Įkraunama...
Įkraunama...

Žolelės nėštumo metu

QUOTE(xxsxx @ 2010 02 20, 17:08)
12 savaiciu.......
gerai, kad gerai baigesi..... Taciau po sito pakeiciau gydytoja....  censored2.gif


Kazkaip abejoju, kad nuo ciobreliu arbatos kraujavimas prasidejo... schmoll.gif O kas tokia isvada padare, kad butent ciobreliu arbata sukele kraujavima? g.gif

P.s. As irgi budama 11 savaiciu nestuke.gif susirgau gripu ir temperatura laikesi 4 paras ir ciobreliu arbata geriau litrais ir avieciu stagaru arbata ir imbiero arbata, na ir pasveikau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apelsine: 21 vasario 2010 - 14:59
Kazkaip idomu del ramuneliu arbatos g.gif to negalima,ano, tai ka gerti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(apelsine @ 2010 02 21, 15:58)
Kazkaip abejoju, kad nuo ciobreliu arbatos kraujavimas prasidejo...  schmoll.gif  O kas tokia isvada padare, kad butent ciobreliu arbata sukele kraujavima?  g.gif

P.s. As irgi budama 11 savaiciu  nestuke.gif  susirgau gripu ir temperatura laikesi 4 paras ir ciobreliu arbata geriau litrais ir avieciu stagaru arbata ir imbiero arbata, na ir pasveikau  mirksiukas.gif



O nuo ko tada? blink.gif
Man dar patare Pertusino nusipirkti - dar ciobreliu ekstrakto..... blink.gif
Pageriau 2 dienas....
Sake "gausiai ciobreliu arbatos ir pertusinas"....
Tai antros dienos vakare ir isveze..... verysad.gif
Atsakyti
Kai bronchitu sirgau gydytoja uždraudė pertusiną ir bet kokius kitokius vaistus gerti. Gausiai gėriau čiobrelių ir bronchos arbatas, nes kitaip būčiau iš ligos neišbridusi...
Atsakyti
QUOTE(xxsxx @ 2010 02 22, 10:58)
O nuo ko tada?  blink.gif
Man dar patare Pertusino nusipirkti - dar ciobreliu ekstrakto.....  blink.gif
Pageriau 2 dienas....
Sake "gausiai ciobreliu arbatos ir pertusinas"....
Tai antros dienos vakare ir isveze.....  verysad.gif


Na tikrai manau, kad ne nuo ciobreliu arbatos, o greiciausiai nuo pacios virusines infekcijos. Visgi ne seip sau geret ta arbata, o gydetes nuo kazko. Tai galejo buti kaip komplikacija. 4u.gif
Aciu Dievui, kad viskas gerai baigesi!!! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Eirida @ 2010 02 21, 21:07)
Kazkaip idomu del ramuneliu arbatos  g.gif  to negalima,ano, tai ka gerti?  doh.gif


Reikia buti reklamos auka ir gerti visokias granuliu arbateles skirtas vaikams arba nesciosioms lotuliukas.gif Tada tikrai joks velnias negriebs (anot gamintoju). O jei rimtai, tai matyt be saiko galima tik vandens gerti hihihi.gif Dar galima kmynu arbatos gerti, o maitinancioms labai gerai krapu vaisiu arbata (labai panasi savo skoniu i kmynu arbata), pankolio arbata, cikorijos.
Atsakyti
visos kalbat apie tai ko negalima g.gif toks ispudis kad nelabai yra is ko rinkitis ax.gif
gal kas galetu papasakoti KA GALIMA blush2.gif be vandens doh.gif
Atsakyti
Sveikos nestukes, as apakus, gydytoja nieko nesake nei apie avietes nei ciobrelius nei ramuneles, avieciu arbata geriu i diena po 3,4 puodukus,ramuneles irgi retkarciais... tai tipo apart vandens sulciu ir vaisines arbatos nieko negalima??? apsurdas... gal tada ka nors girdejot apie linu semenis??? gal irgi negalima?
Atsakyti
QUOTE(daratele500 @ 2010 02 23, 14:05)
visos kalbat apie tai ko negalima g.gif  toks ispudis kad nelabai yra is ko rinkitis  ax.gif
gal kas galetu papasakoti KA GALIMA  blush2.gif  be vandens doh.gif

Galima viska tik su saiku. mirksiukas.gif
Atsakyti
Buvau apsirgus, spacialiai paklausiau del ciobreliu, liepu ziedu, sake galima.I diena geriau nedaugiau nei 1 puoduka.Baigiu pasveikti, nieko kol kas nenutiko.Silpnas ir nepastoviai manau visas galima gerti.Bet nereik pamirsti, kad vaistazoles neveltui taip vadinasi, vienokiu ar kitokiu poveikiu tikrai turi.Kol sirguliavau geriau daug ka, misinuka stiprinancios arbatos - kieciai, aronijos ir sermuksniu vaisiai, dilgeles, ziupsnelis medetku, zemuogiu lapai.Nuo karsciavimo irgi - avieciu lapai su kotais, melyniu stiebeliai, liepu ziedai ir melisos ziupsnelis.Mama sumiksavo, galiu pasakyti kad tikrai ir padejo, ir skanu.Zodziu, tik nepadaugint reikia... 4u.gif
Atsakyti
Prieš pirmąjį nestuke.gif labai mėgdavau vakarais čiobrelių arbatos išgerti. Kai pastojau, po kelių savaičių nebegalėjau jos skonio pakęst, tai nustojau gerti. Tik vėliau sužinojau, kad čiobrelių nerekomenduojama nestuke.gif .
Vis tiek labai mėgstu žolelių arbatas ir nieko blogo apie ramunėles nesu girdėjusi, tad jas dabar ir geriu. Tai labai prašyčiau merginų, sakiusių, kad jų taip pat negalima pagrįsti, kodėl..
Dar turiu klausimą dėl medetkų - ar kas girdėjo, kokį jos poveikį daro nestuke.gif metu. Aš jas pageriu, kai nevirškina skrandis, ir iš karto palengvėja. Bet nieko nesu girdėjusi, ar jas galima, ar ne nestuke.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(lidz @ 2010 03 08, 16:46)
Vis tiek labai mėgstu žolelių arbatas ir nieko blogo apie ramunėles nesu  girdėjusi, tad jas dabar ir geriu. Tai labai prašyčiau merginų, sakiusių, kad jų taip pat negalima pagrįsti, kodėl..


Man taip pat parūpo g.gif Kažkada buvau radus, kad ramunėlių arbatą nestuke.gif lyg galima..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Del ciobreliu arbatos tai zinau kad tikrai negalima (''čiobreliai gali stimuliuoti gimdos susitraukimus)''!
Ramuneliu irgi negalima nes naikina ir gerasias bakterijas, nei vaikams nei suaugusiems nerekomenduojama.
Medatku zinau kad galima, man labiausiai padejo nuo persalimo liepu ziedai smile.gif
Atsakyti