Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Eve-line @ 2009 03 29, 11:26)
dabar esu nupirsku varnalesu saknies, kitakart skalausiu ajerais....

ir varnalesu vaistinej galima rasti? varnalesos, girdejau, plaukams labai gerai tinka ir nuo slinkimo, ir nuo luzinejimo ir nuo pleiskanu. o varnalesu nuoviras tai kaip ir aliejus veikia panasiai? kaip ji ruosiat ir naudojat?
Atsakyti
QUOTE(jurgitaru @ 2009 03 29, 11:36)
ir varnalesu vaistinej galima rasti? varnalesos, girdejau, plaukams labai gerai tinka ir nuo slinkimo, ir nuo luzinejimo ir nuo pleiskanu. o varnalesu nuoviras tai kaip ir aliejus veikia panasiai? kaip ji ruosiat ir naudojat?

aha, varnalesos gerai nuo slinkimo. as tai specialiai nieko neruosiu, bet beveik pagal recepta darau. imetu 25g saknies i litra vandens, (kartais medetku imetu kai turiu), paviria 5-10 minuciu. atvesta. paskui as arba itrinu i saknis ir paskui palaikau keleta minuciu ir nuplaunu svariu vandeniu, arba nenuplaunu...

tikslus receptas sios temos pradzioje:
20 g varnalėšos šaknų ir 10 g medetkos žiedų užpilti 1 litru verdančio vandens ir pakaitinti ant silpnos ugnies. Šiuo nuoviru plauti galvą bent du kartus per savaitę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eve-line: 29 kovo 2009 - 10:52
O geriau nuplauti ar nenuplauti? blush2.gif ir idomu kuris geresnis,varnalesu ar ajeru nuo slinkimo g.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanell @ 2009 03 29, 12:00)
O geriau nuplauti ar  nenuplauti? blush2.gif  ir idomu kuris geresnis,varnalesu ar ajeru nuo slinkimo g.gif  cool.gif

nezinau, as nuplaunu, nes man varnalesos laaabai smirda. kai gaminu nuovira, visas butas grybais smirda lotuliukas.gif tai as bent jau nuo galiuku nuplanu biggrin.gif

as tai galvoju ajerus ir varnalesas sumaisyti ir daryti bendra nuovira biggrin.gif
Atsakyti
Oho, experimentatore thumbup.gif reiks siandien uzsukti i vaistine paimt ka, nes plaukai,kacdf ir verk doh.gif dar dazyt noriu,tai reikia pastiprinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanell @ 2009 03 29, 12:07)
Oho, experimentatore thumbup.gif  reiks siandien uzsukti i vaistine paimt ka, nes plaukai,kacdf ir verk doh.gif  dar dazyt noriu,tai reikia pastiprinti 4u.gif

aha, as irgi pries dazyma stiprinu biggrin.gif po dvieju sav dazysiu... o plaukai pradeda slinkti.... doh.gif tai baisu.

ka tik prisiminiau, kad Vln galima nemokamai pririnkti apyniu (Pilaiteje prie ezeru pernai rudeni moterys rinko), tai zadu rudeni surinti ir plaukus skalauti...
Atsakyti
Mane,mane irgi paimk. blush2.gif lotuliukas.gif man mirtinai reikai,nes tie plaukai,tik papildoma beda lotuliukas.gif ..o kaip stiprini? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanell @ 2009 03 29, 12:15)
Mane,mane irgi paimk. blush2.gif  lotuliukas.gif  man mirtinai reikai,nes tie plaukai,tik papildoma beda lotuliukas.gif ..o kaip stiprini? ax.gif

as dabar va pereinu prie nuoviru... Varnalesu, dirvinio asiuklio... ajeru isbandyti noriu...
Dzintars balzama sia sav nupirkau.
ampuliu kursa ipusejau.
i sampuna ilasinau rozmarinu EA (smirda sampunas nors tu ka...)
galvoju gal sampuna Fitoval nupirkti... pradejau gerti A+E vitaminus (tiek odai gerai, tiek plaukam).

ir galiukams aliejus naudoju.

nieko stebuklingo nedarau... blush2.gif

o apyniu tai noreciau pririnkti... kodel tada nesugalvojau, o pilaiteje ju labai daug...
Papildyta:
Balinio ajero nuoviras, kuris ypač tinka staigaus plikimo sustabdymui: 3 šaukštus susmulkinto balinio ajero šaknų užpilkite puse litro acto, pavirkite 15 minučių ant silpnos ugnies, palikite ataušti, po to nukoškite. Nuoviru įtrinkite galvos odą.


* Jei anksti pradėjote plikti, plaukus įtrinkite ir skalaukite apynių spurgų nuoviru: 1 šaukštą apynių spurgų užpilkite 1 stikline verdančio vandens, pavirkite pusvalandį ant silpnos ugnies, palikite atvėsti, po to nukoškite.


tai reikia apyniu spurgas rinkti g.gif o rinkti reikia rugsejo menesi... rolleyes.gif reikes priminima uzstatyti dabar lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eve-line: 29 kovo 2009 - 11:38
Manes tik nepamirsk lotuliukas.gif ,oj as ne tiek daug, bet Fitoval man nepadejo,naudojau su ampulemis. doh.gif 4u.gif
na tikra kankyne,o kokia spalvyte dazysi? blush2.gif
nuovirais netikedavau, bet,jauciu,kad teks patiketi lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanell @ 2009 03 29, 12:49)
Manes tik nepamirsk lotuliukas.gif ,oj as ne tiek daug, bet Fitoval man nepadejo,naudojau su ampulemis. doh.gif  4u.gif
na tikra kankyne,o kokia spalvyte dazysi? blush2.gif
nuovirais netikedavau, bet,jauciu,kad teks patiketi lotuliukas.gif  wub.gif

as irgi nuovirais nelabai tikejau, bet galvoju kad gal laikas pakeisti priemones, nes plaukai jau priprate prie ampuliu ir alieju...
galiausiai apsiribosiu tik nuovirais ir eteriniu aliejumi. padarysiu pertrauka nuo ampuliu ir alieju.

tuoj dilgeles prades augti, reikes dilgeliu pririnkti, bet speju Vln nerasiu, teks vaziuoti pas tevus...

o dazysiu Mokka ruda+karameline ruda (maisysiu dvi spalvas, nezinau kas cia gausis...)
Atsakyti
Turetu grazi gautis wub.gif na taip,as irgi db neapkrausiu,o apsiribosiu antpilu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 03 29, 10:26)
maciau galima vaistineje nusipirkti  4u.gif  dabar esu nupirsku varnalesu saknies, kitakart skalausiu ajerais....
O kokiam pavidale tuos ajerus pardavinėja ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti