Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

Sveikos, rašiau anoje temoje, bet pasikartosiu. 4u.gif

Nusipirkau vienfazį laką, bet man jis netinka, noriu dvifazio... O gal tiesiog aš nemoku juo naudotis..? Noriu ant mažo daikto smulkių įtrukimų, o gavosi dideli įtrukimai. Aš supratau, kad šis lakas skirtas didesniems daiktams????
Žodžiu parduodu arba keisčiau su priemoka į du buteliukus lako (t.y.dvifazius).

user posted image

Talpa 59ml, naujas, tik vieną kartą pabandytas ant mažo daikto. ax.gif kaina 10 lt. Mokėjau 12 Lt blush2.gif

Kaunas, Palemonas. Bunu dažnai Vilijampolėj, Šilainiuose, Kėdainiuose. Laukiu į až. smile.gif
Atsakyti
gal padarom priemonių mainų temą ? Galėtų buti įvairiausių nereikalingų priemonių rankdarbiams mainai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 02 21, 21:44)
gal padarom priemonių mainų temą ? Galėtų buti įvairiausių nereikalingų priemonių rankdarbiams mainai smile.gif


Tikrai būtų geras dalykas thumbup.gif
Atsakyti
einu atidarysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 02 21, 19:44)
gal padarom priemonių mainų temą ? Galėtų buti įvairiausių nereikalingų priemonių rankdarbiams mainai smile.gif


o aš maniau tokia tema yra, bet aš jos neradau, tai paskelbiau čia biggrin.gif tada mano skelbimas bus pirmas tongue.gif
Atsakyti
Va ir man iškilo klausimėlis....
Šiandien kažkodėl tai man sušveitė kad reik nudažyti dėžutę rudai....ir ant jos pradėjau klijuoti aguonėles, na bet nesižiūri man toks variantas.... dėžutė tai metalinė, dabar nežinau yra kaip ir du variantai, 1. sendinti ją dvikomponenčiu laku ir įtrūkimus įtrinti šviesia spalva, ar 2. viska nuvalyti ir pradėti iš naujo? Jei nuvalyti tai gal patartumėte kuo?
Atsakyti
labas merginos, noreciau cia truputy paklaust. jei galite pasakykite kur gauti lako kad suskylinetu medis smulkiai? blush2.gif bandyciau daryti dekupaza pirma karta tai bet koks patarimas pravers. is ankto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kandi @ 2009 02 21, 21:04)
2. viska nuvalyti ir pradėti iš naujo? Jei nuvalyti tai gal patartumėte kuo?

kokie dažai? jei akriliniai, nusiplaus su vandeniu
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 02 21, 20:52)
kokie dažai? jei akriliniai, nusiplaus su vandeniu


jau taip ir padaryti, nuplauta mirksiukas.gif o MB dar pajuokavo, sako o nuplauta dėžutė daug gražiau atrodo, gal palik taip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lemouriukas @ 2009 02 21, 20:44)
labas merginos, noreciau cia truputy paklaust. jei galite pasakykite kur gauti lako kad suskylinetu medis smulkiai? blush2.gif  bandyciau daryti dekupaza pirma karta tai bet koks patarimas pravers. is ankto dekoju 4u.gif

pasizvalgyk internetinese parduotuvese, kad ir senasnaujas - tikrai rasi dvikomponenti laka,kuris smulkiai suskyla mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lemouriukas @ 2009 02 21, 20:44)
labas merginos, noreciau cia truputy paklaust. jei galite pasakykite kur gauti lako kad suskylinetu medis smulkiai? blush2.gif  bandyciau daryti dekupaza pirma karta tai bet koks patarimas pravers. is ankto dekoju 4u.gif

Pirkau artmanijoj dvikomponenti laka Antika. Skyla smulkiai.... ax.gif

Pasirodysiu ir su savo pirmuoju darbu.Kladu daug... blush2.gif Sunkiai ejosi lygint servetele.Visdelto per dideli motyva pasiemiau kaip pirmam kartui. rolleyes.gif I forma darbo nekreipkit demesio biggrin.gif
user posted image

Bandysiu pakaba koridoriui nudekupazuot panasiais motyrvais,nes abu vienoj vietoj kabes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 21 vasario 2009 - 22:19
QUOTE(bumbasi @ 2009 02 21, 22:40)
Pirkau artmanijoj dvikomponenti laka Antika. Skyla smulkiai....  ax.gif

Pasirodysiu ir su savo pirmuoju darbu.Kladu daug... blush2.gif Sunkiai ejosi lygint servetele.Visdelto per dideli motyva pasiemiau kaip pirmam kartui. rolleyes.gif I forma darbo nekreipkit demesio  biggrin.gif
user posted image

Bandysiu pakaba koridoriui nudekupazuot panasiais motyrvais,nes abu vienoj vietoj kabes  ax.gif

Na ir saunuole, kad dirbi ir nebijai pasirodyti 4u.gif ! As lygiai tokia zalia kaip ir tu ir puikiai suprantu ka reiskia pradeti kazka naujo g.gif . Kai padariau puse darbo, suprantau, kad ne ta seka atlikau darbus, kad reikejo ne taip, o anaip doh.gif doh.gif doh.gif ! Na, bet nosi i virsu ir PIRMYN mirksiukas.gif Kuo daugiau darysim, tuo sparciau vysimes "ases" drinks_cheers.gif
Atsakyti