Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

QUOTE(rimute7 @ 2009 02 23, 21:29)
Na, as jau isbandziau tokia dezute. Men nelabai patiko jos kokybe, nors dekupazinosi neblogai. Daziau akriliniais dazais. Tik tie kampeliai taip nelygiai suleisti, daug kur reikiai sveisti verysad.gif jos kokybe pateisina tik kaina thumbup.gif

siandien ir as tas dezutes uztikau. tik idomu kaip tas medziagas isimt.gal sakau su britva graziai issipjautu g.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 02 23, 23:46)
siandien ir as tas dezutes uztikau. tik idomu kaip tas medziagas isimt.gal sakau su britva graziai issipjautu g.gif



jo, kokybe jos nespinduliuoja... bet kaina thumbup.gif
o del medziagytes, tai maciau kelias kur ta medziagyte atsilupinejusi, tai manau nekiltu problemu. kitas variantas - gal ir isiminet nereik? gal galima kaip nors apdekoruot?
Atsakyti
o pas dailininkus auksinius akrilinius dazus imanoma nusipirkt? gal zinot kur pigiausia kaune? g.gif
Atsakyti
Nu taip juk del to jie ir dailininkai kad turi visokiu spalvu, o kur pigiausia dalykas salyginis viskas priklauso nuo kiekio (buna keliu dydziu), nuo kokybes ir firmos Siaip kazkokiu ypatingu pigiu ar brangiu nera tiesiog kiek pamenu auksa pirkau didele tuta apie 10-12 litu mokejau akriline tai sidabras turetu but panasiai
Atsakyti
turiu beico miltelių kelių spalvų, tik neturiu instrukcijos. Su kuo jį man maišyt, su vandeniu ar laku? miltelių kiekis apspręs aišku spalvos tamsumą ir ryškumą, tą tyai suprantu 4u.gif bandysiu, nes seniai svajojau su juo padirbėt. Man labai gražu medžio netūralumas.....
Atsakyti
Jei jis tau taip labai patinka tiesiog laseli pigmento idek i laka akrilini ir pamatysi koks beicas geras bus\
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Tikiuosi neapmetysit manęs pomidorais, kad su savo kvailais klausimais įsiterpsiu į aršias diskusijas... pomidorai2.gif
Užsikrėčiau ir aš tuo virusu, tik bandymai mano kol kas kuklūs blush2.gif
Tai vat, iškilo tokie klausimai (kiek skaitinėjau temose, tai neradau doh.gif )
1. Kuo skiriasi dažai ir lakai akriliniai nuo dispersinių? Nes taip gavosi, kad nuvažiavau į Senukus pirkti akrilinių, o parsivežiau dispersinius blush2.gif
2. Kaip reikia dekupuoti skaidrų stiklinį daiktą? Aš mąstau apie lempą. Kaip ir koki laką naudoti kad atrodytų gražiai skaidrus, o ne murzinas, nes dažyti pačios lempos nenoriu.
Tikiuosi aiškiai mintis išdėsčiau.. blush2.gif
Ačiū iš anksto aciuks.gif
Atsakyti
nu žinot, čia per tokius žodžių ir sakinių mūšius naudingą info sunku surast lotuliukas.gif paskui neburbėkit, kad naujokės 100kart to pačio klausia lotuliukas.gif
Atsakyti
o kur beico milteliu pirkti?
As nusipirkau tokius remelius-molbertus nuotraukoms , kojeles noreciau pabeicuoti
Atsakyti
kaip daryt, kad tamsus fonas nepersišviestų per servetėlę g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kaštonė @ 2009 02 24, 16:05)
kaip daryt, kad tamsus fonas nepersišviestų per servetėlę  g.gif ?

po serveteles motyvu dazyt sviesiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 02 24, 12:42)
Jei jis tau taip labai patinka tiesiog laseli pigmento idek i laka akrilini ir pamatysi koks beicas geras bus\

siaip tai neblogas budas labai....bet man beicas smagesni rezultata duoda...tik as dabar nuspirkau bespalvi beica ir tada jau pigmentus dedi....
Atsakyti