Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno r. Noreikiškių lopšelis-darželis "Ąžuolėlis"

sveikos, nenorejau veltis i diskusijas del aukletoju ir ju draugu, nu bet neiskenciau smile.gif Na ir kas kad atejes draugas, na ir kas, kad bucki kartais duoda (jei duoda), gi tai yra normalus grazus bendravimas. Juk namie irgi buckius duodam, ir apsikabinam, normalu gi, nebent jus slapstotes ir vaikai to nemato smile.gif va jeigu keiktus, spjaudytus pvz mustusi ir t.t. tas aukletojos draugas ar vyras, tada jau butu nenormalu, nenoreciau, kad mano vaikas ta matytu smile.gif o dabar... irnesakyk.gif baikos smile.gif o vaikai tai visko gi prisneka, net neabejoju, kad aukletojos irgi apie jusu santykius seimoje zino daug daugiau nei jus manot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3lena: 14 lapkričio 2012 - 22:56
QUOTE(3lena @ 2012 11 14, 22:55)
sveikos, nenorejau veltis i diskusijas del aukletoju ir ju draugu, nu bet neiskenciau smile.gif Na ir kas kad atejes draugas, na ir kas, kad bucki kartais duoda (jei duoda), gi tai yra normalus grazus bendravimas. Juk namie irgi buckius duodam, ir apsikabinam, normalu gi, nebent jus slapstotes ir vaikai to nemato smile.gif va jeigu keiktus, spjaudytus pvz mustusi ir t.t. tas aukletojos draugas ar vyras, tada jau butu nenormalu, nenoreciau, kad mano vaikas ta matytu smile.gif o dabar... irnesakyk.gif baikos smile.gif o vaikai tai visko gi prisneka, net neabejoju, kad aukletojos irgi apie jusu santykius seimoje zino daug daugiau nei jus manot smile.gif

Na atsiprasau, siuo klausimu nepritariu. Santykiai seimoje yra viena o prie svetimu vaiku demonstruoti bucinius yra visai kas kita. Ar jus ten bunate kad zinote kokio lygio "bucinukai" ??? g.gif g.gif g.gif
Keista situacija schmoll.gif
Be to salutiniams asmenims i grupeje buti yra draudziama. Tai gal i darba ir jus pasiimate visus savo gimines kad padetu dirbti ??? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miskauoge: 15 lapkričio 2012 - 22:35
QUOTE(Miskauoge @ 2012 11 16, 00:33)
Ar jus ten bunate kad zinote kokio lygio "bucinukai" ???  g.gif  g.gif  g.gif
Keista situacija  schmoll.gif
Be to salutiniams asmenims i grupeje buti yra draudziama. Tai gal i darba ir  jus pasiimate visus savo gimines kad padetu dirbti ??? doh.gif


prie ko cia visi gimines? ar ta mergina susitempia visas gimines? nezinau... smile.gif o kad viena kita drauge ar pazistamas uzbega i darbo pabaiga palaukt kol baigsiu darba tai tikrai pasitaiko ir man... ir nieko rodos neatsitiko smile.gif vienu zodziu, eiline situacija mano manymu, as nesureiksminciau smile.gif bet cia kiekvienas savaip mano smile.gif tiesiog savo nuomone issakiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(3lena @ 2012 11 16, 09:34)
prie ko cia visi gimines? ar ta mergina susitempia visas gimines? nezinau... smile.gif o kad viena kita drauge ar pazistamas uzbega i darbo pabaiga palaukt kol baigsiu darba tai tikrai pasitaiko ir man... ir nieko rodos neatsitiko smile.gif vienu zodziu, eiline situacija mano manymu, as nesureiksminciau smile.gif bet cia kiekvienas savaip mano smile.gif tiesiog savo nuomone issakiau smile.gif

Na matot is situacijos lyg supratau kad visada tas vaikinukas buna ir visa diena o ne i darbo pabaiga. Velgi darbas darbui nelygus, galu gale cia yra vaiku istaiga. O ne siaip koks sandelys , kur gali ateiti darbo gale ir padeti. 4u.gif P.S. Kiekvienas situacijas suvokia skirtingai. 4u.gif
Atsakyti
Ir mūsų grupėje tas "draugas" buvo, kelis kartus radau jį. Ir vaikai pasakojo, kad jis ten jiems liepė valgyti ir dar gąsdino, kas nevalgys, tai.....mano vaikas sakė, kad išsigando ir apsiverkė. Dabar jau jo nematau, gal jau informacija pasiekė, kad ne vieta pašaliniams grupėje. Šiaip dar vaikai pasakojo, kad jis ten jiems iš kompo rodė filmukus apie "Amsį-policijos šunį" ir dar ten kažką. Aš laukiu dar kartą jo pasirodant ir jei išgirsiu iš vaikų, kad jis jiems reguliuoja atėjęs, tai pati jo asmeniškai paklausiu, ką jis veikia mūsų grupėje.
Atsakyti
QUOTE(ingushka @ 2012 11 16, 16:10)
Ir mūsų grupėje tas "draugas" buvo, kelis kartus radau jį. Ir vaikai pasakojo, kad jis ten jiems liepė valgyti ir dar gąsdino, kas nevalgys, tai.....mano vaikas sakė, kad išsigando ir apsiverkė. Dabar jau jo nematau, gal jau informacija pasiekė, kad ne vieta pašaliniams grupėje. Šiaip dar vaikai pasakojo, kad jis ten jiems iš kompo rodė filmukus apie "Amsį-policijos šunį" ir dar ten kažką. Aš laukiu dar kartą jo pasirodant  ir jei išgirsiu iš vaikų, kad jis jiems reguliuoja atėjęs, tai pati jo asmeniškai paklausiu, ką jis veikia mūsų grupėje.



blink.gif parodyciau as jam filmuka apie AMSI biggrin.gif Viršūne....

