Įkraunama...
Įkraunama...

šv. Dvasios cerkvė Vilniuje

QUOTE(Gytarė @ 2009 03 08, 18:38)
Iš tikrųjų yra parašyta.



Ačiū, Gytare.
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2009 03 01, 11:27)
eh, man irg ta pati problema... ax.gif



Man buvo lygiai tas pats..labai nedrasu..nezinojau kaip ten elgtis, ar butinas galvos apdangalas ir pas..Is bendradarbes isgirdau apie Nikolaujaus Stebukladario ikona ir vakar siaip ne taip persilauziau ir isdrisau nueiti i cerkve prie Ausros vartu. ... Stebejau kaip elgesi kiti..Irgi nusipirkau zvakuciu, uzdegiau prie keleto ikonu..Siaip esu katalike, ir jauciausi ten gana keistai..viskas nauja..neiprasta..stipri energetika.. Keista, bet man norisi vel ten sugrizti...
Atsakyti
Beje, gal nuejus i cerkve idomu butu gauti daugiau info apie ikonas, taciau beda, kad labai prastai kalbu rusiskai... Gal ir kvailas klausimas, bet ar zmoniu,kurie ten parduoda zvakutes, galima butu teirautis informacijos lietuviu kalba? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunlinee @ 2009 03 12, 12:31)
Beje, gal nuejus i cerkve idomu butu gauti daugiau info apie ikonas,
unsure.gif

o ten po cerkvę vaikšto toks mažiukas senolis, tai jis labai įdomiai ir mielai pasakoja apie visas ikonas, pačią cerkvę ir visa kita. Prieik prie jo ir paklausk ko nori
Atsakyti
QUOTE(ukvatlyva @ 2009 03 12, 13:49)
o ten po cerkvę vaikšto toks mažiukas senolis, tai jis labai įdomiai ir mielai pasakoja apie visas ikonas, pačią cerkvę ir visa kita. Prieik prie jo ir paklausk ko nori

ir vel ta pati beda..o jis lietuviskai kalba? unsure.gif
Atsakyti
as irgi noriu nueiti i ja smile.gif reiks kada prisiruosti ir nulekti smile.gif keik esu ejusi i cerkbves nedengiu galvos
Atsakyti
QUOTE(Sunlinee @ 2009 03 12, 15:04)
ir vel ta pati beda..o jis lietuviskai kalba? unsure.gif

manau, kad neeeee g.gif
teks mokytis rusiškai....... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ukvatlyva @ 2009 03 12, 12:49)
o ten po cerkvę vaikšto toks mažiukas senolis, tai jis labai įdomiai ir mielai pasakoja apie visas ikonas, pačią cerkvę ir visa kita. Prieik prie jo ir paklausk ko nori


Grupėms jis ekskursijas veda, nuveda į požemius. Buvau. Įdomu. Susitarkit kelios ir nueikit vienu metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 03 12, 14:27)
Grupėms jis ekskursijas veda, nuveda į požemius. Buvau. Įdomu. Susitarkit kelios ir nueikit vienu metu smile.gif

Merginos, organizuojamės? Ar tinka kam nors kitos savaitės antradienis, ketvirtadienis?
Atsakyti
man tiktu ketvirtadienis ax.gif
Atsakyti
nu va niekas ir nebeina blush2.gif
Atsakyti
Eina eina smile.gif ketvirtadienis man visai tiktu, taciau galiu tik vakare po darbu. Kiek zinau cerkve iki 20.00 val. dirba.
Atsakyti