Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno r. Noreikiškių lopšelis-darželis "Ąžuolėlis"

QUOTE(Mamka @ 2006 07 26, 11:07)
Mano mergytė vyresnė, 4 metukų, ir mes i eile uzsirase nuo pat gimimo. Taigi tikiuosi, kad pateksim.



tai gal jau pateksit, zinau vyresniems pirmenybe.. viena drauge net su kysiu nepateko, tai lauke vienus metus smile.gif .. ir tai siais sake dar neaisku ar pateks smile.gif .. mums irgi sakė nebent kitais metais, tai sakiau vat ir isvis nevesiu cia lotuliukas.gif .. ot blogo padarysiu, net kysio neduosiu lotuliukas.gif ... nieko, jei is anksto uzsiraset tai tikrai rugseji i darzeli zygiuosit mirksiukas.gif ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arjadeva: 26 liepos 2006 - 23:37
QUOTE(arjadeva @ 2006 07 26, 21:36)
tai gal jau pateksit, zinau vyresniems pirmenybe.. viena drauge net su kysiu nepateko, tai lauke vienus metus smile.gif .. ir tai siais sake dar neaisku ar pateks smile.gif .. mums irgi sakė nebent kitais metais, tai sakiau vat ir isvis nevesiu cia  lotuliukas.gif  .. ot blogo padarysiu, net kysio neduosiu  lotuliukas.gif  ... nieko, jei is anksto uzsiraset tai tikrai rugseji i darzeli zygiuosit  mirksiukas.gif  ..


Manau, kad taip. Mums jau du kartus kiekviena rugseji buvo priejusi eile, tik mes nejome, nes turejom ziauriai gera aukle. O dabar manau atejo laikas vaika ivesti i kolektyva. group.gif gossip.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamka @ 2006 07 27, 05:57)
Manau, kad taip. Mums jau du kartus kiekviena rugseji buvo priejusi eile, tik mes nejome, nes turejom ziauriai gera aukle. O dabar manau atejo laikas vaika ivesti i kolektyva. group.gif  gossip.gif



Gal kuri mamyte gali patarti kokia grupe geriausia thumbup.gif , mano mergytei nestuke.gif 4 metukai
Atsakyti
sveikos, o kas yra aukletoja sio lopselio?
Atsakyti
Sveikutes, as irgi uzrasiau savo pupa nuo kito rugsejo, kai bus 2 metukai, bet eiles nerealio, sake ateit kita rugpjuti tada bus matyt kaip su mumi ten bus, sakau gal reik tepti greai tada priims g.gif g.gif blush2.gif
Atsakyti
draugai tepe prieme :bigsmile
Atsakyti
QUOTE(Grazke @ 2006 09 21, 18:01)
draugai tepe prieme :bigsmile

g.gif kiek girdėjau, kad ji nepriima dovanėlių.. unsure.gif gal labai geras dovanėles nešė bigsmile.gif , kad atsisakyt negalėjo.. biggrin.gif Įodumu būt sužinoti, ką maždaug.. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaližė @ 2006 09 25, 09:34)
g.gif kiek girdėjau, kad ji nepriima dovanėlių.. unsure.gif gal labai geras dovanėles nešė  bigsmile.gif , kad atsisakyt negalėjo.. biggrin.gif Įodumu būt sužinoti, ką maždaug..  blush2.gif  ax.gif


nezinau,kiek tiesa kiek ne,bet be eiles kazkam nese 600. ir lanko biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mamos. As savo vyruka irgi ruosiuosi tenai uzrasyti.Buvau nukulniavus ziema, bet man nepasiseke, nas pazymos apie deklaruota gyvenamaja vieta neturejau.
Norejau paklaust ar kas nors susiduret su tokia problemele, ar tikrai negali pagal tevelio gyvenamaja vieta uzregistruot? (nes as kitur prisiregistravus ir man liepe gaut pazyma ir ateit) blush2.gif
Atsakyti
Viskas galima... Jei tik vietu darzelyje yra.. bet jei eiles, tei pirmumas pagal gyvenamaja vieta... doh.gif Va mes irgi kraustysimes lik Kacergines, tai sis darzelis butu labai thumbup.gif , bet gaut vietu cia be sansu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Grazke @ 2006 09 26, 18:57)
nezinau,kiek tiesa kiek ne,bet be eiles kazkam nese 600. ir lanko biggrin.gif

mega_shok.gif o vargeli.. nieko sau stafkės blink.gif AI, geriau bombonkių už tiek nusipirksiu ir kantriai eilutėj stovėsiu.. biggrin.gif

QUOTE(vilma* @ 2006 09 26, 21:17)
sveikos mamos. As savo vyruka irgi ruosiuosi tenai uzrasyti.Buvau nukulniavus ziema, bet man nepasiseke, nas pazymos apie deklaruota gyvenamaja vieta neturejau.
Norejau paklaust ar kas nors susiduret su tokia problemele, ar tikrai negali pagal tevelio gyvenamaja vieta uzregistruot? (nes as kitur prisiregistravus ir man liepe gaut pazyma ir ateit)  blush2.gif

mes irgi neturėjom pažymos, tik gimimo liudijimo kopiją.. Sakė vis tiek, prieš pat einant į darželį (kai eilė ateis), tai reiks išsiimt pažymą naują.. Bet į eilę mus užrašė.. 4u.gif
Atsakyti
Mes šį darželį lankyt pradėkom nuo 1m ir 8 mėn. o dabar jau paruošiamoj grupėj tongue.gif
Nieko blogo negaliu pasakyt apie auklėtojas, na viena buvo .... bet tėveliai paauklėjo ir viskas buvo gerai biggrin.gif
Lopšelio auklėtojos ir auklytė - super thumbup.gif Vaikučius ir panešios ir pamyluos ir daug ko išmokys wub.gif
Bet direktorė.... gun_bandana.gif Tiesiai šviesiai pasakysiu- jei tipo vietos nėra, neškit maišą pinigėlių ir vieta atsiras blink.gif 400 Lt - labdara, taip kad supraskit - mažokai.
Atsakyti