Kuriai ten mamai normalu tai tada nezinau... cia yra vaikų ugdymo įstaiga ir jokių tetų dėdžių netoleruočiau jei tai vyktų mūsų grupėje.
Tas pats kas atejus pas gydytoja ji jus apžiūrėtu, o šalia vyras jos lauktų kol darbą baigs smile.gif
Atsakyti
Isviso kas ten darosi, keiciasi ir keiciasi aukletojos, vis jaunos ateina , ateini vaika paimti, o ten karine padetis - visi laksto, musasi. Gerai butu kad abieju aukletoju baigimo diplomai kur nors pakabintibut, butu mes zinotume kas aukleja musu vaikus. Nes kartais atrodo kad kai kurios aukletojos isvis po vidurines, nu gal studentes.
Atsakyti
QUOTE(3lena @ 2012 11 14, 23:55)
sveikos, nenorejau veltis i diskusijas del aukletoju ir ju draugu, nu bet neiskenciau smile.gif Na ir kas kad atejes draugas, na ir kas, kad bucki kartais duoda (jei duoda), gi tai yra normalus grazus bendravimas. Juk namie irgi buckius duodam, ir apsikabinam, normalu gi, nebent jus slapstotes ir vaikai to nemato smile.gif va jeigu keiktus, spjaudytus pvz mustusi ir t.t. tas aukletojos draugas ar vyras, tada jau butu nenormalu, nenoreciau, kad mano vaikas ta matytu smile.gif o dabar... irnesakyk.gif baikos smile.gif o vaikai tai visko gi prisneka, net neabejoju, kad aukletojos irgi apie jusu santykius seimoje zino daug daugiau nei jus manot smile.gif

Na manau niekas nieko ir nesakytu, jei jis tik ateitu ir butu, o ne dalyvautu ugdymo procese ar net ji atliktu vietoj tikrosios aukletojos, kaip kad cia pamineta - rodo filmukus, liepia valgyti ir gasdina tuo labiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melynake:): 19 lapkričio 2012 - 10:01
Ne nu viskas , kantrybe jau isseko. Ateinu penktadieni pasiimti vaiko ir tas "Berniukas", "vyras" ar kas jis toks dirba , o paneles ar ponios aukletojos isvis nemaciau. Tikrai buciau paklaususi, bet kad labai jau skubejau, tai veltisi diskusijas nenorejau. Gal kas dar su manim i kompanija pas direktore??? parasykite i az . Na tikrai as jau neleisiu sitaip tyciotis is vaiku. Dirba kas tik nori ir kada tik nori.
Ir dar kai ateini vaiko tai dar ponia aukletoja ne visada pamato kad vaika pasiimu, kazka niuniuoja , tipo dainuoja viena, net neatsisuka. Nesuprantu arba kelsimes i kita grupe arba eisim is darzelio arba tikrai pas direktore reikia eiti.
P.S. O girdejusi buvau geru atsiliepimu apie si darzeli, bet nenumaniau kad pateksim i tokia nesamone. Gal kitose grupese ir geriau, bet cia tai jau nesamone. doh.gif
Laukiu gal kas dar su manimi kreipsis ax.gif
Jei direktore nieko nedarys tai leksiu i svietima nes negalima sitaip issidirbineti. Nebent tas berniukas Aukletojas, tada noreciau pamatyto jo darbo pazymejima ir dokumentus , nes man kelia abejoniu. 4u.gif
Atsakyti
Manau reiketu, kalbetis smile.gif grupeje, o ne skubeti pabegti is grupes.



QUOTE(piev@pievel@ @ 2012 11 29, 16:11)
Ne nu viskas , kantrybe jau isseko. Ateinu penktadieni pasiimti vaiko ir  tas "Berniukas", "vyras" ar kas jis toks dirba , o paneles ar ponios aukletojos isvis nemaciau. Tikrai buciau paklaususi, bet kad labai jau skubejau, tai veltisi diskusijas nenorejau. Gal kas dar su manim  i kompanija pas direktore??? parasykite i az . Na tikrai as jau neleisiu sitaip tyciotis is vaiku. Dirba kas tik nori ir kada tik nori.
Ir dar kai ateini vaiko tai dar ponia aukletoja ne visada pamato kad vaika pasiimu, kazka niuniuoja , tipo dainuoja viena, net neatsisuka. Nesuprantu arba kelsimes i kita grupe arba eisim is darzelio arba tikrai pas direktore reikia eiti.
P.S. O girdejusi buvau geru atsiliepimu apie si darzeli, bet nenumaniau kad pateksim i tokia nesamone. Gal kitose grupese ir geriau,  bet cia tai jau nesamone.  doh.gif
Laukiu gal kas dar su manimi kreipsis ax.gif
Jei direktore nieko nedarys tai leksiu i svietima nes negalima sitaip issidirbineti. Nebent tas berniukas Aukletojas, tada noreciau pamatyto jo darbo pazymejima ir dokumentus , nes man kelia abejoniu.  4u.gif

Atsakyti
Nemanau, kad darzelyje daug rinkliavu, mes trecius metus lankome ta pacia grupe ir pirma karta renkam didesne pinigu suma-zaliuzems. nezinau, gal musu aukletojos labai isradngo ir nereiklios, nes amzinai reikia klausti, ar ko nors nereikia, gal ko nors truksta.

o del vyruko grupeje, nu net nejuokinga, tiesiog tikrai jam ten ne vieta. idomu kurioje grupeje...
Atsakyti
merginos o gal zinote ar rezidentu seimoms yra pirmenybe? juk dar skaitomes kaip ir studentai
Atsakyti