Įkraunama...
Įkraunama...

Teku už užsieniečio

QUOTE(Gerina @ 2009 08 05, 10:36)
Bet pasikartosiu, kiekvienos situacija labai skirtinga, tad ir pasirinkimai ivairus.

Na aš iš Lietuvos, bet niekad nesupratau biurokratizmų, kyšių ir blatų ir niekad nepripratau.

Bet ką čia diskutuot, papasakok, geriau, daugiau apie savo vestuves. Kaip praėjo, ką darėt ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Schroedingers Cat @ 2009 08 04, 16:09)
Kaip fainai biggrin.gif bet jūs ir civilinę atšventėt su svečiais ir t.t., ar bent jau taip iš nuotraukų atrodo?

Mes tai tik dviese tebuvom biggrin.gif

Pasirodysiu ir aš:

http://smg.photobuck...egena/vestuves/


Smagu smile.gif Man tao suknele patiko ax.gif
Nu pas mus situacija tokia, kad abu is skirtingu zemyno pusrutuliu.... tad taip ir sventem, kad niekas nebutu nuskriaustas smile.gif

QUOTE(Gerina @ 2009 08 05, 08:36)
Sveikos.

Ziuriu diskutavote del civilines ir baznytines santuokos. Kiekvienas renkasi kaip zmogui atrodo geriau.
As asmeniskai nenorejau keleto vestuviu datu, todel mes tuokemes tik Lietuvoje, ir tik baznycioje! Po to nuejom i metrikacijos biura tik liudijima issiimti. Zinoma, buvo tu dokumentu, bet mes juk is Lietuvos, priprate prie varinejimo nuo 1 langelio prie kito. Zinoma, vargina, kad maniskis pvz gimimo liudijima gauna per 5min, o as per 2 savaites, bet mano tikslas buvo vienos, bet rimtos ir grazios vestuves ir as ji pasiekiau. siaip, dabar Lietuvai esant ES viskas jau kur kas paprasciau, ir palyginus su mano drauge JAV ir dokumentais ten, tai Lietuva dar nebaisiausias variantas, manau.

Bet pasikartosiu, kiekvienos situacija labai skirtinga, tad ir pasirinkimai ivairus.


Taip, kiekvienos skirtinga... kai MB is Pietu Amerikos idomu kaip butu...
beje, gimimo liudijima mama iseme per diena.

QUOTE(Schroedingers Cat @ 2009 08 05, 11:25)
Na aš iš Lietuvos, bet niekad nesupratau biurokratizmų, kyšių ir blatų ir niekad nepripratau.

Bet ką čia diskutuot, papasakok, geriau, daugiau apie savo vestuves. Kaip praėjo, ką darėt ir t.t.


sutinku!


beje, jei kam reiks... santuoka galima legalizuoti LT Metrikacijos biure arba per ambasada. Siaip LT truktu apie pora dienu. Aisku reikia pries tai turet apostile bei vertimus. Siandien teko sudalyvauti ambasadoj, tai spejau issiaiskinti ir tai.....
Atsakyti
QUOTE(Rania @ 2009 08 05, 13:56)
Smagu smile.gif  Man tao suknele patiko ax.gif
Nu pas mus situacija tokia, kad abu is skirtingu zemyno pusrutuliu.... tad taip ir sventem, kad niekas nebutu nuskriaustas smile.gif

Aciu smile.gif As ta suknele zadu dar ir po vestuviu antra diena devet (nors mes nesvesim, tik pusryciausim kartu - valgysim kopustu sriuba! - ir issiskirstysim)

Suprantu jusu situacija, mes nors tik uz 1,5 val. skrydzio gyvenam, bet ir tai galvojom dvejas vestuves daryt - kiekvienoj saly. Dabar tiesiog vienoj sutuoktuves, kitoj vestuves biggrin.gif

