Įkraunama...
Įkraunama...

Žolelės nėštumo metu

Kai buvau nestipriai peršalusi prieš du mėnesius (tada nėštumas buvo apie pusantro mėn.), daug skaitinėjau internete apie vaistažoles, kurias galima, kurių ne, tai radau, kad iš galimų vaistažolių nuo kosulio, peršalimo yra liepžiedžiai, islandinė kerpena, pušų pumpurai (netinka aviečių lapai, čiobreliai). Todėl gėriau šitas arbatas, bet islandinė kerpena yra karti, o pušų pumpurai ir kartūs, ir išvis šleikštaus skonio, vos pakėliau. Dabar kaip tik vėl esu nelabai stipriai peršalusi, buvau pas savo šeimos gydytoją, tai ji sakė, kad čiobrelių arbatos šie tiek galima gerti, na tai dabar geriu nuo peršalimo/kosulio per dieną maždaug 2 puodelius čiobrelių arbatos ir 2 puodelius imbiero arbatos su citrina, manau, kad toks nedidelis kiekis neturėtų pakenkti. Be to, dabar radau internete straipsnį, kad čiobrelių arbatos galima: http://www.emedicina...ir_nestumas.pdf

Atsakyti
Hmm.. kuo daugiau visur skaitau tuo labiau susibalamutinu... doh.gif apie ta pacia arbatele vienur parasyta grieztai negalima, kitur raso galima. o ir gydytojas vos ne kiekvienas savo nuomone turi - vienas pasakys galima, kitas kad ne. labiausiai pritarciau nuomonei tu, kurios sako, kad su saiku visas arbatas galim gerti. manau ir nuo vieno puodelio ciobreliu, ramuneliu ar metu nieko neturetu atsitikti... na jei litrais kasdien gersim cefyra, tada aisku kitas reikalas.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miskutis @ 2011 01 19, 14:58)
Hmm.. kuo daugiau visur skaitau tuo  labiau susibalamutinu...  doh.gif  apie ta pacia arbatele vienur parasyta grieztai negalima, kitur raso galima. o ir gydytojas vos ne kiekvienas savo nuomone turi - vienas pasakys galima, kitas kad ne. labiausiai pritarciau nuomonei tu, kurios sako, kad su saiku visas arbatas galim gerti. manau ir nuo vieno puodelio ciobreliu, ramuneliu ar metu nieko neturetu atsitikti... na jei litrais kasdien gersim cefyra, tada aisku kitas reikalas..  wub.gif

O ramunėlių negalima? unsure.gif Aš kažkuriuo metu gėriau labai daug jos, nes buvo liepė taip gerklę gydyt doh.gif
Atsakyti
As mazdaug karta i savaite, kartais du kartus, isgeriu senos arbatos nes turiu didele problema su viduriu uzkietejimu (ypac paastrejo si problema po antibiotiku kurso verysad.gif ), skaiciau kad per didele senos doze gali sukelti gimdos spazmus ir issaukti prieslaikini gimdyma, bet as jokio pasalinio poveikio nejauciu, tad gal nieko tokio kad isegriu kartais jos? g.gif Tiesa pamirsau pamineti kad tokie dalykai kaip slyvos, svoezios obuoliu sultys, Lepicol, kitokie skaidulu gerimai jau isbandyti ir absoluciai nepadeda schmoll.gif
Tik siektiek nerimauju ar gali pakenkti vaisiaus vystimuisi sena? Nors internete ieskojau daug, radau kad lyg ir galima vartoti nestumo metu, jokios informacijos apie tai kad gali pakenkti vaisiui neradau. Kaip jus manote?
Atsakyti
Šiaip kai kuriomis arbatomis žinau kad galima tik skalauti gerkle, bet gerti nerekomenduojama. Čia nežinau nuo ko priklauso, bet aš prie pora mėnėsių buvau labai stipriai peršalus ir gėriau čiobrelių arbatą... tada man buvo trys mėnesiai neštumo. Tfu, tfu, tfu... nieko blogo neatsitiko. Nors sako, kad čiobreliai yra labai blogai. Tai čia irgi dar toks labai diskutuotinas klausimas. Kaip kiekvienas organizmas tai priėma.
Atsakyti
QUOTE(Larance @ 2011 01 19, 14:42)
Šiaip kai kuriomis arbatomis žinau kad galima tik skalauti gerkle, bet gerti nerekomenduojama. Čia nežinau nuo ko priklauso, bet aš prie pora mėnėsių buvau labai stipriai peršalus ir gėriau čiobrelių arbatą... tada man buvo trys mėnesiai neštumo. Tfu, tfu, tfu... nieko blogo neatsitiko. Nors sako, kad čiobreliai yra labai blogai. Tai čia irgi dar toks labai diskutuotinas klausimas. Kaip kiekvienas organizmas tai priėma.

