Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

as ryt suzinosiu savo tyrimu rezultatus bigsmile.gif o siaip savavaliskai pradejau gert skysta felezi...gal pades...nes as visai nebesuprantu: tai lyg ir apstoja slinkt, tai vel kuokstais...kazko matyt man truksta...naudoju ir varnalesas, ir ta svoguna(bet dabar pertrauka darysiu), ir tos babuskos kapsules aliejines (bet jos augima skatinancios)...reik ir man tu su placenta...visada skeptiskai ziurejau i jas, nes labai jau pigios...bet dabar mastau kad reik pabandyt... rolleyes.gif
Jurgutele, kas per losjonas? bigsmile.gif kur, kiek? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 30 kovo 2009 - 11:56
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 03 30, 13:55)
as ryt suzinosiu savo tyrimu rezultatus  bigsmile.gif  o siaip savavaliskai pradejau gert skysta felezi...gal pades...nes as visai nebesuprantu: tai lyg ir apstoja slinkt, tai vel kuokstais...kazko matyt man truksta...naudoju ir varnalesas, ir ta svoguna(bet dabar pertrauka darysiu), ir tos babuskos kapsules aliejines (bet jos augima skatinancios)...reik ir man tu su placenta...visada skeptiskai ziurejau i jas, nes labai jau pigios...bet dabar mastau kad reik pabandyt... rolleyes.gif
Jurgutele, kas per losjonas?  bigsmile.gif  kur, kiek?  bigsmile.gif

maniskes ir pigios[uz 8 mokejau 12 eu] bet padeda.o pasidairius manau rasi ir brangesniu firmu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BOMBONKE :): 30 kovo 2009 - 12:15
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 03 30, 12:55)
reik ir man tu su placenta...visada skeptiskai ziurejau i jas, nes labai jau pigios...bet dabar mastau kad reik pabandyt... rolleyes.gif


ne kainoje esme. Vat pavyzdys: As dirbau didmenoj. Mes prekiavom profesine kosmetika ir pigiaku. Ir Turejom dvieju rusiu ampules su placenta: pigiaka is Eurokoso ir 3kart brangesnius tipo is profo... Tik pradejus dirbti aisku nusipirkau profo (mes galejom pigiau isigyti sau)... Kadangi dirbau su sudetim, atkapsciau abieju ampuliu rusiu sudeti procentais, palyginau - skirtumo jokio. Tai kam moketi brangiau, jei pigesnese ampulese ta pati sudetis??
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 03 30, 12:55)

Jurgutele, kas per losjonas?  bigsmile.gif  kur, kiek?  bigsmile.gif

Keune Revitalizing Elixir stimuliuojantis losjonas su imbieru ir citrina ,150 ml apie 50 LT ,tiksliai nepamenu ,pirkau kirpykloj 4u.gif
Atsakyti
Ot mano protelis,galvoju stiprint, betneatsispyriau nepadazius doh.gif O tai itakoja slinkima? blush2.gif ( naturalus zoleliu tonikas)
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 03 30, 13:05)
ne kainoje esme. Vat pavyzdys: As dirbau didmenoj. Mes prekiavom profesine kosmetika ir pigiaku. Ir Turejom dvieju rusiu ampules su placenta: pigiaka is Eurokoso ir 3kart brangesnius tipo is profo... Tik pradejus dirbti aisku nusipirkau profo (mes galejom pigiau isigyti sau)... Kadangi dirbau su sudetim, atkapsciau abieju ampuliu rusiu sudeti procentais, palyginau - skirtumo jokio. Tai kam moketi brangiau, jei pigesnese ampulese ta pati sudetis??

tikiu, tik man, eiliniam pirkejui, atrodo kad uz 2 lt - taip sakant ant pagaliuko...tai va ir bijai kad po to plaukai nenuslinktu visai nuo tokiu ampuliu...bet geriausias prekes "gerumo" irodymas- naudojusiuju nuomone. tikrai jas bandysiu bigsmile.gif

Chanell, nemanau kad labai pakenkei...tuo labiau kad naturalus ir zoleliu... mirksiukas.gif

