Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 03 19, 09:55)
bet tai dabar negi eit iš naujo badytis ? g.gif kažin kodėl daktarams sunku pasakyt ,kad reikia papildomo tyrimo doh.gif


Na šeimos gydytojai, kad ir kokie visažiniai jie turėtų būti, bet tikrai daugiausiai savo laiko neskiria tokiems dalykams kaip šiuolaikinė dermatologija ir plaukų slinkimas. Retas dermatologas turės labai aiškią nuomonę šitu klausimu, jei pvz. jo arkliukas yra spuogai mirksiukas.gif

Šiaip tai daug kur vakarų pasaulyje feritino tyrimai yra vertinami labai rimtai, siekiant moteriškėm anksčiau nustatyti mažakaraujystę ir gražinti darbingumą laiku, kol firmos nuostolių dėl to nepatyrė g.gif biggrin.gif . Mūsų moterims, deja, tokio dėmesio nėra skiriama schmoll.gif . Ir gyvena jos nuvargusios, amžinai skaudančia galva, dėmesį koncentruot sunku, plaukai slenka, oda sausėja, nagai prastėja ir t.t. verysad.gif
Atsakyti
labas rytas,

ir as esiu i poliklinika rytoj, prie progos paprasysiu kad padarytu tyrimus del feritino ir bendrai del vitaminu ir gelezies. o kur reikia skydliauke tirti? kaip tiria? ar skauda?

nes kazkaip smarkiai isslinko plaukai man verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 03 19, 10:28)
labas rytas,

ir as esiu i poliklinika rytoj, prie progos paprasysiu kad padarytu tyrimus del feritino ir bendrai del vitaminu ir gelezies. o kur reikia skydliauke tirti? kaip tiria? ar skauda?

nes kazkaip smarkiai isslinko plaukai man  verysad.gif


Na paprastai skydliaukę echoskopuoja, tai skaudėt neskauda biggrin.gif , tik pliurzė nuo tos permatomos želė ant kaklo lieka, fe, reikia po to ją valytis, aš jos nemėgstu labai schmoll.gif , bet ji tikrai nekenksminga, tik tokia pagalbinė priemonė....gliti ax.gif blush2.gif
Atsakyti
is po nestumo nuslinko puse plauku doh.gif tikras kosmaras doh.gif neseniai nusipirkau sampuna ir kauke nuo plauku slinkimo biggrin.gif vos po vieno plovimo plauku nebebarstau kuokstais smile.gif stebuklas g.gif tik va...pykstu ant saves, kad nusipirkau tik dabar verysad.gif
jei kam idomu, tai sampuno ir kaukes pavadinimas k.therapy active, LAKME ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2009 03 19, 00:50)
kad po gimdymo slenka-tai cia nieko nuostabaus ir tikrai-naturalu.juk,jei dar ir maitini,truksta medziagu kai kuriu,o juk nepradesi gerti visokiu papildu-juk vaikeliui persiduos tada.as iki kol maitinau-1,5metu,didelio slinkimo ir nepastebejau.nebuvo man siotaip,kaip dabar,kad kuokstais traukiu doh.gif
na,pradejau intensyvia terapija as cia su tom kerastase ampulem,sampunu,dar tabletikiu laukiu-tai kai praies geras men-ziuresim,ar kas pasikeite biggrin.gif

o as pagimdziau du vaikiukus su 2 m pertrauka, vyresneli zindziau iki 1m 9men (jau 3men laukiausi mazosios), mazyle dar vis zindau, vitaminus geriau tik per pirmaji nestuma - zindydama negeriau, nes sunus alergiskas stipriai buvo, su antru nestumu vemiau nuo tu tableciu, dabar vis dar negaliu prisiverst nuryti tabletes, tai organizmas jau 4,5 metu pas mane varo uz du. tai tikrai naturalu, kad metu plaukus. bet, kaip ir sakiau, jau jau jau... nuotaika gereja, nes ir plaukai po visokiu bandymu grazesni pasidare. ko gero reik tuos nuziurusius galus pakirpt, ir visai gerai atrodys ax.gif
Papildyta:
QUOTE(eva26 @ 2009 03 19, 12:44)
is po nestumo nuslinko puse plauku  doh.gif tikras kosmaras  doh.gif neseniai nusipirkau sampuna ir kauke nuo plauku slinkimo  biggrin.gif vos po vieno plovimo plauku nebebarstau kuokstais  smile.gif stebuklas  g.gif tik va...pykstu ant saves, kad nusipirkau tik dabar  verysad.gif
jei kam idomu, tai sampuno ir kaukes pavadinimas k.therapy active, LAKME  ax.gif