sakoma, kad ciobreliai gali isprovokuoti gimdos spazmus. as taip pat geriau ciobrelius, kol nezinojau kad laukiuosi, bet nieko blogogo nejauciau.
Atsakyti
QUOTE(zhiu @ 2011 01 19, 15:26)
As mazdaug karta i savaite, kartais du kartus, isgeriu senos arbatos nes turiu didele problema su viduriu uzkietejimu (ypac paastrejo si problema po antibiotiku kurso  verysad.gif ), skaiciau kad per didele senos doze gali sukelti gimdos spazmus ir issaukti prieslaikini gimdyma, bet as jokio pasalinio poveikio nejauciu, tad gal nieko tokio kad isegriu kartais jos? g.gif  Tiesa pamirsau pamineti kad tokie dalykai kaip slyvos, svoezios obuoliu sultys, Lepicol, kitokie skaidulu gerimai jau isbandyti ir absoluciai nepadeda  schmoll.gif
Tik siektiek nerimauju ar gali pakenkti vaisiaus vystimuisi sena? Nors internete ieskojau daug, radau kad lyg ir galima vartoti nestumo metu, jokios informacijos apie tai kad gali pakenkti vaisiui neradau. Kaip jus manote?

sveika, man taipogi su viduriais ne kas, tik as isgeriu figura 1 arbata, ten taip pat yra senos lapu, nuo vienos senos arbatos man labai spazmuoja vidurius, kai uzeina noras i tulika, o no sios arbatos siek tiek svelniau suka pilva, na bet reikia manau issitustint nors vienna kart i savaite, juk cia ne vaistai, nemanau kad kas bloga butu, kitos nestukes juk vaistus vartoja kuriuos skiria gyd ir viskas ok
Atsakyti
paskaiciau teme ir pakraupau. be to supratau, del ko kartais pamaudzia gimda. dievinu maukti ciobrelius, avietes, ramuneles, metas. viskas, nieko nebegersiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos, ka manot apie raminancias arbateles? melisu, metu.... mane hormonai valdo iki isteriku, suprantu kad negalima ,bet tada dar labiau stresuoju, zodiu niekaip neiseina susialdyti cray.gif , tai pagalvojau, gal zoleliu kokiu reikia.... Beje apie arbata su citrina : per pirma nestuma gydytoja uzdraude , persalimu metu gerti ir siaip cetrina valgyti , nes gali sukelti gimdos spazmus ir isprovokuoti persileidima,tai bijojau negeriau, o dabar pagalvojau surizikuosiu ir kai persalau tik ja ir gydziausi rezultatas fantastiskas, persalymas praejo labai greitai lyg nuo antibijotiku, matyt truksta vis delto vitamino C smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mixasia @ 2011 01 24, 07:09)
sveikos, ka manot apie raminancias arbateles? melisu, metu.... mane hormonai valdo iki isteriku, suprantu kad negalima ,bet tada dar labiau stresuoju, zodiu niekaip neiseina susialdyti cray.gif , tai pagalvojau, gal zoleliu kokiu reikia.... Beje apie arbata su citrina :  per pirma nestuma gydytoja uzdraude , persalimu metu gerti ir siaip cetrina valgyti , nes gali sukelti gimdos spazmus ir isprovokuoti persileidima,tai bijojau negeriau, o dabar pagalvojau surizikuosiu ir kai persalau tik ja ir gydziausi rezultatas fantastiskas, persalymas praejo labai greitai lyg nuo antibijotiku, matyt truksta vis delto vitamino C smile.gif


Pirma karta girdziu kad citrusiniu vaisiu negalima blink.gif As visa nestuma geriu arbatas su citrinomis, turbut nei vieno puodelio arbatos be citrinos neesu isgerusi, citrusinius vaisius kilogramais valgau, kai sirgau man patare arbatas su medum ir citrina gydytoja gerti, tikrai nieko nenutiko nuo to smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mixasia @ 2011 01 24, 10:09)
sveikos, ka manot apie raminancias arbateles? melisu, metu.... mane hormonai valdo iki isteriku, suprantu kad negalima ,bet tada dar labiau stresuoju, zodiu niekaip neiseina susialdyti cray.gif , tai pagalvojau, gal zoleliu kokiu reikia.... Beje apie arbata su citrina :  per pirma nestuma gydytoja uzdraude , persalimu metu gerti ir siaip cetrina valgyti , nes gali sukelti gimdos spazmus ir isprovokuoti persileidima,tai bijojau negeriau, o dabar pagalvojau surizikuosiu ir kai persalau tik ja ir gydziausi rezultatas fantastiskas, persalymas praejo labai greitai lyg nuo antibijotiku, matyt truksta vis delto vitamino C smile.gif

mane irgi domina melisu...kai kur skaiciau kad negalima,kai kur galima..o valerijonai toks jausmas nepadeda jau..
Atsakyti
Dėl citrusinių vaisių tai niekada negirdėjau, akd gali gimdos spazmus sukelti. Bet pirmas iš uošvienės (gydytojos) patarimų, kai pasakėm, kad laukiuosi, buvo nevalgyti daug citrusinių vaisių, nes gimęs vaikas gali būti jiems alergiškas. Ir ginekologė panašiai sakė. Tai aš citrusinių vaisių valgau mažai, kartais 1-2 mandarinus per dieną, bet ir tai toli gražu ne kasdien, nors mandarinus labai mėgstu ir jų labai noriu. Kai buvau peršalusi, citrinas, žinoma, valgiau, taip pat arbatas su citrina gėriau, bet juk daug per dieną irgi nesuvalgydavau, be to, čia truko porą savaičių. Kita vertus, kažin kiek sveika valgyti tuos žiemą atvežamus citrusinius vaisius, juk pripurškiami jie visokiom cheminėm medžiagom... Geriau lietuviškus mamų užaugintus ar ekologiškus obuoliukus valgyti:) O vitamino C turi ir daugiau vaisių/daržovių, pvz., daug turi kopūstai.
Atsakyti