Įkraunama...
Įkraunama...

šv. Dvasios cerkvė Vilniuje

tai galetumem kokia 18 h rinktis smile.gif
Papildyta:
as irgi nelabai moku rusiskai ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Del rusu tai paguodei..As jau buvau bepradedanti galvot, kad as cia viena nemoku g.gif
18 val. pvz.prie cerkves susitikt man visai tiktu.

Gal bus dar norinciu prisijungti? 4u.gif
Atsakyti
18 val dar vyksta apeigos. Apeigų metu ekskursijos nevedamos.
Atsakyti
Sveikutės,
tai... kuri eina tartis dėl ketvirtadienio?? Aš, jei kas, galiu rytoj nueiti ir pasiteirauti. Žinias parašysiu.
Atsakyti
tai kaip suprantu as einu, sunlinee ir trudeme ? tai susitikame prie prie vartu , ar prie cerkves pacios ? g.gif kas dar junksis ??
o tai ziurekite jei kaip Vaižgantė sako ,kad apeigos 18.00 tai kaip darom ? kada jos baigsis ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 03 13, 12:50)
tai kaip suprantu as einu, sunlinee ir trudeme ? tai susitikame prie prie vartu , ar prie cerkves pacios ? g.gif  kas dar junksis ??
o tai ziurekite jei kaip Vaižgantė sako ,kad apeigos 18.00 tai kaip darom ? kada jos baigsis ? g.gif


Gal 18.30 ir aš nežinau, ar po apeigų tas vyras norės dar jus vedžioti... Ten geriau dieną nueiti. Mes, pamenu, buvom šeštadienį.
Atsakyti
Aciu uz info smile.gif Gal tada bandom eit koki sekmadieni? O Trudeme gal ryt gales pasiteiraut ar kas mus priims ir pavedzios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunlinee @ 2009 03 13, 14:10)
Aciu uz info  smile.gif Gal tada bandom eit koki sekmadieni? O Trudeme gal ryt gales pasiteiraut ar kas mus priims ir pavedzios  smile.gif

Stengsiuos. Ryt dirbu nuo 11 iki 14, po to dar turiu į Panoramą užlėkti. Tarpe tarp Panoramos ir darbo ir užlėksiu ax.gif
Atsakyti
tai tada planuojam tada kita sekmadieni ? g.gif g.gif
Atsakyti
ax.gif nu va vel mergaites dingo
Atsakyti
smile.gif jei neatsiras kokiu kitu planu, sekmadienis man tinka
Atsakyti
Na tai gerai tada blush2.gif
Atsakyti