Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(biteMaja99 @ 2009 03 27, 09:21)
Geležies kiekis kraujo serume kinta per visą parą, ir gydytojai, kurie sako, kad feritino tyrimas šiuo atveju tiksliausias - teisūs thumbup.gif


Aciu 4u.gif uz atsakymus.Bandysiu ir as toliau tirtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 03 26, 16:17)
kaip ten su tom placentos ampulem? ar dar yra naudojanciu jas?..
pagaliau prisiruosiau ir as iki eurokos nuslinkti ju nusipirkti blush2.gif , gal kas palaikys kompanija pasiteplioti? mirksiukas.gif
4u.gif

as tepuosi ampulemis biggrin.gif as pirkau grynai tik su placenta, be pantenolio. ir mano kambariokes irgi tepliojasi.

keleta kartu per metus pasidarau kursa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 03 27, 10:24)
as tepuosi ampulemis  biggrin.gif as pirkau grynai tik su placenta, be pantenolio. ir mano kambariokes irgi tepliojasi.

keleta kartu per metus pasidarau kursa  blush2.gif


is tavo post'o kitoj temoj supratau,kad tos ampulytes padejo ezzy atauginti mirksiukas.gif
tikiuosi ir as tokio efekto.... 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 03 27, 10:03)
is tavo post'o kitoj temoj supratau,kad tos ampulytes padejo ezzy atauginti mirksiukas.gif
tikiuosi ir as tokio efekto.... 4u.gif

aga, niekada namaciau anksciau to ezio pas save, o rudeni po kurso (16-18 ampuliu) pamaciau ji. Dabar jau antenos... Aisku, nervuoja tas ezys kai uodega supinu, nes negraziai su antenom... (mano plaukas biski pasisiausia), bet kai pagalvoju kas kai paaugs bus storesni plaukai... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 03 26, 15:09)
kažkaip keista,man laborantė sakė,kad feritinas kai 100 tai labai gerai g.gif laukiu atsakimo koks mano unsure.gif geležies dariausi pas mane 8,6 unsure.gif dar darysiuos skydliaukės tyrimus unsure.gif


Merginos, ar negali buti, kad skirtingos labaratorijos pateikia tyrimu rezultatus pagal savo vertinimo skales, todel normaliuose tyrimuose visada nurodoma ir norma? nes as dariau feritina geromedoje ir rezultats - 32, o salia parasyta, kad norma 15-150, tai man ten darbuotoja pasake, kad viskas gerai. Is tikruju galvoju, gal per mazai ir del to plaukai slenka. Ka jus galvojat? g.gif
Atsakyti
sako padeda ajerai nuo slinkimo g.gif bet plaukus reikia kiekvieną dieną skalauti ajerais rolleyes.gif kol nebeslinks, pati tik pradėti žadu jais naudotis tai matysiu koks bus poveikis, nes jau žiauriai slenka plaukai doh.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
gali buti,kad padeda. kazkur skaiciau,kad buvo sudetyje ajeru ekstrakto-dabar jau net neatsimenu doh.gif blush2.gif
o as va tesiu savo kerastase programa,kolkas tik antra savaite,bet galiu pasakyt-matosi pagerejimas thumbup.gif tfu tfu tfu,neprisikalbejus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SaulesSpindulelis @ 2009 03 28, 00:50)
sako padeda ajerai nuo slinkimo g.gif bet plaukus reikia kiekvieną dieną skalauti ajerais rolleyes.gif kol nebeslinks, pati tik pradėti žadu jais naudotis tai matysiu koks bus poveikis, nes jau žiauriai slenka plaukai doh.gif  cry.gif  cry.gif

Ajerai padeda labai. smile.gif Patikrinta asmeniskai. thumbup.gif Tik man greitai pritruksta kantrybes juos ruosti. Kas diena skalauti tikrai nera butina. As perkalaudavau ajeru nuoviru plaukus po galvos plovimo. As pvz plaunu kas antra diena. mirksiukas.gif
Po keliu is eiles tokiu proceduru slinkimas gerokai sumazejo ir buvo jau beveik apstojes, bet vos tik nustojau kartoti sia procedura, slinkimas netruko atsinaujinti. unsure.gif
Ajeru saknu turejau pasikasusi pati. O nuovira ruosdavau taip: uzpildavau saujele smulkintu saknu verdanciu vandeniu i gelezini puoduka, tada ta puoduka istatydavau i katiliuka su verdanciu vandeniu ir ant labai mazos ugneles pavirdavau gera pusvalandi. Toki ruosimo buda perskaiciau savo zolininkes zinyne. 4u.gif Sekmes jei uzsiimsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2009 03 28, 00:27)
Merginos, ar negali buti, kad skirtingos labaratorijos pateikia tyrimu rezultatus pagal savo vertinimo skales, todel normaliuose tyrimuose visada nurodoma ir norma? nes as dariau feritina geromedoje ir rezultats - 32, o salia parasyta, kad norma 15-150, tai man ten darbuotoja pasake, kad viskas gerai. Is tikruju galvoju, gal per mazai ir del to plaukai slenka. Ka jus galvojat?  g.gif


ne negali buti, bet tikrai taip ir yra. kiekviena laboratorija turi savas normas. nes skirtinga aparatura, reagentai,paklaidos ir pan.

QUOTE(SaulesSpindulelis @ 2009 03 28, 00:50)
sako padeda ajerai nuo slinkimo g.gif bet plaukus reikia kiekvieną dieną skalauti ajerais rolleyes.gif kol nebeslinks, pati tik pradėti žadu jais naudotis tai matysiu koks bus poveikis, nes jau žiauriai slenka plaukai doh.gif  cry.gif  cry.gif



padeda padeda ajerai smile.gif ruosdavau taip pat kaip Kinda aprase. Tik man jie trupuciuka plaukus pasviesina. bet lyginant su slinkimu tai niekis smile.gif
Atsakyti
tai nudžiuginot mane sakydamos kad padeda ajerai mirksiukas.gif bent kažkiek pristabdysiu tą slinkimą bent jau kol papilnės plaukų iš naujai augančių bigsmile.gif
Atsakyti
o is kur ajeru gauti? 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanell @ 2009 03 29, 10:19)
o is kur ajeru gauti? 4u.gif  wub.gif

maciau galima vaistineje nusipirkti 4u.gif dabar esu nupirsku varnalesu saknies, kitakart skalausiu ajerais....
Atsakyti