pati kalba.

Nezinau, gal tiesiai vokeli i rankas duoti. Bet jei neims. Labai man nepatogu kazkaip ta kysi duoti. Nemoku...

O padetis nepavydetina. Aukle jau trecia keiciasi. Ir nuo antradienio aukles jokios nebeturim. verysad.gif
Atsakyti
Man jau neramu daros.. unsure.gif Gal lopšelio grupę taip vietų trūksta.. Mes rudenį žadam į bendro ugdymo (užsirašėm praeitą vasarą), ar kaip vadinasi, kur vaikučiai nuo 3 m. keliauja... unsure.gif
Net bijau skambinti ar važiuoti ten... unsure.gif
Su vokeliais aš nežaisiu... nėr didesnio pažeminimo, kai nuneši ir neima... doh.gif Tai ir nesižeminsiu.. smile.gif

Gal kas žinot, kiek ten grupių yra bendro ugdymo? Kituose darželiuose tai panašaus amžiaus lyg pora bent jau būna...
Negi reiks ir kitus metus močiutę "išnaudoti".. verysad.gif Arba vėl vežioti į darželį kauno mieste.. doh.gif O tiap nepatogu... vyresnioji bus pirmokė.. UI, vienas stresas.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smaližė: 07 kovo 2007 - 11:17
Siandien jau su vokeliu ejau. Galvojau, kaip nors bet iduosiu. Tai net i kabineta neisileido. Koridoriuje ta pacia litanija atskaite. Kad vietu nera, vaiku i kitas grupes pervedineti atseit inspektore uzdraude, nes pazeidziamos vaiku teises...
Net apsiverkiau is beviltiskumo. verysad.gif

Ryt as laisva pasiimu, penktadieni -vyras. Sia savaitye istempsim, o kita nezinau ka daryti. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Smaližė @ 2007 03 07, 11:16)
Man jau neramu daros..  unsure.gif Gal  lopšelio grupę taip vietų trūksta.. Mes rudenį žadam į bendro ugdymo (užsirašėm praeitą vasarą), ar kaip vadinasi, kur vaikučiai nuo 3 m. keliauja...  unsure.gif
Net bijau skambinti ar važiuoti ten...  unsure.gif
Su vokeliais aš nežaisiu... nėr didesnio pažeminimo, kai nuneši ir neima... doh.gif Tai ir nesižeminsiu.. smile.gif

Gal kas žinot, kiek ten grupių yra bendro ugdymo? Kituose darželiuose tai panašaus amžiaus lyg pora bent jau būna...
Negi reiks ir kitus metus močiutę "išnaudoti"..  verysad.gif Arba vėl vežioti į darželį kauno mieste.. doh.gif O tiap nepatogu... vyresnioji bus pirmokė.. UI, vienas stresas.. doh.gif


Cia su lopseliu didziausios problemos. Vyresniems ir grupiu daugiau yra. Bent kai mano berniukas is lopselio i bendro ugdymo grupe perejo, tai formavo 2 grupes.

O i koki dabar darzeli Kaune vezioji?
Nes gal ir man gali tekti, kad jau cia galutinai atsake. nebent birzeli, bet dar 2 menesiai iki jo...
Atsakyti
QUOTE(Čita @ 2007 03 07, 11:32)
Siandien jau su vokeliu ejau. Galvojau, kaip nors bet iduosiu. Tai net i kabineta neisileido. Koridoriuje ta pacia litanija atskaite. Kad vietu nera, vaiku i kitas grupes pervedineti atseit inspektore uzdraude, nes pazeidziamos vaiku teises...
Net apsiverkiau is beviltiskumo. verysad.gif

Ryt as laisva pasiimu, penktadieni -vyras. Sia savaitye istempsim, o kita nezinau ka daryti. verysad.gif
Papildyta:
Cia su lopseliu didziausios problemos. Vyresniems ir grupiu daugiau yra. Bent kai mano berniukas is lopselio i bendro ugdymo grupe perejo, tai formavo 2 grupes.

O i koki dabar darzeli Kaune vezioji?
Nes gal ir man gali tekti, kad jau cia galutinai atsake. nebent birzeli, bet dar 2 menesiai iki jo...

o siaube.. doh.gif jau piktumas ima mane.. tipo skatina gimstamumą Lietuvoje.. doh.gif ARba gal nori, kad visi su pašalpom namuose sėdėtumėm.. umn.gif Milijonus sukiša į užpakalį, negali pastatyti darželių.. ui, pikta aš.. unsure.gif

Vargeli vargeli, gi mūsų rajone ir su auklėm sunku... nelabai kas nori važiuoti... Užuojauta tau.. console.gif Mes tai vis močiutę išnaudojam.. blush2.gif

Aš vežu į Kregždutę.. bet ir ten problema, kiek girdėjau, su lopšeliu.. Ir į vyresnių grupes jau netelpa norintys.. doh.gif
Atsakyti