Įkraunama...
Įkraunama...

Žolelės nėštumo metu

Kai buvau nescia, tai gydytoja sake, kad negerciau daug arbatzoliu arbatu vienodu, taip pat svarbu, kad arbatoje nebutu kofeino, tai zalia reikia ismesti is karto, arba po puodeli i diena. Raudonoje arbatoje nera kofeino, tai ja daug ir gerdavau. Taip pat reikia atsargiau su melisu arbata, o siaip visko po truputi ir saikingai manau tikrai galima:)
Atsakyti
visa nestuma geriau zalia arbata (nes ja labai megstu) ir tikrai ne po puodeli per diena, ir kazkaip nieko, jauciuosi puikiai, lelyte vystosi puikiai...
nenorui tiket kad tokios paprastos arbatos labai jau kenkia, juk ne cefyra geri, o normalia arbata...
Atsakyti
QUOTE(gothicaa @ 2009 02 23, 17:06)

Sveikos mamytės,  smile.gif esu jau 19 savaičių nėščia nestuke.gif  ir man labai rūpi vienas klausimas... geriau žolelių arbatas tokias kaip raudonėliu, aviečių lapų, čiobrelių, jonažolių bei rūtų... ar jos yra kenksmingos nėštumui? žinau kad kaikurios yra kenksmingos tik nėštumo pradžioje o vat veliau nežinau blush2.gif  ir prašau patart kas daug žino apie tai... ačiukas

raudonėlių rašo, kad negalima:
ATSARGIAI - turintiems aukštą kraujospūdį ir nėščioms moterims raudonėlių preparatų vartoti negalima.
Raudonėlis. Nevartoti nėštumo metu, nes gali įvykti persileidimas.
Atsakyti
QUOTE(gothicaa @ 2009 02 23, 19:06)
[COLOR=blue][FONT=Courier][B][I]

Sveikos mamytės,  smile.gif esu jau 19 savaičių nėščia nestuke.gif  ir man labai rūpi vienas klausimas... geriau žolelių arbatas tokias kaip raudonėliu, aviečių lapų, čiobrelių, jonažolių bei rūtų... ar jos yra kenksmingos nėštumui? žinau kad kaikurios yra kenksmingos tik nėštumo pradžioje o vat veliau nežinau blush2.gif  ir prašau patart kas daug žino apie tai... ačiukas

nuo senu laiku zinoma, kad rutu arbata issaukia persileidima unsure.gif
Atsakyti
ciobreliu ir avieciu irgi negalima, nes jie skatina gimdos susitraukimus ir skysciu pasalinima is organizmo - gali ivykti prieslaikinis arba persileidimas.
Atsakyti
del rutu arbatu tai taip... juk senovej moterys ja gerdavo tam kad nepastotu, arba po nesaugaus lytinio akto smile.gif
Atsakyti
o gal kas zinot apie avieciu saknis? drauge primygtinai siule man gert ju nuovira, nes sake, kad nuo persileidimu (pries tai turejau 2 nesivystancius), bet kadangi as nesu girdejus apie toki recepta, tai suabejojau (net susipykom su drauge) del sakneliu.
Atsakyti
O aš visą 6 nėštumo mėnesį sirgau stipriu bronchitu, tai gėriau čiobrelių ir "Bronchos-1" arbatas. Ir dideliais kiekiais, nes gydytoja neleido jokių vaistų gerti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 02 19, 15:59)
O aš visą 6 nėštumo mėnesį sirgau stipriu bronchitu, tai gėriau čiobrelių ir "Bronchos-1" arbatas. Ir dideliais kiekiais, nes gydytoja neleido jokių vaistų gerti  blink.gif


dziaugiuos, kad nieko neivyko nuo tu arbatu 4u.gif siaip ant ciobreliu pakuotes net parasyta kad negalima nesciosioms vartoti... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 02 19, 15:59)
O aš visą 6 nėštumo mėnesį sirgau stipriu bronchitu, tai gėriau čiobrelių ir "Bronchos-1" arbatas. Ir dideliais kiekiais, nes gydytoja neleido jokių vaistų gerti  blink.gif



tau pasiseke..... As vos savo perliuko nepraradau gerdama ciobrelius..... verysad.gif
ir gydytoja patare...... gun_bandana.gif isveze i ligonine kraujuojancia........ Gerai, kad issilaike.... Vos pati sau aborto nepasidariau..... verysad.gif
Atsakyti
O kas nuo melisų ir mėtų blogai nestuke.gif ? g.gif
Papildyta:
QUOTE(xxsxx @ 2010 02 19, 22:52)
tau pasiseke..... As vos savo perliuko nepraradau gerdama ciobrelius..... verysad.gif
ir gydytoja patare......  gun_bandana.gif isveze i ligonine kraujuojancia........ Gerai, kad issilaike.... Vos pati sau aborto nepasidariau.....  verysad.gif

O kiek savaičių tada buvo?
Atsakyti
QUOTE(vitab @ 2010 02 19, 23:09)
O kas nuo melisų ir mėtų blogai  nestuke.gif  ?  g.gif
Papildyta:

O kiek savaičių tada buvo?



12 savaiciu.......
gerai, kad gerai baigesi..... Taciau po sito pakeiciau gydytoja.... censored2.gif
Atsakyti