Įkraunama...
Įkraunama...

Teku už užsieniečio

Fluffy - rašyk, nesikuklink smile.gif Išklausysim viską su malonumu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, niekas neberšot, bet aš nusprendžiau pasireikšt biggrin.gif

Vestuvės praėjo nuostabiai. Vienintelis blogas dalykas buvo oras, lijo vienintelę tą dieną per visą savaitę (nei prieš, nei po nė debesėlio nesimatė). Bet nepaisant lietaus, viskas praėjo puikiai. Nesigailiu nei kad dėl šukuosenos ir makiažo šeštą ryto kėliaus, nes labai gražiai padarė. O priesaiką sakant tiek man, tiek vyrui ašarėlės ištryško. Ceremonija apskritai labai graži buvo, nors ir viskas verčiama į anglų kalbą. Labai džiaugiuos, kad pasirinkom liuteronų bažnyčią. Jos daug kas nežino, bet viduje labai jauku, o nuotaika man dar dvasingesnė atrodo. Žodžiu ceremonija mus abu taip sukrėtė (geraja prasme), kad po to nei lietus pernelyg nerūpėjo.

Na o jau po to keliavom į užupį, uždėjom spyną ant tilto, tada MB pradėjo nešiot, bet po trečio karto jau aš ir mano mama liepėm jam nustot, kad jau įrodė vyriškumą lotuliukas.gif Tada svečiai išvažiavo į šventės vietą, o mudu pasilikom fotosesijai, per kurią daugiausia prasibučiavom blush2.gif

Pati vakaro šventė irgi praėjo gerai. Buvo daug tiek lietuviškų, tiek daniškų tradicijų, buvo sakomos labai fainos kalbos, su dainų, dramos elementais ir metaforom. Sakyčiau net labai netradicinės ir nenuobodžios, nors visos ilgos - po maždaug penkiolika minučių. Taip pat mano tėvai buvo sukūrę filmą iš mūsų abiejų vaikystės foto ir vėliau jau susipažinimo ir draugystės.

Na o jau visai vakare buvo fejerverkai (dėl lietaus teko juos paankstinti) ir po jų mūsų šokis, kurį mes padarėm pusiau siurp[rizu ir iš valso perėjo į salsą. Tada dar šiek tiek pašokom, bet aš jau buvau visai pavargusi ir nusitempiau MB į kambarį. Kadangi kambary turėjom milžinišką vonią, tai dar ten pagulėjom...

Tikiuos, kad atsiras dar nuotakų, ypač kitais metais, kurios atgaivins šią temą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Schroedingers Cat @ 2009 09 02, 13:40)
sveikos, niekas neberšot, bet aš nusprendžiau pasireikšt biggrin.gif

Vestuvės praėjo nuostabiai. Vienintelis blogas dalykas buvo oras, lijo vienintelę tą dieną per visą savaitę (nei prieš, nei po nė debesėlio nesimatė). Bet nepaisant lietaus, viskas praėjo puikiai. Nesigailiu nei kad dėl šukuosenos ir makiažo šeštą ryto kėliaus, nes labai gražiai padarė. O priesaiką sakant tiek man, tiek vyrui ašarėlės ištryško. Ceremonija apskritai labai graži buvo, nors ir viskas verčiama į anglų kalbą. Labai džiaugiuos, kad pasirinkom liuteronų bažnyčią. Jos daug kas nežino, bet viduje labai jauku, o nuotaika man dar dvasingesnė atrodo. Žodžiu ceremonija mus abu taip sukrėtė (geraja prasme), kad po to nei lietus pernelyg nerūpėjo.

Na o jau po to keliavom į užupį, uždėjom spyną ant tilto, tada MB pradėjo nešiot, bet po trečio karto jau aš ir mano mama liepėm jam nustot, kad jau įrodė vyriškumą lotuliukas.gif Tada svečiai išvažiavo į šventės vietą, o mudu pasilikom fotosesijai, per kurią daugiausia prasibučiavom blush2.gif

Pati vakaro šventė irgi praėjo gerai. Buvo daug tiek lietuviškų, tiek daniškų tradicijų, buvo sakomos labai fainos kalbos, su dainų, dramos elementais ir metaforom. Sakyčiau net labai netradicinės ir nenuobodžios, nors visos ilgos - po maždaug penkiolika minučių. Taip pat mano tėvai buvo sukūrę filmą iš mūsų abiejų vaikystės foto ir vėliau jau susipažinimo ir draugystės.

