Įkraunama...
Įkraunama...

Teku už užsieniečio

QUOTE(jurate1603 @ 2009 02 28, 08:38)
Maniskis irgi pasiskundzia...bet po truputeli mokosi, saunuolis. bet mes abu UK gyvenam tai lengviau.O taviskis LT dirba? Kaip noreciau kad abu LT galetume gyventi... g.gif

Aha, LT. Kadangi jo visas darbas - internete, tai problemų bent dėl to nekyla. Aš jam už tai esu begalingai dėkinga. Nors Anglija - puiki šalis, negalėčiau ten gyventi...
Norėčiau paklausti, nes taip ir nesupratus likau - ar CMB dar kažkoks ceremonijos mokestis yra, ar jau užsiregistravom ir viskas?
Atsakyti
Gaila, negaliu redaguot pirmos žinutės. Bet štai mūsų sąrašiukas:

AXTA - JB iš Anglijos, gegužės 23 d. Šiauliuose
Debesyla - JB iš Anglijos, gegužės 29 d. Vilniaus CMB
Gerina - JB - norvegas, liepos 25 d.
Gizmo2 - JB anglas, balandžio 18 Šv. Mikalojaus bažnyčioje
juratė1603 - JB anglas, rugpjūčio 1 d.
Kufu - JB iš Turkijos, balandžio 18, 14:30 CMB
Londi - JB iš Tanzanijos, gegužės 8 CMB, gegužės 9 Vilniaus Katedroje 13:00
Schroedingers cat - JB iš Danijos, rugpjūčio 29 d. Vilniaus liuteronų bažnyčioje
VBP - JB iš Ekvadoro, rugpjūčio 29 d. Alytuje

likusios merginos, rašykit savo duomenis ir įtrauksiu į sąrašiuką wink.gif
Atsakyti
QUOTE(debesyla @ 2009 02 28, 14:13)
Aha, LT. Kadangi jo visas darbas - internete, tai problemų bent dėl to nekyla. Aš jam už tai esu begalingai dėkinga. Nors Anglija - puiki šalis, negalėčiau ten gyventi...



Man mano teveliai, seneliai pasiguodzia, kad susikalbet negali...MB mokosi, bet is leto. vis delto UK gyvenam, o as dar ispanu mokausi blush2.gif
Mamytei puiki proga anglu prisiminti smile.gif


Aciu Schroedingers Cat uz sarasiuka!
Atsakyti
QUOTE(VBP @ 2009 02 28, 20:09)
Aciu Schroedingers Cat uz sarasiuka!

Aha, ačiū smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,keliu temele i virsu 4u.gif
turiu toki klausimas o jus tevams planuojat ka nors dovanot?
Atsakyti
QUOTE(AXTA @ 2009 03 04, 12:36)
Labas rytas,keliu temele i virsu 4u.gif
turiu toki klausimas o jus tevams planuojat ka nors dovanot?


va man rigi toks klausimas kyla. manau, kad kaip ir reiktų, bet neįsivaizduoju, ką. Kažką nepiniginio, nes mūsų abiejų tėvai daug geriau apsirūpinę, nei mes patys. be to, kažką, kad transportuot galėtume lengvai. Išvis, kas tokia proga tėvams dovanojama? Tuo labiau, kad mano tėčio jubiliejus tik prieš savaitę prieš vestuves...

Pasigirsiu savo kvietimais:
Atsakyti
QUOTE(Schroedingers Cat @ 2009 03 04, 12:47)
va man rigi toks klausimas kyla. manau, kad kaip ir reiktų, bet neįsivaizduoju, ką. Kažką nepiniginio, nes mūsų abiejų tėvai daug geriau apsirūpinę, nei mes patys. be to, kažką, kad transportuot galėtume lengvai. Išvis, kas tokia proga tėvams dovanojama? Tuo labiau, kad mano tėčio jubiliejus tik prieš savaitę prieš vestuves...

