Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

QUOTE(rimute7 @ 2009 02 22, 00:05)
Na ir saunuole, kad dirbi ir nebijai pasirodyti 4u.gif ! As lygiai tokia zalia kaip ir tu ir puikiai suprantu ka reiskia pradeti kazka naujo g.gif . Kai padariau puse darbo, suprantau, kad ne ta seka atlikau darbus, kad reikejo ne taip, o anaip doh.gif  doh.gif  doh.gif ! Na, bet nosi i virsu ir PIRMYN mirksiukas.gif Kuo daugiau darysim, tuo sparciau vysimes "ases" drinks_cheers.gif

Ner ko bijot biggrin.gif Kaip naujokei sioj srity kaip tik reik kuo daugiau asiu patarimu,kas negerai ir pan... ax.gif
Jau kepu nauja darbeli. Tik su vienkomponenciu .Ziuresim kas gausis rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos reikia pagalbos, esu naujoke dakupaze
pabandziaudvikomponentini sendinimo laka,
itryniau itrukimus akriliniais dazais, ir mano paveikslelis visas issimozojo, puoliau aisku valyt, su skudureliu, ir galutinis vaizdas liko nekok...
gal galetumemt patart kaip itrint tuos itrukimus
ir ka daryt kad itrukimai stambus gautusi?
aciu 4u.gif
Atsakyti
gal pirma parasyk su kokia priemone tiksliai dirbai...gal jos negalima itrinti akrilu, o reikalauja aliejiniu dazu????konkreciau...
Atsakyti
pabandziau padekupazinti su Paveiksleliu perkelimo priemone ant metalinio pavirsiaus... viskas tarsi neblogai, taciau bijau kad kurinelis kada nors atsoks, labai jau sunkiai jis prie to metalo lipo... negruntavau, manau nugruntavus butu geriau g.gif

taigi gal kas nors man patartu, KA galima NAUDOT VIETOJ GRUNTO nes jam esu labai stipriai alergiska?
Atsakyti
sveikos, gal galit man padeti ax.gif, pries kelias dienas netycia uzsukau i kazkurios parasa ir radau puslapi, kuriame parduodamos medines dezutes, o dabar nors uzmusk neatsimenu nei niko nei psl pavadinimo doh.gif atsimenu tik, kad puslapis buvo anglu kalba ir dezutes labia nebrangios buvo biggrin.gif
gal kuri uzisakinejot ir zinot nuoroda, labai buciau dekinga uz Az blush2.gif
Atsakyti
Labukas merginos,
Niu va pasirodysiu ir as su savo vienu is pirmu darbeliu (pirmu net nerodau, nes ten kazkas baisaus doh.gif ), turiu tik vienkomponenti, bet jau labai uzsimaniau ir dvikomp., tai uzsisakiau is artmanijos.
Esu prisiziurejusi labai daug graziu darbeliu asiu ir jusu, tai stengiuosi visas subtilybes perprasti ir ismokti 4u.gif

user posted image

P.S. Man labai nepatinka kad tas remelis vistiek toks lipnus, nezinau kaip paaiskinti, toks kaip nenudziuves iki galo, nors dziuva jau savaite g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magnetukas: 22 vasario 2009 - 21:50
QUOTE(Maša @ 2009 02 22, 17:47)
taigi gal kas nors man patartu, KA galima NAUDOT VIETOJ GRUNTO nes jam esu labai stipriai alergiska?


Vietoj grunto galima naudoti (žiūrint koks paviršius, mediniams visi išvardinti) plonas lako sluoksnis, PVA arba klijus skirtus servetėlių klijavimui.
Atsakyti
sveikutės

noriu pasiguosti pradėjau dekupažuoti daiktus ir negaliu sustoti lotuliukas.gif

niekada nerašiau į jūsų skyrelį ir tik žvalgiausi į nuostabius darbelius.

pati norėdama pabandyti dekoravau vaikiškus baldus, pakabas ir senus rėmelius, taip pat dėžutes.

žinoma yra nemažai klaidų ,bet aš nepergyvenu.



user posted image


user posted image

user posted image


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnesa: 23 vasario 2009 - 11:29
QUOTE(Maša @ 2009 02 22, 18:47)
pabandziau padekupazinti su Paveiksleliu perkelimo priemone ant metalinio pavirsiaus... viskas tarsi neblogai, taciau bijau kad kurinelis kada nors atsoks, labai jau sunkiai jis prie to metalo lipo... negruntavau, manau nugruntavus butu geriau  g.gif

taigi gal kas nors man patartu, KA galima NAUDOT VIETOJ GRUNTO nes jam esu labai stipriai alergiska?


elementariai nusipirk klijus laka grunta viename spec dekupazui skirta ivairiems pavirsiams, ten nieko naujo tik tiek kad laikys ant metalo stiklo ir plastiko tikrai patvariai
Papildyta:
QUOTE(Magnetukas @ 2009 02 22, 22:49)

P.S. Man labai nepatinka kad tas remelis vistiek toks lipnus, nezinau kaip paaiskinti, toks kaip nenudziuves iki galo, nors dziuva jau savaite  g.gif


kai kurie lakai taip ir lieka lipnus ilgam kol dulkem pakankamai neapsinesa smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rimute7 @ 2009 02 22, 01:05)
Na ir saunuole, kad dirbi ir nebijai pasirodyti 4u.gif ! As lygiai tokia zalia kaip ir tu ir puikiai suprantu ka reiskia pradeti kazka naujo g.gif . Kai padariau puse darbo, suprantau, kad ne ta seka atlikau darbus, kad reikejo ne taip, o anaip doh.gif  doh.gif  doh.gif ! Na, bet nosi i virsu ir PIRMYN mirksiukas.gif Kuo daugiau darysim, tuo sparciau vysimes "ases" drinks_cheers.gif



Varykit varykit lotuliukas.gif mane galit ir aplenkti nes man tas dekupazas jau igryso juodai tai stebesiu kaip aplenksit ant posukio lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 23 vasario 2009 - 13:10
Sveikos mergaitės,
Esu dar naujokė dekupaže ir norėčiau Jūsų konsultacijos ir patarimų. ax.gif Teko naudoti dvikomponentę sendinimo priemonę. Įtrūkimus įtryniau akių šešėliais. blush2.gif Atrodo gavosi visai neblogai, tačiau pasidarė įdomu kokios dar yra alternatyvos. Gal galėtumėt pasidalinti savo patirtimi, kokias sendinimo priemones kuo galima įtrinti, kad nesugadint darbelio? Na pvz. http://www.senasnauj...product&id=1466. Čia rašoma, kad įtrinti rekėtų porporina, bet gal galimi ir kiti variantai g.gif?
Labai būčiau dėkinga, jei galėtumėte plačiau pasidalinti sendinimo subtilybėmis. ax.gif (Tikiu, kad apie tai jau buvo kalbėta ir senesnėse temose, bet peržiūrėti 27 temas... blink.gif unsure.gif )
Atsakyti
Nu gerai gerai... koki simtas penkiasdesimta karta rasau kad visiem sendinimam puikiai tinka aliejiniai dazai, jie buna ivairiu spalvu o tarp ju auksiniai sidarbriniai ir dar visokie todel perkate aliejiniu rinkinuka+metalinius spalvu ir vsio turetu uztekt visam gyvenimui ir beje daug geriau nusivalo uz porporina nes porporina apvelia
Atsakyti
Širdingai dėkoju 4u.gif
Atsakyti