Man ir MB kai pati data asmeniskai nesvarbios, tai ner ir problemu. Dar ne vienu metiniu ar menesio sukaktuviu nesventem, nei draugystes, nei pasipirsimo, nei vestuviu... kazkaip mums smagiau siurprizus daryti, nei tempti visokias geles ir degioti zvages pagal datas, nes reikia. Kiekvienam savo, taip sakant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Schroedingers Cat @ 2009 08 05, 13:07)
Aciu smile.gif As ta suknele zadu dar ir po vestuviu antra diena devet (nors mes nesvesim, tik pusryciausim kartu - valgysim kopustu sriuba! -  ir issiskirstysim)

Suprantu jusu situacija, mes nors tik uz 1,5 val. skrydzio gyvenam, bet ir tai galvojom dvejas vestuves daryt - kiekvienoj saly. Dabar tiesiog vienoj sutuoktuves, kitoj vestuves biggrin.gif

Man ir MB kai pati data asmeniskai nesvarbios, tai ner ir problemu. Dar ne vienu metiniu ar menesio sukaktuviu nesventem, nei draugystes, nei pasipirsimo, nei vestuviu... kazkaip mums smagiau siurprizus daryti, nei tempti visokias geles ir degioti zvages pagal datas, nes reikia. Kiekvienam savo, taip sakant biggrin.gif


drinks_cheers.gif
as ir saviske mastau uzsideti pries sokius...
nes kita tai ilga ir labai jau nepraktiska sokiams... bachata dar pasoksiu, i jau su salsa.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Schroedingers Cat @ 2009 08 05, 12:25)
Na aš iš Lietuvos, bet niekad nesupratau biurokratizmų, kyšių ir blatų ir niekad nepripratau.

Bet ką čia diskutuot, papasakok, geriau, daugiau apie savo vestuves. Kaip praėjo, ką darėt ir t.t.


As irgi nesuprantu kodel Lietuvoje viskas kur kas sudetingiau, nei galetu buti, bet yra kaip yra. O del vestuviu, tai nereikejo duoti jokiu kysiu ar blatu. Viskas padaroma, tik ilgiau trunka.
Del gimimo liudijimo man tiek ilgai reikejo laukti, nes patingejau vaziuoti i ta miesta, kuriame gimiau. Ten viskas zinoma butu greiciau, bet dabar reikejo laukti kol atsius pastu.

O vestuves praejo gerai! Net geriau, nei planavau.
Atsakyti
Mes tuokemes geguzi tik baznycioje ir tik kita diena uzregistravome civiline, Turejome siek tiek problemu su vyro dokumentais, nes neturejome apostiles, bet padejo ambasada o uzsienio reikalu ministerijoje legalizavome dokumentus.
Vestuves praejo puikiai, nors labai nerimavau pradzioje, nes buvo dvieju skirtingu tautu sveciai, o dar tarp uzsienieciu sveciu buvo geju poros. Muzikantas buvo nuostabus ir verteja puikiai vertejavo, tad visi linksminosi is sirdies.
Atsakyti
QUOTE(Gerina @ 2009 08 05, 18:06)

O vestuves praejo gerai! Net geriau, nei planavau.


Smagu girdeti! smile.gif
Ka veiket gamtoje?
Gal kokiu idomiu zaidmu rekomenduotum?

QUOTE(Nijoliuks @ 2009 08 05, 23:13)
Mes tuokemes geguzi tik baznycioje ir tik kita diena uzregistravome civiline, Turejome siek tiek problemu su vyro dokumentais, nes neturejome apostiles, bet padejo ambasada o uzsienio reikalu ministerijoje legalizavome dokumentus.
Vestuves praejo puikiai, nors labai nerimavau pradzioje, nes buvo dvieju skirtingu tautu sveciai, o dar tarp uzsienieciu sveciu buvo geju poros. Muzikantas buvo nuostabus ir verteja puikiai vertejavo, tad visi linksminosi is sirdies.


Gerai, kad viskas sekmingai issisprende smile.gif
Is kokios salies jaunasis buvo?
Atsakyti
[quote=Rania,2009 08 06, 11:22]
Smagu girdeti! smile.gif
Ka veiket gamtoje?
Gal kokiu idomiu zaidmu rekomenduotum?