Pasigirsiu savo kvietimais:



Labai grazus kvietimai bigsmile.gif

As jau Vilniaus nuotaku temelej rasiau, kad mes per vestuves tikrai nieko nedovanosim. O po vestuviu, kai gausim nuotraukas, padarysim abieju tevams profesionaliai atspausdinta vestuviu nuotrauku knyga. Dar ka nors graziai viduj uzrasysim. Manau, kad jiems turetu patikt. Kaip jus manot?
Atsakyti
QUOTE(gizmo2 @ 2009 03 04, 13:14)
Labai grazus kvietimai  bigsmile.gif

As jau Vilniaus nuotaku temelej rasiau, kad mes per vestuves tikrai nieko nedovanosim. O po vestuviu, kai gausim nuotraukas, padarysim abieju tevams profesionaliai atspausdinta vestuviu nuotrauku knyga. Dar ka nors graziai viduj uzrasysim. Manau, kad jiems turetu patikt. Kaip jus manot?

manau puiki mintis .o kas pagamins knyga?tas pats fotografas kur ir paveiksluos jusu svente?
as tai labai noreciau kokiu dovanu iteikt per pati baliu..
Atsakyti
QUOTE(AXTA @ 2009 03 04, 13:34)
manau puiki mintis .o kas pagamins knyga?tas pats fotografas kur ir paveiksluos jusu svente?
as tai labai noreciau kokiu dovanu iteikt per pati baliu..


As manau tevu dovanos yra kiekvienos nuotakos sprendimas. Jei tu nori dovanoti, tai liux ir pirmyn - manau teveliai tikrai apsidziaugs.

O ta knyga, tai maketusim patys is turimu nuotrauku. Mes turim Apple Mac kompa, sudesim visas nuotraukas i spec. siam kompui pritaikyta programa ir maketa issiusim i ta Apple kompanija (Apple teikia tokia paslauga ir ten netgi turi spec. knygas ivairiems gyvenimo atvejams, tame tarpe ir vestuvems). Per 3-4 savaites mums atsius atgal jau pagaminta knyga. Na aisku cia kaip nupasakojau, tai nezinau ar suprasi ax.gif

Mes jau viena karta taip darem, po keliones Prancuzijoje. Tikrai fainai atrodo. Gali pasirinkti koki tik nori fona, pats issidelioji kokias nori nuotraukas ir kaip nori, gali pasirinkti kietus viselius ar ne.

Aisku yra daug firmu kurie tokias knygas gamina, bet maniskis apskaiciavo, kad per Apple pigiausiai gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(AXTA @ 2009 03 04, 11:36)
Labas rytas,keliu temele i virsu 4u.gif
turiu toki klausimas o jus tevams planuojat ka nors dovanot?

Mes tai kolkas galvojam po vestuvių padovanoti gražų apipavidalintą cd su visom nuotraukom ir kokį nedidelį albumą aš jau pati suklijuočiau. Mūsų tėveliai neišrankūs, sako, nieko nereikia, tai nors taip jiems padėkosim smile.gif
Schroedingers Cat, super jaukūs kvietimai smile.gif Čia jūs užsakinėjot ar patys darėt?
Atsakyti
QUOTE(Schroedingers Cat @ 2009 03 04, 10:47)

Pasigirsiu savo kvietimais:


Labai silti pakvietimai!!! thumbup.gif

Mes del dovanu dar nieko negalvojom.
Musu CMB vestuviu proga abiems teveliams knyga su musu foto is tos dienos padovanojom smile.gif
Sikart nezinau... bet butu faina kazka panasaus padaryti, jei tik rasim kas daro smile.gif
Atsakyti
sveikutes. Vat pagaliau man leido prisijungti. smile.gif Taigi mano busimasis vyras is Danijos. Tuoksimes net 3 kartus. smile.gif PIrma santuoka (civiline) ivyks Lietuvoje pas tevus Zemaitijos kaime liepos 11, po savaites Danijoje seimyniniai pietus, na o ta tikraja data laikom rugpjucio 22 d. Lentvario baznycioj.

Beto kvietimai isties labai grazus. Mes kazkaip sugalvojom issiuntineti elektroninius, nes didzioji dauguma sveciu uzsenieciai ir reikejo tai padaryti gan skubiai, kad jie galetu pasiplanuoti.
Atsakyti