Na o jau visai vakare buvo fejerverkai (dėl lietaus teko juos paankstinti) ir po jų mūsų šokis, kurį mes padarėm pusiau siurp[rizu ir iš valso perėjo į salsą. Tada dar šiek tiek pašokom, bet aš jau buvau visai pavargusi ir nusitempiau MB į kambarį. Kadangi kambary turėjom milžinišką vonią, tai dar ten pagulėjom...

Tikiuos, kad atsiras dar nuotakų, ypač kitais metais, kurios atgaivins šią temą smile.gif

Sveikinimai Jusu seimynai, daug laimes, aistros, meiles wub.gif
Lietus sako,kad tik i gera, per musu svente irgi lijo 4u.gif Lauksim foto drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(angelicious @ 2009 09 02, 13:45)
Sveikinimai Jusu seimynai, daug laimes, aistros, meiles wub.gif
Lietus sako,kad tik i gera, per musu svente irgi lijo 4u.gif Lauksim foto  drinks_cheers.gif

ačiū, foto tikrai nepamiršiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Schroedingers Cat @ 2009 09 02, 12:40)
sveikos, niekas neberšot, bet aš nusprendžiau pasireikšt biggrin.gif
Vestuvės praėjo nuostabiai.

Sveikinimai šilčiausi clap.gif Būkit laimingi laimingi laimingi wub.gif
Atsakyti
sveikutes.gyvenu italijoj, 2010metais planuojam vestuves lietuvoje.mb italas.as yra siame forume panasi pora, kuri planuoja vestuves kita vasara?
Atsakyti
QUOTE(arinius @ 2009 09 03, 16:36)
sveikutes.gyvenu italijoj, 2010metais planuojam vestuves lietuvoje.mb italas.as yra siame forume panasi pora, kuri planuoja vestuves kita vasara?


Na, cia buvo 2009 nuotakos. Visos istekejo, tad manau, kad mums jau laikas uzleisti vieta kitu metu nuotakoms!! drinks_cheers.gif

Sekmes planuojant!!!
Atsakyti
Manau atsiras palaipsniui daugiau nuotakėlių, ypač padaugės pavasarį. Bet jei kokios pagalbos reik, tai manau jau ištekėjusios mielai atsakys biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Sveikos merginos!

As irgi pasireiksiu, gal naujoms nuotakelems pravers:)
mums svente buvo thumbup.gif , tad dabar taip sunku grizti i realybe... doh.gif
Viskas buvo kaip pasakoj wub.gif
Dabar kantresnems ilgas aprasymas apacioje smile.gif

Viskas prasidejo ne taip sklandziai (torta padare butent toki, kokio nenorejau (bet skanus buvo) & kirpykloj nuotaika numuse), bet kai grizau namo pajauciau, kad musu svente po truputi isibegeja.. dar spejom ramiai papietauti su MV o paskui prasidejo pulko sutikimai.

Baznycioj viskas praejo labai graziai wub.gif nors ceremonija buvo 20 min, bet uzteko smile.gif Priesaika sakem angliskaiplius linkejima isverciau tiesiogiai kunigui paprasius smile.gif

Paskui kas norejo vaziavo su mumis i gamta, tai dar spejom pasifotografuot ant begiu, o paskui jau teko sleptis nuo lietaus. Gerai, kad musu fotografe buvo pasiulius vaziuot pas juos, tai ten buvo super wub.gif Nieko geriau ir negalejo buti, dabar nekantriai laukiu foto blush2.gif Isvis del foto buvau rami ir tas pasiteisino, turejom 2 fotografus nuolat, plius dar viena fotosesijai. Tad su visais turime foto ir ne po viena. Vienos pozuotos, kitos naturalios. Labai labai laukiu wub.gif

