Įkraunama...
Įkraunama...

Teku už užsieniečio

Sveikutes busimos nuotakos! biggrin.gif
Aciu uz naujus namucius!

MB is Ekvadoro ir vestuves rugpjucio 29dn, Alytuje.
Musu planavimas dabar susikoncentraves ties pakvietimu darymu smile.gif gal jau si savaitgali iteiksim pirmaji blyna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VBP @ 2009 02 26, 11:24)
Sveikutes busimos nuotakos!  biggrin.gif
Aciu uz naujus namucius!

MB is Ekvadoro ir vestuves rugpjucio 29dn, Alytuje.
Musu planavimas dabar susikoncentraves ties pakvietimu darymu smile.gif gal jau si savaitgali iteiksim pirmaji blyna ax.gif



Ekvadoras bigsmile.gif jetaus skamba man taip egzotiskai.. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2009 02 26, 10:49)
Ekvadoras bigsmile.gif  jetaus skamba man taip egzotiskai.. blush2.gif  4u.gif


Tikrai egzotiska salis - buvau ir vel noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VBP @ 2009 02 26, 11:24)
Sveikutes busimos nuotakos!  biggrin.gif
Aciu uz naujus namucius!

MB is Ekvadoro ir vestuves rugpjucio 29dn, Alytuje.
Musu planavimas dabar susikoncentraves ties pakvietimu darymu smile.gif gal jau si savaitgali iteiksim pirmaji blyna ax.gif

Oh, kaip jauku, kad žmonės vienas kitą taip toli suranda wub.gif
Manasis žmogus iš Anglijos, tuokiamės gegužės 29 Vilniuje CMB. Nereligingi... Aš tik gal ne visai į jūsų ratą tinku, nes gyvenam abudu šičia, tai ir planavimas lietuviškas, tik dvikalbis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2009 02 26, 08:27)
Tanzanija blink.gif  wow bigsmile.gif  ar pati ten esi buvus? ax.gif  4u.gif  smile.gif

esu buvus... labai idomi ir kerinti salis... ax.gif mes ten planuojam ir antras (indiskas) vestuves ten birzelio men wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
teku uz anglo rugpjucio 1d.
Gal kuri zinot kokiu dokumentu reikia tuokiantis LT tik baznycioje? jauciu per velai susidomejau, bet reikia jau skubiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(debesyla @ 2009 02 26, 21:38)
Oh, kaip jauku, kad žmonės vienas kitą taip toli suranda  wub.gif
Manasis žmogus iš Anglijos, tuokiamės gegužės 29 Vilniuje CMB. Nereligingi... Aš tik gal ne visai į jūsų ratą tinku, nes gyvenam abudu šičia, tai ir planavimas lietuviškas, tik dvikalbis  rolleyes.gif


aha, niekad nebuciau patikejus, jei kas amn butu anskciau pasakes, kad sukursiu seima su EKvadorieciu ax.gif
mes siaip abu gyvenam Anglijoj....

LT abu gyvenat? ir kaip? nera problemu TB del lietuviu kalbos?

Indiskos vestuves? Cia tai tikra egzotika smile.gif

Del dokumentu baznycioje... Jus tik baznycioje? Ar jums dar ir CRM reiks veliau santuoka registruoti?
Mums reikia pazymu, kad nevede baznycioje bei kad krikstyti.
Mes susituoke jau CRM tai mum toki lapeli dave, tai ji irgi nunesim.
Bei reikia pazymos, kad kursus isklause.
Lyg ir viskas...
Gal ka, merginos, pamirsau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(VBP @ 2009 02 27, 12:20)
aha, niekad nebuciau patikejus, jei kas amn butu anskciau pasakes, kad sukursiu seima su EKvadorieciu  ax.gif
mes siaip abu gyvenam Anglijoj....

LT abu gyvenat? ir kaip? nera problemu TB del lietuviu kalbos?

Indiskos vestuves? Cia tai tikra egzotika smile.gif

Del dokumentu baznycioje... Jus tik baznycioje? Ar jums dar ir CRM reiks veliau santuoka registruoti?
Mums reikia pazymu, kad nevede baznycioje bei kad krikstyti.
Mes susituoke jau CRM tai mum toki lapeli dave, tai ji irgi nunesim.
Bei reikia pazymos, kad kursus isklause.
Lyg ir viskas...
Gal ka, merginos, pamirsau? blush2.gif

Tai mes norim pirmiau baznycioj LT, o paskui susirasysim cia, Anglijoj. Nenoriu pirmiau tik susirasyti, nes norim isimintina diena atsvesti su draugais, giminem LT.
Nu reiks su kunigu pasneketi, bet kad mes tik geguzi gristam, bijau kad per velu nebutu..
Atsakyti
QUOTE(jurate1603 @ 2009 02 27, 11:12)
Tai mes norim pirmiau baznycioj LT, o paskui susirasysim cia, Anglijoj. Nenoriu pirmiau tik susirasyti, nes norim isimintina diena atsvesti su draugais, giminem LT.
Nu reiks su kunigu pasneketi, bet kad mes tik geguzi gristam, bijau kad per velu nebutu..


manau, kad geriausia tada su kunigeliu kalbeti...jis ir pasakys kokiu dokumentu reikia tokiu atveju. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate1603 @ 2009 02 27, 08:24)
Sveikos,
teku uz anglo rugpjucio 1d.
Gal kuri zinot kokiu dokumentu reikia tuokiantis LT tik baznycioje? jauciu per velai susidomejau, bet reikia jau skubiai ax.gif


sveikute... mes tuokiames baznycioj
musu prase siu dokumentu:
pasu
kriksto pazymu
kursu pazymos
leidimo tuoktis uz parapijos ribu (mums ji isdave baznycia kurioje lankeme kursus)
laisvo stovio pazymu (gavom is ambasados)
ir viskas rodos g.gif bet ir tiek per akis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VBP @ 2009 02 27, 11:20)
LT abu gyvenat? ir kaip? nera problemu TB del lietuviu kalbos?

Parduotuvėj susišneka, tai vis pajuokauju, kad jau badu nemirtų mirksiukas.gif Tiek sudėtinga, kad mano giminės angliškai beveik nemoka, tai tylos akimirkų šeimos susibūrimuose daug ir daug neišsakytų minčių schmoll.gif Man tai jis, tai mama vis pasiguodžia: sako, tiek daug norėčiau pasakyti, bet nemoku...
Atsakyti
QUOTE(debesyla @ 2009 02 27, 22:46)
Parduotuvėj susišneka, tai vis pajuokauju, kad jau badu nemirtų  mirksiukas.gif Tiek sudėtinga, kad mano giminės angliškai beveik nemoka, tai tylos akimirkų šeimos susibūrimuose daug ir daug neišsakytų minčių schmoll.gif Man tai jis, tai mama vis pasiguodžia: sako, tiek daug norėčiau pasakyti, bet nemoku...

Maniskis irgi pasiskundzia...bet po truputeli mokosi, saunuolis. bet mes abu UK gyvenam tai lengviau.O taviskis LT dirba? Kaip noreciau kad abu LT galetume gyventi... g.gif
Atsakyti