sita ir as naudojau blink.gif gal ir man butent jis padejo??? bigsmile.gif nes kai daug visko meginau, nezinau, kas realiai man padejo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eva26 @ 2009 03 19, 12:44)
is po nestumo nuslinko puse plauku  doh.gif tikras kosmaras  doh.gif neseniai nusipirkau sampuna ir kauke nuo plauku slinkimo  biggrin.gif vos po vieno plovimo plauku nebebarstau kuokstais  smile.gif stebuklas  g.gif tik va...pykstu ant saves, kad nusipirkau tik dabar  verysad.gif
jei kam idomu, tai sampuno ir kaukes pavadinimas k.therapy active, LAKME  ax.gif

o kur pirkote? kokia kaina? 4u.gif
Atsakyti
medinese sukuose, o kainos nelabai atsimenu blush2.gif uz abu apie 100 lt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(skarbonke @ 2009 03 19, 13:01)
o kur pirkote? kokia kaina? 4u.gif

vaistinese yra, camelijoj, euro. sampuna camelijoj pirkau lygtai uz ~30lt, o euro vaistinej ta pati maciau uz 37!!! losjono kainos nepamenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eva26 @ 2009 03 19, 14:27)
medinese sukuose, o kainos nelabai atsimenu  blush2.gif uz abu apie 100 lt  unsure.gif



QUOTE(jurgitaru @ 2009 03 19, 14:39)
vaistinese yra, camelijoj, euro. sampuna camelijoj pirkau lygtai uz ~30lt, o euro vaistinej ta pati maciau uz 37!!! losjono kainos nepamenu blush2.gif

aciu labai 4u.gif vaziuosiu savaitgali i Lenkija tai gal dar pigiau rasiu blush2.gif
Atsakyti
Slinko ir man kuokstais, baisu jau buvo pasidare... nei vieno galvos plovimo be uzsikimsusios vonios nebuvo, siaubas. Bet dabar labai susitvarke, net pati negaliu patiket ir net bijau dar garsiai sakyti, kad vel neprasidetu.. pradejau gerti cinka pries gera menesi- tiesiog be jokiu priedu, paprastas cinkas- 100 tableciu 15 Lt. ir ka jus galvojat- vietoj uzsikimsusios vonios ir kuokstu sepety as ju randu visai mazai, net negaliu patiket, kiek perfectil geriau ir t.t. nei puses tiek gerio nepadare kiek paprasciausias cinkas smile.gif tikiuosi cia ne trumpalaikis efektas..gal ir jums padetu, labai labai to linkiu 4u.gif
Atsakyti
O as galiu pasidziaugti(tyliai)plaukuciai apstojo slinkt!.Nezinau kas padejo,bet geriu b grupes vitaminus,trinu cemeryciu vandeniu(rusisku),ir naudoju Vital Natur sampuna su chna,kuris yra is zoleliu,stiprinancius plaukus.Naudoju ji trumpai,bet pastebejau,kad butent po jo apstojo slinkt plaukuciai,beto jis tinka rudaplaukems,nes paryskina plauku spalva. smile.gif Nu va pasidalinau savo patirtimi.O palukuciai slinko ziauriai. verysad.gif
Atsakyti
nu va, pavasaris, pradejo ir man po biski plaukuciai eit salin doh.gif sakau gal isbandyt eurokos placentos ampules g.gif
Atsakyti