Kdangi MV ne lietuvis, tad norejome, kad butu lietuvisku tradiciju, bet ne viskas pagal tai. Del to tikrai buvo daug streso pries tai, bet rezultatas buvo to vertas.
Sventes vieta pasirinkome Meiles Laiptu sodyba Tabalenkoje, nes ten mums buvo tikrai grazi, elegantiska aplinka plius labai erdvu (80 zmoniu buvo, dauguma soko, o tikrai nebuvom susigrude). Be to, seimininkai labai padejo ruosiant dekoracijas, apgyvendinant svecius (nuo ketvirtadienio), atsakydavo i visus klausimus greit, tad sventes dienai atejus nebuvo jokiu nemaloniu siurprizu.
Gaila, kad oras pasitaike lietingas, nes lauke fakelai apsviete terasa bei aplinka... Dauguma ten ir praleido antraja diena smile.gif

Tiesa, muzikantai (Mila ir Vilniaus Solonistai) bei DJ (Aivaras) buvo superiniai! Pasirinkom netradicinius, jie daugiau groja latinu muzika bei hitus. Bet tikrai viskas buvo super! Visi soko trype iki pat 6val ryto be batu. Tikrai buvo nerealu matyti, kaip visi linksminosi smile.gif

Beje, seimininkes buvo superines!!! Maistas ypac skanus (ir graziai dekoruotas), visi tik gyre. Plius jos atlaike visus draugu antpludzius penktadieni/sestadieni dar iki sventes, kai visi tik i virtuve lenda ir iesko ka nugriebti smile.gif

Siaip galeciau pasakoti ir pasakoti, nes ispudziu labai daug ax.gif Imesiu nuotraukas, kai tik gausime...

Visoms linkiu, kad tai butu jusu diena, ir darykite tai pagal save wub.gif

Beje, jei kas jaudinasi del kalbos.. visi susibendravo, paversdavo vienas kitam. Mano drauge tiesiogiai verte visas pirsliu kalbas ekspromptu.

QUOTE(Schroedingers Cat @ 2009 09 02, 11:40)
sveikos, niekas neberšot, bet aš nusprendžiau pasireikšt biggrin.gif

Vestuvės praėjo nuostabiai. Vienintelis blogas dalykas buvo oras, lijo vienintelę tą dieną per visą savaitę (nei prieš, nei po nė debesėlio nesimatė).



Smagu skaityt tokius ispudzius! Del oro sutinku, bet "lietus Lietuvoj" smile.gif
Lauksime foto smile.gif

QUOTE(Schroedingers Cat @ 2009 09 04, 15:36)
Manau atsiras palaipsniui daugiau nuotakėlių, ypač padaugės pavasarį. Bet jei kokios pagalbos reik, tai manau jau ištekėjusios mielai atsakys biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikinimai Rania 4u.gif

smagu girdėt, kad visas taip "superingai" praėjo smile.gif įdomu ir tavo foto pamatyt. Kažkaip nemažai vestuvių buvo tą dieną, praeidami fotosesijos ir panašiai metu pasveikinom dar dvi vestuves, vieną jubiliejų ir vieną mergvakarį smile.gif nusifotkinom dar su kai kuriaisi ir šampo išgėrėm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Schroedingers Cat @ 2009 09 05, 14:58)
sveikinimai Rania 4u.gif

smagu girdėt, kad visas taip "superingai" praėjo smile.gif  įdomu ir tavo foto pamatyt. Kažkaip nemažai vestuvių buvo tą dieną, praeidami fotosesijos ir panašiai metu pasveikinom dar dvi vestuves, vieną jubiliejų ir vieną mergvakarį smile.gif nusifotkinom dar su kai kuriaisi ir šampo išgėrėm biggrin.gif


Nu jo, cia as pasireiskiau.... blush2.gif va taip buna, kai emocijos kalba ax.gif

Is tiesu daug vestuviu buvo ta diena, vien toje pacioje baznycioje 15 poru sutuoke....
Atsakyti
QUOTE(Rania @ 2009 09 07, 11:11)
Nu jo, cia as pasireiskiau.... blush2.gif va taip buna, kai emocijos kalba  ax.gif

Is tiesu daug vestuviu buvo ta diena, vien toje pacioje baznycioje 15 poru sutuoke....

Nieko, kaip tik smagu wink.gif Beje, kur dabar esat? Dar Lietuvoj?

Mūsų bažnyčioj irgi dar viena pora prieš mus buvo, nors šiaip (kadangi liuteronų Lietuvoje nedaug) vestuvių apskritai nelabai daug būna.
Atsakyti