Pas mus gamtos nebuvo. Mes dviese turejome fotosesija, o sveciai uzsuko i kavine po baznycios, o po to vaziavo i sventimo vieta.
Vakarienes metu buvo keletas vedejo organizuotu zaidimu. Bet ne itin daug, nes kazkaip netruko ir kitos veiklos, kaip kalbu, tokiu populiariu Norvegijoje, siaip sveikinimo zodziu, sokiu ir tt.
Atsakyti
QUOTE(Gerina @ 2009 08 05, 17:06)
As irgi nesuprantu kodel Lietuvoje viskas kur kas sudetingiau, nei galetu buti, bet yra kaip yra.

Sveikos, mergaites 4u.gif

Mes irgi vien del tos priezasties vestuves svesime 2 kartus ax.gif Civiline santuoka bus sudaryta Dubline savaite pries tikrasias vestuves, o jau baznytine su visais sventimais bus Lietuvoje rolleyes.gif

Butu, zinoma, zymiai paprasciau ir patogiau viska padaryti Lietuvoje, bet yra kaip yra ax.gif Anskciau daug isgyvenau del to, stresavau, o dabar netgi dziaugiuosi, kad vestuves svesime du kartus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(andromed111 @ 2009 08 06, 14:35)
Sveikos, mergaites 4u.gif

Mes irgi vien del tos priezasties vestuves svesime 2 kartus ax.gif Civiline santuoka bus sudaryta Dubline savaite pries tikrasias vestuves, o jau baznytine su visais sventimais bus Lietuvoje rolleyes.gif

Butu, zinoma, zymiai paprasciau ir patogiau viska padaryti Lietuvoje, bet yra kaip yra ax.gif Anskciau daug isgyvenau del to, stresavau, o dabar netgi dziaugiuosi, kad vestuves svesime du kartus tongue.gif

sveika smile.gif smagu vėl pamatyt.

papasakok daugiau detalių, ką žadat veikti, kaip visą dieną praleist?
Atsakyti
QUOTE(Schroedingers Cat @ 2009 08 07, 18:18)
sveika smile.gif smagu vėl pamatyt.

papasakok daugiau detalių, ką žadat veikti, kaip visą dieną praleist?

Na, civilines santuokos diena, tai jokiu ten planu kaip ir nera ax.gif Susituokiam po pietu, o paskui i restorana eisime pazymeti blush2.gif Taip ramiai zadame praleisti sia diena.

Na, o per tikrasias vestuves: 13 val. ceremonija bazynioje, paskui foto sesija Palangoje, na ir galiausiai visi vaziuosime i viesbucio restorana. Tenai jau musu vedejas organizuos viska ax.gif Bus siek tiek lietuvisku paprociu, siek tiek airisku(tevu sutikimas, lietuviskas tautinis ansamblis ir t.t.) Visko po truputi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(andromed111 @ 2009 08 07, 22:33)
Na, civilines santuokos diena, tai jokiu ten planu kaip ir nera ax.gif  Susituokiam po pietu, o paskui i restorana eisime pazymeti blush2.gif Taip ramiai zadame praleisti sia diena.

Na, o per tikrasias vestuves: 13 val. ceremonija bazynioje, paskui foto sesija Palangoje, na ir galiausiai visi vaziuosime i viesbucio restorana. Tenai jau musu vedejas organizuos viska ax.gif  Bus siek tiek lietuvisku paprociu, siek tiek airisku(tevu sutikimas, lietuviskas tautinis ansamblis ir t.t.)  Visko po truputi rolleyes.gif

Na pas mus panašiai smile.gif

Aš anksčiau visai nesijaudinau ir visai net nelaukiau, o dabar kai mažiau nei mėnuo liko, pradėjau vis labiau nerimti... bet taip maloniai ax.gif nors gal iš esmės kone labiau laukiu atostogų lotuliukas.gif tą savaitę prieš vestuves žadu labai pasilepint smile.gif
Atsakyti