Jurgutele, REIKIA man to losjono!! lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 30 kovo 2009 - 12:46
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 03 30, 13:46)
tikiu, tik man, eiliniam pirkejui, atrodo kad uz 2 lt - taip sakant ant pagaliuko...tai va ir bijai kad po to plaukai nenuslinktu visai nuo tokiu ampuliu...bet geriausias prekes "gerumo" irodymas- naudojusiuju nuomone. tikrai jas bandysiu  bigsmile.gif

Chanell, nemanau kad labai pakenkei...tuo labiau kad naturalus ir zoleliu...  mirksiukas.gif

Jurgutele, REIKIA man to losjono!! lotuliukas.gif

na va ,ne taip senai paradvinėjau likutį išparduotuvėj ,nes nutariau pakeisti visą plaukų liniją ir nemaišau priemonių doh.gif Dar turiu Keune šampūną tos pačios serijos nuo slinkimo ,irgi thumbup.gif ,galėčiau parduot , bet kad pas mus tokios nesąmonės ,pašte už siuntimą ima 12 ,40 blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 30 kovo 2009 - 12:54
sveiki, mano plaukai visada buvo stori ir garbanoti, visos drauges, kirpejos, net mokytojos pavydedavo. bet va viskas pasikeite po gimdymo... plaukai istyso, mazai besigarbanoja ir jau metai kaip smunka verysad.gif nezinau ka daryti. ir su kaiusinais trindavau galva ir su zoleliu arbatom skalaudavau, bet vis trunka kantrybe. bet va jau kokie 2menesiai neiseina viena mintis is galvos 4u.gif gal nusiskusti galva plikai?gal atauktu grazesni plaukai??? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrielyyyte @ 2009 03 30, 14:35)
gal nusiskusti galva plikai?gal atauktu grazesni plaukai??? lotuliukas.gif

dar viena... ar ta pati? blink.gif viena supermama irgi kazka tokio buvo sugalvojus, atrodo ir nusikirpo, bet tiksliai nepamenu...
Atsakyti
QUOTE(gabrielyyyte @ 2009 03 30, 14:35)
sveiki, mano plaukai visada buvo stori ir garbanoti, visos drauges, kirpejos, net mokytojos pavydedavo. bet va viskas pasikeite po gimdymo... plaukai istyso, mazai besigarbanoja ir jau metai kaip smunka  verysad.gif nezinau ka daryti. ir su kaiusinais trindavau galva ir su zoleliu arbatom skalaudavau, bet vis trunka kantrybe. bet va jau kokie 2menesiai neiseina viena mintis is galvos 4u.gif gal nusiskusti galva plikai?gal atauktu grazesni plaukai??? lotuliukas.gif


Sveika,
na man tas pats buvo po gymdymo. As atstaciau slinkima gerdama vitamina C ir zuvu taukus (kapsulemis) Dar nusipirkau toki plauku saknu seruma (Faberlic) ir po puses metu - nebeslinka smile.gif
Atsakyti
Tavo valia,jei tuo tiki - pirmyn ax.gif bet kaip but,kol ataugines? g.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 03 30, 12:55)
as ryt suzinosiu savo tyrimu rezultatus  bigsmile.gif  o siaip savavaliskai pradejau gert skysta felezi...gal pades...nes as visai nebesuprantu: tai lyg ir apstoja slinkt, tai vel kuokstais...kazko matyt man truksta...naudoju ir varnalesas, ir ta svoguna(bet dabar pertrauka darysiu), ir tos babuskos kapsules aliejines (bet jos augima skatinancios)...reik ir man tu su placenta...visada skeptiskai ziurejau i jas, nes labai jau pigios...bet dabar mastau kad reik pabandyt... rolleyes.gif
Jurgutele, kas per losjonas?  bigsmile.gif  kur, kiek?  bigsmile.gif

man irgi tai lyg apstoja tai vel kuokstais doh.gif Bet pastebejau kad man jie luzineja doh.gif tai irgi nusipirkau varnalesu,paskaiciau kad jos nuo luzinejimo.Vat idomu o tau seniai slenka?
Atsakyti